48 csapatos idei első tornánk
/CSOPORTOK, MENETREND/
Rekordlétszámú jelentkezés és nevezés érkezett a 3. GYŐRI ÚJÉV KUPÁRA!!! Köszönjük! Mivel a csapatok száma több, mint a tervezett, úgy döntöttünk plusz egy helyszínnel bővítjük a tornát, és a Győr Aréna műfüves pályái mellett a Barátság park műfüves pályáit is birtokba vesszük.
A két pálya egymáshoz képest:
A legfontosabb információk:
-
a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.
-
érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.
Várunk Benneteket a RENDEZŐI ASZTALNÁL
A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, utólag játékost beírni nem lehet – így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!
Lebonyolítás:
A benevezett Csapatokat 12 csoportba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett jut tovább és egyből ’keresztbe’ játszik a párhuzamosan zajló csoporttal. 12 csapat jut középdöntőkbe, ahol 4 db 3 fős csoport után kerülnek a csapatok a legjobb 4közé.
Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.
Fődíj: egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva)
Kiket és hogyan díjazunk még?
I.hely: adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + Watt energiaital
II.hely: adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + Watt energiaital
III.hely: adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + Watt energiaital
IV. hely: adidas labda + Kupa + Oklevél
KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!
✓ a torna játékosa, ✓ a torna kapusa, ✓ gólkirály, ✓ legtehetségesebb játékos, ✓ legrutinosabb játékos – kaminokupa.hu póló + trófea
A csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.
IDE GYERTEK: 9021, Győr Szauter utca 4.
kattints és nézd meg hol is van a pálya
„A”CSOPORT – 8.00. – „A” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Fiskális-Büchl FC (Győr), Cefre FC (Győr),
Anzsi Macskahalacska (Győrszentiván), Réti Sasok (Bős, Szlovákia),
–
8.00. Fiskális-Büchl FC – Cefre FC
8.25. Anzsi Macskahalacska – Réti Sasok
Fiskális-Büchl FC – Anzsi Macskahalacska
Cefre FC – Réti Sasok
Fiskális-Büchl FC – Réti Sasok
Cefre FC – Anzsi Macskahalacska
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
1) 10.10. A1 – B2 „A” pálya
2) 10.10. B1 – A2 „B” pálya
„B”CSOPORT – 8.00. – „B” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Alibi FC (Győr), Felrúglak LSL (Győr),
Famol (Ásványráró), Red Label FC (Bős, Szlovákia),
–
8.00. Alibi FC – Felrúglak LSL
8.25. Famol – Red Label FC
Alibi FC – Famol
Felrúglak LSL – Red Label FC
Alibi FC – Red Label FC
Felrúglak LSL – Famol
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
1) 10.10. A1 – B2 „A” pálya
2) 10.10. B1 – A2 „B” pálya
„C”CSOPORT – 10.35. – „A” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Sehová SE (Csorna), Gépágyú (Győr), Töltéstava (Töltéstava),
FC Bandaleros (Dunaszerdahely, Szlovákia),
–
10.35. Sehová SE – Gépágyú
11.00. Töltéstava – FC Bandaleros
Sehová SE – Töltéstava
Gépágyú – FC Bandaleros
Sehová SE – FC Bandaleros
Gépágyú – Töltéstava
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
3) 12.45. C1 – D2 „A” pálya
4) 12.45. D1 – C2 „B” pálya
„D”CSOPORT – 10.35. – „B” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Felpéc SE (Felpéc), Szefósok (Bágyogszovát), Ciki-Caka (Balony, Szlovákia),Gönyű (Gönyű),
–
10.35. Felpéc SE – Szefósok
11.00. Ciki-Caka – Gönyű
Felpéc SE – Ciki-Caka
Szefósok – Gönyű
Felpéc SE – Gönyű
Szefósok – Ciki-Caka
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
3) 12.45. C1 – D2 „A” pálya
4) 12.45. D1 – C2 „B” pálya
„E”CSOPORT – 13.10. – „A” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Utcai Vegyes (Tatabánya), Batyi FC (Győr), Gema ON (Dunajská Streda, Szlovákia), BaszaTáska (Székesfehérvár),
–
13.10. Utcai Vegyes – Batyi FC
13.35. Gema ON – BaszaTáska
Utcai Vegyes – Gema ON
Batyi FC – BaszaTáska
Utcai Vegyes – BaszaTáska
Batyi FC – Gema ON
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
5) 15.20. E1 – F2 „A” pálya
6) 15.20. F1 – E2 „B” pálya
„F”CSOPORT – 13.10. – „B” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
FC Pápa (Pápa), TJ Alistál (Dony Stál, Szlovákia), Zsiványok (Győr), Déli Mentalitásúak (Székesfehérvár),
–
13.10. FC Pápa – TJ Alistál
13.35. Zsiványok – Déli Mentalitásúak
FC Pápa – Zsiványok
TJ Alistál – Déli Mentalitásúak
FC Pápa – Déli Mentalitásúak
TJ Alistál – Zsiványok
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
5) 15.20. E1 – F2 „A” pálya
6) 15.20. F1 – E2 „B” pálya
„G”CSOPORT – 15.45. – „A” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Sivatagi Rohamcsigák (Dabrony), Sörös Kupakok (Súr), Csangcsun Jataj (Veszprém), Renosik Team (Dunaszerdahely, Szlovákia),
–
15.45. Sivatagi Rohamcsigák – Sörös Kupakok
16.10. Csangcsun Jataj – Renosik Team
Sivatagi Rohamcsigák – Csangcsun Jataj
Sörös Kupakok – Renosik Team
Sivatagi Rohamcsigák – Renosik Team
Sörös Kupakok – Csangcsun Jataj
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
7) 17.55. G1 – H2 „A” pálya
8) 17.55. H1 – G2 „B” pálya
„H”CSOPORT – 15.45. – „B” pálya 2*10
Helyszín: Győr Aréna, Szauter Ferenc utca 4., 9024
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Nyálasok (Veszprémvarsány), FC Pókhas (Vezekény, Szlovákia),
Füge (Szombathely), Bauart 2002 (Győr),
–
15.45. Nyálasok – FC Pókhas
16.10. Füge – Bauart 2002
Nyálasok – Füge
FC Pókhas – Bauart 2002
Nyálasok – Bauart 2002
FC Pókhas – Füge
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
7) 17.55. G1 – H2 „A” pálya
8) 17.55. H1 – G2 „B” pálya
Figyelj a helyszín: Barátság Park
IDE GYERTEK: 9023, Ifjúság körút
kattints és nézd meg hol is van a pálya
„I”CSOPORT – 12.00. – 1. és 2. pálya 2*10
–
Ászok FC (Győr), Buli-buli (Dunaszeg), Megyer U20 (Nagymegyer, Szlovákia), Játék Csatárok Nélkül (Celldömölk),
–
„J”CSOPORT – 12.45. – 1. és 2. pálya 2*10
–
Bad Boys (Komárom), Muzsaji Tóvendéglő (Sopron), Zse (Győr),
Gunners (Bős, Szlovákia),
Helyszín: Barátság Park – Ifjúság krt, 9023
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
A két csoport felváltva zajlik!
Mérkőzések:
12.00. ’I’ csoport Ászok FC – Buli-buli 1. pálya
12.25. ’I’ csoport Megyer U20 – Játék Csatárok Nélkül 1.pálya
12.45. ’J’ csoport Bad Boys – Muzsaji Tóvendéglő 1. pálya
13.10. ’J’csoport Zse – Gunners 1.pálya
13.30. ’I’ csoport Ászok FC – Megyer U20 1. pálya
13.55. ’I’csoport Buli-buli – Játék Csatárok Nélkül 1. pálya
14.00. ’J’ csoport Bad Boys – Zse 2. pálya
14.20. ’J’ csoport Muzsaji Tóvendéglő – Gunners 2. pálya
14.20. ’I’ csoport Ászok FC – Játék Csatárok Nélkül 1.pálya
14.45. ’I’ csoport Buli-buli – Megyer U20 2.pálya
14.45. ’J’ csoport Bad Boys – Gunners 1. pálya
15.05. ’J’ csoport Muzsaji Tóvendéglő – Zse 1.) pálya
–
Az 1. és a 2. helyezettek tovább a rájátszásba.
A középdöntőbe jutásért:
9) 15.30. I1 – J2 „1” pálya
10) 15.55. J1 – I2 „1” pálya
„K”CSOPORT – 15.00. – 1. és 2. pálya 2*10
–
Kesze-Kusza Bt. (Győr), YoungBoyz (Rábapatona), Trinidad (Dunaszerdahely, Szlovákia), Hanyatt SE (Győr),
–
„L”CSOPORT – 15.45. – 1. és 2. pálya 2*10
–
Ügyetlenek (Budakeszi), Lesz ami lesz (Pápa), Corona Calcio (Győr), Eperjes U19 (Pozsonyeperjes, Szlovákia),
Helyszín: Barátság Park – Ifjúság krt, 9023
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
A két csoport felváltva zajlik!
–
Mérkőzések:
15.00. ’K’ csoport Kesze-Kusza Bt. – YoungBoyz 2.pálya
15.25. ’K’ csoport Trinidad – Hanyatt SE 2. pálya
15.40. ’L’ csoport Ügyetlenek – Lesz ami lesz 2.pálya
16.05. ’L’csoport Corona Calcio – Eperjes U19 2. pálya
16.20. ’K’ csoport Kesze-Kusza Bt. – Trinidad 1.pálya
16.25. ’K’ csoport YoungBoyz – Hanyatt SE 2.pálya
16.45. ’L’ csoport Ügyetlenek – Corona Calcio 1. pálya
16.45. ’L’ csoport Lesz ami lesz – Eperjes U19 2. pálya
17.05. ’K’ csoport Kesze-Kusza Bt. – Hanyatt SE 1.pálya
17.30. ’K’ csoport YoungBoyz – Trinidad 1. pálya
-
50. ’L’ csoport Ügyetlenek – Eperjes U19 1.pálya