Tottiék sikere

Totti és Barátai győzelmével fejeződött be az összevont #5plusz1 Bajnokok Ligája és kaminokupa SZUPERKUPA rájátszása. A megmérettetésen elsősorban a szerdai Panoráma Liga csapatai voltak fölényben, hiszen a bronzérmet Odin Fiai, míg a negyedik helyet a másodosztály tavaszi bajnoka, az Ad Hoch Team szerezte meg. Az ezüstérmet a nyári Sori Liga másodosztályának győztese a Performance zsebelte be. A szerdai első osztály tavaszi győztese a Nynfas Co a negyeddöntőig jutott, míg a pénteki Panoráma Liga bajnoka a TPS Csiga a csoportban ragadt a 14 csapatos megmérettetésen!

GRATULÁLUNK NEKTEK, ne feledjétek, a héten indulnak az őszi bajnokságok! #youplay


További képek ide kattintva.


„A”CSOPORT 

Fotelsztárok, Odin Fiai, TPS Csiga, Red Devils

Fotelsztárok – Odin Fiai   0-4

TPS Csiga – Red Devils   0-2

Fotelsztárok – TPS Csiga   0-2

Odin Fiai – Red Devils   1-0

Fotelsztárok – Red Devils 2-4

Odin Fiai – TPS Csiga    1-2

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Red Devils

3

2

0

1

6-2

6

2

Odin Fiai

3

2

0

1

6-2

6

3

TPS Csiga

3

2

0

1

4-3

6

4

Fotelsztárok

3

0

0

3

2-10

0

Az 1. és a 2. helyezett jutott tovább a rájátszásba.


„B”CSOPORT 

Békás Grund, Nynfas Co, Performance, BMRG

Békás Grund – Nynfas   0-2

Performance – BMRG  3-1

Békás Grund – Performance   1-4

Nynfas – BMRG   4-3

Békás Grund – BMRG  5-4

Nynfas – Performance  4-2

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Nynfas Co

3

3

0

0

10-5

9

2

Performance

3

2

0

1

9-6

6

3

Békás Grund

3

1

0

2

6-10

3

4

BMRG

3

0

0

3

8-10

0

Az 1. és a 2. helyezett jutott tovább a rájátszásba.


További képek ide kattintva.


„C”CSOPORT 

1 FC Két Sün, Óbudaiak, Totti és Barátai

  1. FC Két Sün – Óbudaiak 1-11

Óbudaiak – Totti és Barátai  2-0

Totti  és Barátai – 1. FC Két Sün  6-1

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Óbudaiak

2

2

0

0

12-1

6

2

Totti és Barátai

2

1

0

1

6-3

3

3

1FC Két Sün

2

0

0

2

2-17

0

Az 1. és a 2. helyezett jutott tovább a rájátszásba.

 


„D”CSOPORT 

AD Hoch Team, Budai Ászok, Ismokeking

AD Hoch Team – Budai Ászok   2-0

Budai Ászok -Ismekekig   1-2

Ismokeking – AD Hoch Team   6-2

A csoport végeredménye:

„D”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Ismokeking

2

2

0

0

8-3

6

2

AD Hoch Team

2

1

0

1

4-6

3

3

Budai Ászok

2

0

0

2

1-4

0

Az 1. és a 2. helyezett jutott tovább a rájátszásba.


FIGYELEM! FIGYELEM!

Egy ingyenes torna a következő megmérettetés, extra fődíjért, ráadásul ebédet is kaptok! Ha nem akartok lemaradni, kattintsatok most a képre!


RÁJÁTSZÁS

Negyeddöntők

Ismokeking – Totti és Barátai 0-2

Óbudaiak – Ad Hoch Team 1-3

Red Devils – Performance 0-0 (2-1)

Nynfas Co – Odin Fiai 1-1 (3-4)

Elődöntők

Performance – Ad Hoch Team 4-0

Odin Fiai – Totti és Barátai 1-3

Bronzmérkőzés

Ad Hoch Team – Odin Fiai 1-4

Döntő

Performance – Totti és Barátai 1-7


Végeredmény:

1.Totti és Barátai

  1. Performance

  2. Odin Fiai

  3. Ad Hoch Team

 

Különdíjas játékosok

a döntő játékosa: Barabás Miklós (Totti és Barátai)

legtehetségesebb: Balogh László (Performance)

legrutinosabb: Bártfai Zsolt (Ad Hoch Team)

a torna kapusa: Bóna Alex (Performance)

a torna játékosa: Bartha Barnabás (Totti és Barátai)

gólkirály: Barabás Miklós (Totti és Barátai)