Todor Pet Bau Team KFT győzelem

Viszonylag rendben lezajlott a szombati 5. Fair Play Kupa. Azért csak viszonylag, mert az A13 csapatának nem jött át a torna elnevezése.
Fair Play, azt jelenti sportszerű…

A 23 benevezett csapat 5 csoportban kezdte meg a küzdelmeket szombaton délelőtt 10.00.-kor. A csoportokból szinte mindenki tovább jutott, hiszen 16 csapat az abszolút rájátszásban, míg 4 csapat az ifi play offban folytathatta. Ez utóbbit a Megbízható FC fiataljai nyerték, így az október 23-i tornánkig egész biztosan övék a győztesnek járó vándorserleg!

További képek ITT!

A torna lényegében az egyenes kieséses szakaszban kezdődött. A nyolcad döntőkben akadtak nagy különbségű győzelmek, hiszen a Spanok és a Todor Pet Bau Team KFT is 9 gólt szerezve lépett tovább. Akadtak szoros meccsek, mint például Futottak Még, a Deportívó Nyakonrúglak vagy a Golden Boys győzelme. Akadt meglepetés is, hiszen az amúgy jó erőkből álló, ám a csoportból csak legjobb negyedikként tovább lépő Kutyaütők egy remek 2-2-es meccs után büntetőkkel ejtette ki az Árpád FC-t!

A negyeddöntők aztán már szorosabbra sikeredtek, itt csak a bombakerettel érkező Todor nyert simán és a Kutyaütőknek újból heteseket kellett lőnie a következő körbe kerüléshez! Az elődöntőkben aztán Törőék megállították a székesfehérvári fiatalokat (4-0), miközben egy fantasztikus meccsen a tárnoki Futottak Még 4-3-ra legyőzte az ABC-t!

A bronzmérkőzésen a Kutyaütők győzött – büntetőkkel…, míg az 5. Fair Play Kupát a Todor Pet Bau Team KFT nyerte, miután a döntőben 3-1-re legyőzte a remekül szereplő Futottak Még csapatát!

További képek ITT!

A legmesszebb jutó Ifi Csapat különdíját a Deportívó Nyakonrúglak szerezte meg!

 

SZÉP MUNKA, GRATULÁLUNK!


FIGYELEM! FIGYELEM!

Egy ingyenes torna a következő megmérettetés, extra fődíjért, ráadásul ebédet is kaptok! Ha nem akartok lemaradni, kattintsatok most a képre!


„A”CSOPORT  – 10.00. – „A” pálya

Golden Boys (Bp.), Deportivó Nyakonrúglak (Bp, Ifi), El Razmos FC (Bp. Ifi), Árpád FC (Cegléd)

10.00. Golden Boys – Deportivó Nyakonrúglak 0-0

10.30. El Razmos FC – Árpád FC 0-4

11.00. Golden Boys – El Razmos FC 3-0

11.30. Deportivó Nyakonrúglak – Árpád FC  3-2

12.00. Golden Boys – Árpád FC  2-3

12.30. Deportivó Nyakonrúglak – El Razmos FC   7-1

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Árpád Fc

3

3

0

0

9-4

9

2

Deportivo Nyakonrúglak

3

1

1

1

10-4

4

3

Golden Boys

3

1

1

1

5-3

4

4

El razmos

3

0

0

3

14-1

0

Az 1.,2.,3. helyezett jut tovább a rájátszásba.


„B”CSOPORT  – 10.00. – „B” pálya

Megbízható FC (Bp. Ifi), Random FC (Bp.), FC Elders (Bp), Futottak Még (Tárnok)

10.00. Megbízható FC – Random FC 1-3

10.30. FC Elders – Futottak Még 0-7

11.00. Megbízható FC – FC Elders  1-4

11.30. Random FC – Futottak Még  1-5

12.00. Megbízható FC – Futottak Még  3-7

12.30. Random FC – FC Elders  3-3

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Futottak Még

3

3

0

0

19-4

9

2

Random Fc

3

1

1

1

7-9

4

3

Fc Elders

3

1

1

1

7-11

4

4

Megizható Fc

3

0

0

3

5-14

0

Az 1., 2., 3. helyezett jut tovább a rájátszásba.


További képek ITT!


„C”CSOPORT  – 10.00. –- „C” pálya

Puhakex (Bp), Risi FC (Bp, Ifi), Spanok (Kistarcsa), Todor Pet Bau Team Kft., Kutyaütők (Székesfehérvár)

Mérkőzések:

10.00. Puhakex – Risi FC   6-1

10.25. Spanok – Todor Pet Bau Team Kft. 1-2

10.50. Kutyaütők. – Puhakex  1-1

11.15. Risi FC – Spanok  2-13

11.35. Todor Pet Bau Team Kft. – Kutyaütők  4-1

12.00. Puhakex – Spanok  0-0

12.25. Risi FC – Todor Pet Bau Team Kft. 0-12

12.45. Kutyaütők. – Spanok 1-2

13.10. Puhakex – Todor Pet Bau Team Kft.   2-2

13.10. Risi FC – Kutyaütők 0-15

A csoport végeredménye:

„C”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Todor Pet Bau Team KFT

4

3

1

0

20-4

10

2

Spanok

4

2

1

1

16-5

7

3

Puhakex

4

1

3

0

9-4

6

4

Kutyaütök

4

1

1

2

18-7

4

5

Risi Fc

4

0

0

4

3-46

0

Az 1., 2., 3. helyezett jut tovább a rájátszásba.


„D”CSOPORT  – 10.00. –- „D” pálya

Csokihiány (Bp), Újpalota FC (Bp, Ifi), Erzsébet (Bp.), Angyalföld (Bp., Ifi), ABC (Bp.)

Mérkőzések:

10.00. Csokihiány – Újpalota FC   0-0

10.25. Erzsébet – Angyalföld.  10-0

10.50. ABC. – Csokihiány 6-0

11.15. Újpalota FC – Erzsébet 0-3

11.35. Angyalföld. – ABC 1-6

12.00. Csokihiány – Erzsébet  0-2

12.25. Újpalota FC – Angyalföld.  2-1

12.45. ABC. – Erzsébet  1-0

13.10. Csokihiány – Angyalföld. 4-2

13.10. Újpalota FC – ABC  2-1

A csoport végeredménye:

„D”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

ABC

4

3

0

1

14-3

9

2

Erzsébet

4

3

0

1

15-1

9

3

Újpalota FC

4

2

1

1

4-5

7

4

Csokihiány

4

1

1

2

4-10

4

5

Angyalföld

4

0

0

4

4-22

0

Az 1., 2., 3. helyezett jut tovább a rájátszásba.



„E”CSOPORT  – 10.00. – „E” pálya

FBT Panthers (Bp.), Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül (Bp.), Száguldó Szökevények (Bp., Ifi), Sehol SE (Bp.) A13 (Bp)

10.00. FBT Panthers – Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül  1-1

10.25. Száguldó Szökevények – Sehol SE  0-4

10.50. A13—FBT Panthers 3-4

11.10   Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül—Száguldó Szökevények  5-1

11.35   Sehol SE—A13   1-2

11.55   FBT Panthers—Száguldó Szökevények  4-2

12.20   Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül – Sehol SE  0-2

12.45   A13—Száguldó Szökevények   4-0

13.10   FBT Panthers – Sehol SE  1-5

13.10.   Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő  Nélkül—A13  0-2

A csoport végeredménye:

„E”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

A13

4

3

0

1

11-5

9

2

Sehol SE

4

3

0

1

12-3

9

3

FBT  Panthers

4

2

1

1

10-11

7

4

Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül

4

1

1

2

6-64

4

5

Száguldó Szökevények

4

0

0

4

3-17

0

Az 1., 2., 3. helyezett jut tovább a rájátszásba.


RÁJÁTSZÁS

IFI RÁJÁTSZÁS

Elődöntők

Megbízható FC – Risi FC 4-0

Száguldó Szökevények – Angyalföld 0-1

Döntő

Megbízható FC – Angyalföld 5-1



ABSZOLÚT RÁJÁTSZÁS

8-BA JUTÁSÉRT

13.30. 1. mérkőzés ’A’ pálya A1 – lj.4.

Árpád FC – Kutyaütők   2-2 (3-4)

13.30. 2. mérkőzés ’B’ pálya B2 – C2

Random Fc – Spanok    2-9

13.30. 3. mérkőzés ’C’ pálya C1 – D3

Todor Pet Bau Team KFT – Újpalota   9-1

13.30. 4. mérkőzés ’D’ pálya D2 – E2

Erzsébet – Sehol SE   6-2

14.00. 5. mérkőzés ’A’ pálya B1 – C3

Futottak Még – Puhakex   2-1

14.00. 6. mérkőzés ’B’ pálya A2 – B3

Deportivo Nyakonrúglak – Fc Elders   2-0

14.00. 7. mérkőzés ’C’ pálya D1 – E3

ABC – FBT Panters  4-1

14.00. 8. mérkőzés ’D’ pálya E1 – A3

A13 – Golden Boys   0-2

NEGYEDDÖNTŐK

14.30. 9. mérkőzés ’A’ pálya 1-2

Kutyaütők – Spanok   1-1 (3-1)

14.30. 10. mérkőzés ’B’ pálya 3-4

Todor Pet Bau Team KFT – Erzsébet   6-1

14.30. 11. mérkőzés ’C’ pálya 5-6

Deportivo Nyakonrúglak – Futottak Még 0-3

14.30. 12. mérkőzés ’D’ pálya 7-8

ABC – Golden Boys 3-1

ELŐDÖNTŐK

15.00. ’A’ pálya 9-10

Kutyaütök – Todor Pet Bau Team KFT   0-4

15.30. ’B’ pálya 11-12

Futottak Még – ABC  4-3

BRONZMÉRKŐZÉS

15.30. ’B’ pálya    ABC- Kutyaütök   3-3 (2-3)

DÖNTŐ

15.30. ’A’ pálya    Futottak Még – Todor Pet Bau Team KFT   1-3


Az 5. Fair Play Kupa végeredménye:

  1. Todor Pet Bau Team KFT (Budapest)

  2. Futottak Még (Tárnok)

  3. Kutyaütők (Székesfehérvár)

  4. ABC (Budapest)

A legmesszebb jutó ifi csapat: Deportívó Nyakonrúglak

Az ifi vigaszág győztese: Megbízható FC


INDULNAK BAJNOKSÁGAINK IS, MÉG NEM VAGYTOK LEMARADVA SEMMIRŐL! KATTINTS A KÉPRE ÉS NÉZZ KÖRBE MOST!


Az 5. Fair Play Kupa különdíjasai:

 

# a döntő játékosa: Bita László (Todor Pet Bau Team KFT)

# a legtehetségesebb: Zámbó Tibor (ABC)

# a legrutinosabb: Bódog Csaba (Futottak Még)

# a torna kapusa: Gál Szabolcs (Kutyaütők)

# a torna játékosa: Nagy Gábor (Todor Pet Bau Team KFT)

# gólkirály: Pribék István (Todor Pet Bau Team KFT)


Az 5. Fair Play Kupa legjobb góllövői:

#18 Pribék István (Todor Pet Bau Team KFT)

#13 Urbán Gábor (Erzsébet FC)

#9 Illés Gábor (Spanok)

#8 Oláh Róbert (Spanok), Zámbó Tibor (ABC)

#7 Nagy Tibor (Árpád FC), Sánta B. István (FBT Panthers), Takács Botond (Megbízható FC), Szénási Zoltán (ABC), Rácz Attila (Futottak Még)

#6 Bita Mátyás (Sehol SE), Zlatnik Ádám (Spanok), Nagy Sándor (Kutyaütők), Dudás János (Todor Pet Bau Team KFT), Újfalusi Roland (Todor Pet Bau Team KFT), Kővári Márton (Futottak Még), Ponczok Tamás (Futottak Még)