kattints és nézd meg hol is van a pálya

Balaton-Tour 2015 honlap5 másolata (3)

CÍM: 8230. Fürdő utca 40.

EMLÉKEZTETŐÜL:

a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával, erre figyeljetek oda, mert nincs várakozási idő!

Várunk Benneteket a ZSŰRIASZTALNÁL

MEGKÖTÉS: a tornán nem szerepelhetnek a 2015-2016-os szezonban PROFI SZERZŐDÉSSEL rendelkező játékosok!

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!

Országos Döntő: a balatonfüredi BALATON TOUR része az Országos Minifutball Szövetség MAGYAR BAJNOKSÁGÁNAK, így aki érintett, kattintson IDE!

liga_logo_v4_320x240

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatok 4 fős csoportokba kerültek.

Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett és a 2 legjobb harmadik jut tovább, a legjobb 32 közé, ahol a torna a rájátszással folytatódik. Ezután következnek az elődöntők, majd a helyosztók!

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont

Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

AKCIÓ >>> ha Füreden befizetitek a siófoki torna nevezési dját egyből kaptok egy Nike labdát!

A”CSOPORT  – kezdés: 8.00. „A” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

4.

Az 1. és a 2. helyezett, valamint a délelőtti csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.

Nagyszőlős (Ukrajna)

Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság (Szombathely)

Árpád FC (Cegléd)

Sereghajtók (Budapest)

Mérkőzések:

12.30. Nagyszőlős – Őrségi Nemzeti Park Ig.

4.

Siófokra jöttök? Katt a képre és jelentkezz most!

Fődíj:
egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva a Sportprint kft-től) Ha olyan csapat nyeri a tornát, aki idén már nyert sportfelszerelést, a Fődíj automatikusan a következő olyan csapatra száll, akik sem 2015-ben sem 2016-ban nem nyertek még a helyezésükkel felszerelést. Ezzel is segítve azt az elképzelést, hogy előbb-utóbb minden hozzánk rendszeresen járó Csapatnak legyen egy garnitúra meze! Egy nyár végi vagy őszi tornán könnyen elképzelhető lesz, hogy az 5. vagy 6. helyezett is sportfelszereléssel gazdagodik majd.

Díjazás:
I.hely:  Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Nike mérkőzéslabda + tálca sör

II.hely: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + labda
III.helyezet: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + labda
IV.helyezett: Trófea + Oklevél + labda

Különdíjazásban részesül a mezőny legjobb játékosa, a legjobb kapus, a legtehetségesebb játékos, a legrutinosabb játékos, a döntő játékosa és a gólkirály.

A benevezett Csapatokat 4 fős és csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a továbbjutó helyezések sorsát.

·        Továbbjutás: csoportonként az első 2 helyezett és a legjobb 3.ok kerülnek a rájátszásba.

·        Helyezések eldöntése:

Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont

Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol. Amennyiben a torna során „ki-ki mérkőzésre” kerül sor döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek büntetőt!

Játékszabályok:

Játékidő: csoportmérkőzések alatt: 2×10 perc, rájátszásban: 2*12 perc

A játéktér: 4 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Cipők: terem (IC)-, és műfüves (TF) cipők. Semmilyen stoplis cipő nem megengedett.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 5 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken: a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A  labda játékba hozatala kézzel történik.

A  labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

Játékos cserék a felezővonal melletti területen, a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A  büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A tornán csak a nevezési lapon előre, az első mérkőzések előtt „beírt” játékosok szerepelhetnek, utólag játékost beírni nem lehet! A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.