/SORSOLÁS, MENETREND/
kattints és nézd meg hol is van a pálya
EMLÉKEZTETŐÜL:
A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban érvényes igazolással rendelkező játékosok:
futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3, (magyarán az nem játszhat, aki pályára lépett vagy nevezve volt a 2016-2017-es szezonban felnőtt Csapatban )
Aki ezt a szabályt megszegi, annak Csapatát azonnal kizárjuk a tornáról, a vétkes játékost egy évre eltiltjuk a kaminokupa rendezvényeitől, csapata pedig három hónapig nem nevezhet be általunk szervezett tornára!
Egyéb rendelkezések:
-
a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.
-
a sportpályán parkolójegyet kell vennetek a beparkoláshoz. Az ára 180 Ft, ami a büfében lefogyasztható. Aki nem szeretne benn megállni, annak a sportpályán kívül is vannak parkolóhelyek!
-
érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.
Várunk Benneteket a RENDEZŐI ASZTALNÁL sz első sátorban !
Öltözés, büfé: a központi épületben a bejárat mellett jobbra!
A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!
Lebonyolítás:
A benevezett csapatok 4 fős csoportokba osztották magukat, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett jut a rájátszásba, innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik és a bronz meccsel valamint a döntővel fejeződik be!
Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.
Fődíj: egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés
A felnőtt mezőny díjazása:
I.hely: AMATŐR VÁNDORSERLEG + Adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
II.hely: Adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
III.hely: Adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
IV. hely: Adidas labda + Kupa + Oklevél
Különdíjak:
○ a torna játékosa,
○ a torna kapusa,
○ gólkirály
○ legrutinosabb játékos
○ legtehetségesebb játékos
kaminokupa.hu ajándékcsomag + trófea
A csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.
„A”CSOPORT – 8.00. – „A” pálya 2*10 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Zavaralabda (Bp)
Öreg Suták (Bp)
Futottak Még (Tárnok)
Sivatagi Rohamcsigák (Dabas)
.
8.00. Zavaralabda – Öreg Suták
8.25. Futottak Még – Sivatagi Rohamcsigák
Zavaralabda – Futottak Még
Öreg Suták – Sivatagi Rohamcsigák
Zavaralabda – Sivatagi Rohamcsigák
Öreg Suták – Futottak Még
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„B”CSOPORT – 8.00. – „B” pálya 2*10 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Herta (Bp)
Ismokeking (Bp)
Sprint (Bp)
Brigád (Sopron)
.
8.00. Herta – Ismokeking
8.25. Sprint – Brigád
Herta – Sprint
Ismokeking – Brigád
Herta – Brigád
Ismokeking – Sprint
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„C”CSOPORT – 8.00. – „C” pálya 2*10 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Buxy Futsal SE (Bp)
Red Wolf (Bp)
Dead Wombats (Bp)
Ceasar FC (Bp)
.
8.00. Buxy Futsal SE – Red Wolf
8.25. Dead Wombats – Ceasar FC
Buxy Futsal SE – Dead Wombats
Red Wolf – Ceasar FC
Buxy Futsal SE – Ceasar FC
Red Wolf – Dead Wombats
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„D”CSOPORT – 8.00. – „D” pálya 2*10 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
SOTE (Bp)
Black Mamba (Bp)
A13 (Bp)
Dark House (Bp)
.
8.00. SOTE – Black Mamba
8.25. A13 – Dark House
SOTE – A13
Black Mamba – Dark House
SOTE – Dark House
Black Mamba – A13
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„E”CSOPORT – 10.10. – „A” pálya 2*10 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Szia FC (Budakeszi, IFI)
Jó az x is (Kiskunhalas, IFI)
Cinkota FC (Bp, IFI)
LK Bulls (Bp, IFI)
.
10.10. Szia FC – Jó az x is
10.35. Cinkota FC – LK Bulls
Szia FC – Cinkota FC
Jó az x is – LK Bulls
Szia FC – LK Bulls
Jó az x is – Cinkota FC
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„F”CSOPORT – 10.10. – „B” pálya 2*10 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Ma hol kapunk ki? (IFI)
Pataky Junior (Sülysáp, IFI)
Márciusi Ifjak (Herceghalom, IFI, Tóth Károlyék)
EJG (Tata, IFI)
.
10.10. Ma hol kapunk ki? – Pataky Junior
10.35. Márciusi Ifjak – EJG
Ma hol kapunk ki? – Márciusi Ifjak
Pataky Junior – EJG
Ma hol kapunk ki? – EJG
Márciusi Ifjak – Pataky Junior
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„G”CSOPORT – 10.10. – „C” pálya 2*10 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
#maxegysör (Bp)
Sörimádók (Esztergom)
Powerboys (Borzavár)
Alibi (Oroszlány)
.
10.10. #maxegysör – Sörimádók
10.35. Powerboys – Alibi
#maxegysör – Powerboys
Sörimádók – Alibi
#maxegysör – Alibi
Sörimádók – Powerboys
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„H”CSOPORT – 10.10. – „D” pálya 2*10 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Aranygeneráció (Bp)
D-Team (Szigetszentmárton)
BEFU (Balassagyarmat)
Grundfoci (Szajol)
.
10.10. Aranygeneráció – D-Team
10.35. BEFU – Grundfoci
Aranygeneráció – BEFU
D-Team – Grundfoci
Aranygeneráció – Grundfoci
D-Team – BEFU
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„I”CSOPORT – 12.20.. – „A” pálya 2*10 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Úgyis a talajra fogjuk (Bp, IFI)
Márciusi IFIK (Gödöllő, Forró Jonatán, IFI)
Foci Suli (Lajosmizse)
BK48FC (Zsámbék, IFI)
.
12.20. Úgyis a talajra fogjuk – Márciusi Ifik
12.45. Foci Suli – BK48FC
Úgyis a talajra fogjuk – Foci Suli
Márciusi Ifik – BK48FC
Úgyis a talajra fogjuk – BK48FC
Márciusi Ifik – Foci Suli
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„J”CSOPORT – 12.20.. – „B” pálya 2*10 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
IMT Debrecen (Debrecen, IFI)
Gyermekláncfűrész (Abony, IFI)
Gitt Egylet (Kecskemét, IFI)
Angyalföld (Bp, IFI)
.
12.20. IMT Debrecen – Gyermekláncfűrész
12.45. Gitt Egylet – Angyalföld
IMT Debrecen – Gitt Egylet
Gyermekláncfűrész – Angyalföld
IMT Debrecen – Angyalföld
Gyermekláncfűrész – Gitt Egylet
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„K”CSOPORT – 12.20. – „C” pálya 2*10 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Szenvedély BFC (Sárbogárd)
Győri Analfabéta Club (Győr)
Klinikák Gyógyszertár (Alsónémedi)
50 Minutes FC (Bp)
.
12.20. Szenvedély BFC – Győri Analfabéta Club
12.45. Klinikák Gyógyszertár – 50 Minutes FC
Szenvedély BFC – Klinikák Gyógyszertár
Győri Analfabéta Club – 50 Minutes FC
Szenvedély BFC – 50 Minutes FC
Győri Analfabéta Club – Klinikák Gyógyszertár
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„L”CSOPORT – 12.20. – „D” pálya 2*10 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Sukoró FC (Sukoró)
Forest Papír KFT (Lábatlan)
Bugyi (Bugyi)
Mé-Szi Frucht KFT (Dunaújváros)
.
12.20. Sukoró FC – Forest Papír KFT
12.45. Bugyi – Mé-Szi Frucht KFT
Sukoró FC – Bugyi
Forest Papír KFT – Mé-Szi Frucht KFT
Sukoró FC – Mé-Szi Frucht KFT
Forest Papír KFT – Bugyi
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„M”CSOPORT – 14.30. – „A” pálya 1*15 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Obsitos FC (Bp),
Fészekrablók (Kunszentmiklós),
Lovehuter (Mezőkövesd),
Árpád FC (Cegléd),
ABS (Bp)
14.30. Obsitos FC – Fészekrablók
14.45. Lovehunter – Árpád FC
15.05. ABS – Obsitos FC
Fészekrablók – Lovehunter
Árpád FC – ABS
Obsitos FC – Lovehunter
Fészekrablók – Árpád FC
ABS – Lovehunter
Obsitos FC – Árpád FC
Fészekrablók – ABS
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„N”CSOPORT – 14.30. – „B” pálya 2*10 – első sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Chakarita (Bp),
Hajdú K.SZ.V. (Hajdúszoboszló),
The last Jedi (Tahitótfalu),
TPS Csiga (Bp),
Simple Every Day (Nyíregyháza)
14.30. Chakarita – Hajdú KSZV
14.45. The last Jedi – TPS Csiga
15.05. Simple Every Day – Chakarita
Hajdú KSZV – The last Jedi
TPS Csiga – Simple Every Day
Chakarita – The last Jedi
Hajdú KSZV – TPS Csiga
Simple Every Day – The last Jedi
Chakarita – TPS Csiga
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„O”CSOPORT – 14.30. – „C” pálya 1*15 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
TABA (Bátonyterenye),
Nyomasd meg Fc (Sárbogárd),
Bordogok (Erdőkertes),
Nynfas Co (Bp),
Szigetszentmiklós Artifex
14.30. TABA – Nyomasd meg FC
14.45. Bordogok – Nynfas CO
15.05. Szigetszentmiklós Artifex – TABA
Nyomasd meg FC – Bordogok
Nynfas Co – Szigetszentmiklós Artifex
TABA – Bordogok
Nyomasd meg FC – Nynfas Co
Szigetszentmiklós Artifex – Bordogok
TABA – Nynfas Co
Nyomasd meg FC – Szigetszentmiklós Artifex
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
„P”CSOPORT – 14.30. – „D” pálya 2*10 – hátsó sátor
Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Epox (Bp),
Just 4 Fun (Pécs),
Hunterek (Mezőkövesd)
Mates Team (Budapest),
IPA Budapest
14.30. Epox – Just 4 Fun
14.45. Hunterek – Mates Team
15.05. IPA Budapest – Epox
Just 4 Fun – Hunterek
Mates Team – IPA Budapest
Epox – Hunterek
Just 4 Fun – Mates Team
IPA Budapest – Hunterek
Epox – Mates Team
Just 4 Fun – IPA Budapest
.
Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba.
RÁJÁTSZÁS
Játékszabályok: