Valami Kis Csapat (Bp) i, Harcsavadászok (Bp), Érjetek Utol (Bp) i, Futottak Még (Tárnok), Botlik Bt (Dabas)

Harcsavadászok – Futottak Még

Botlik Bt – Érjetek Utol

Valami kis csapat – Futottak Még

Harcsavadászok – Botlik Bt

Győrben rajtol a 2019-es esztendő egy igazán Nemzetközi tornával! Ha érdekel kattints a képre!!!

„C”CSOPORT  – 10.45. – „A”  pálya 2*10 – a főbejárat felöli pálya

Szilasi és Barátai (Bp), Honey Gang (Székesfehérvár)i, Székelyfiúk (Szigethalom), Sakk Matt (Dunavecse)

„D”CSOPORT  – 10.45. – „B”  pálya 2*10 – az Auchan felöli pálya

Colombus Crew (Bp), Frank City (Alsónémedi), Tatafoci (Bp), Lovehuter (Mezőkövesd),

„E”CSOPORT  – 13.00. – „A”  pálya 2*10 – a főbejárat felöli pálya

Gaszisportvideo (Nagyvenyim), Cipőfűzősök (Ócsa), Esélyünk SE (Esztergom) i, Ifjú Titánok (Érd),

„F”CSOPORT  – 13.00. – „B”  pálya 2*10 – az Auchan felöli pálya

Todor Pet Bau Team Kft. (Bp), Robbers (Csákvár), Denso Kft. (Székesfehérvár), Muzsikusok (Bp),

„G”CSOPORT  – 15.15. – „A”  pálya 2*10 – a főbejárat felöli pálya

Time Gate Cafe (Dorog), Dudoma Kft. (Tolna), Extra light FC (Vác), Eagles (Súr),

„H”CSOPORT  – 15.15. – „B”  pálya 2*10 – az Auchan felöli pálya

Foci Suli (Lajosmizse), Predators Devecser (Devecser) i, Hasszán (Tatabánya), No name (Törökbálint),

„I”CSOPORT  – 8.00. – „Középső” terempálya 1*15 perc

Szamovár (Vecsés), Aquintus Padzse (Bp), Márciusi Ifjak (Bp), Csontdarálók (Herceghalom), Pocak (Bp)

„J”CSOPORT  – 10.45. – „Középső” terempálya 1*15

All Stars (Bp), Öreghegy (Székesfehérvár), Zsiványok (Budapest), Maximus (Budapest), Galeri (Mór)

„K”CSOPORT  – 13.30. – „Középső” terempálya 1*15

KLC (Kecskemét), Izomláz (Sopron), Apáitok FC (Budapest), Akkeszok FC (Bicske), Alibi TK (Budapest)

Izomláz – Alibi TK

Természetesen a LABDAKERT ÚJÉV KUPA sem maradhat el! Ha Ti is jöttök, kattints a képre és jelentkezz akár most!

Sziasztok,
először is köszönjük azt a sok-sok segítséget, melyet a torna megszervezése közben kaptunk TŐLETEK! Ahogy azt a versenykiírásban is olvashattátok, bizony jóval több csapat szeretett volna elindulni évzáró tornánkon, mint gondoltuk, így a 2018-as esztendő utolsó kaminokupája a 4. Liza Kupa abszolút méltó befejezése lesz idei versenyeinknek! Természetesen, így, hogy egy picit többen vagyunk mi számos extra különdíjjal jelentkezünk, hogy ezze is megköszönjük Nektek a bizalmat!

Kérem, azon csapatvezetőket, akik a szombati napon játszanak, vagy akik a teremfocipályára kerültek besorsolásra tájékoztassák összes csapattársukat erről!

A torna helyszíne: Törökbálint, Aréna 2045. Torbágy utca 1.
Az Auchan áruházat kell jobb oldalról kerülni, vagy az Auchan áruházba belépve jobbra tartani.

A 4. Liza Kupára a nézőknek a BELÉPÉS INGYENES. A versenyt színvonalas büfé teszi teljessé és közben a nagybevásárlás is elintézhető!

A legfontosabb tudnivalók és teendők

# érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.

# a csapatvezető fáradjon a sportcsarnok közepén elhelyezkedő zsűriasátorhoz és vegye át a Nevezési Listát, melyet az első mérkőzés előtt kell kitölteni. A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek utólag játékos beírni és szerepeltetni nem lehet.

# megkötés: Futsal NB1 és nagypálya NB1, NB2, NB3 nem játszhat

# öltözés az emeleten az öltözőkben, melyhez szekrénykulcs kérhet

# Büfé a földszinten

# a pályákon csak az éppen játszó csapatok tartózkodhatnak, valamint maximum két fő csapatvezető (indokolt esetben)

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős és 5 fős  csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát. Ezután a torna a megadott séma szerint egyenes kieséses rendszerben folytatódik egészen a legjobb 6 csapatig, ahol két 3 fős csoport után alakul ki a döntő párosítása.

Továbbjutás: csoportonként az első két csapat jut tovább.

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó (pont, gólkülönbség, több rúgott gól sorrendben), ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

IFI CSAPATOK FIGYELEM

minden olyan csapat, ahol csak 1997. január 1. után született játékosok szerepelnek. Az IFI csapatok ezúttal a felnőttekkel egy mezőnyben indulnak és végig játszák a tornát, akár meg is nyerhetik azt. A legmesszebb jutó IFI csapatot Vándorserleggel és egyéb különdíjakkal díjazzuk – szükség esetén külön IFI döntőt játszunk!

Díjazás

A felnőtt mezőny fődíja: egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva)

Kiket és hogyan díjazunk még?

I. hely: adidas mérkőzés labda +  Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + meglepetés minden játékosnak

II. hely: adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél

III. hely: adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél

IV. hely: adidas labda + Kupa + Oklevél

KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!

Játékszabályok:

A játéktér: kézilabda pálya méretű pályák, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: az 5 fős csoportokban 1*15 perc, a 4 fős csoportokban és a rájátszásban 2*10 perc

Cipők: csak terem- (IC) és hernyótalpas cipő (TF)

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat.

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A  labda játékba hozatala kézzel történik.

A  labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a cserezónában történnek. A pályákon csak az épp mérkőzést játszó csapatok tartózkodhatnak velük maximum két fő civil lehet (indokolt esetben).

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A  büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van, de csak akkor, ha nincsenek meg minimum 6-an. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.