ARÉNA MIKULÁS KUPA

CSOPORTBEOSZTÁSOK, MENETREND

EMLÉKEZTETŐÜL

A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban érvényes igazolással rendelkező játékosok:

futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3, (magyarán az nem játszhat, aki pályára lépett vagy nevezve volt a 2018-as esztendőben felnőtt Csapatban)

Aki ezt a szabályt megszegi, annak Csapatát azonnal kizárjuk a tornáról, a vétkes játékost egy évre eltiltjuk a kaminokupa rendezvényeitől, csapata pedig három hónapig nem nevezhet be általunk szervezett tornára!

Egyéb rendelkezések:

• a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

• érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.

Várunk Benneteket a RENDEZŐI SÁTORNÁL!

Pályák: „A” a parkoló felőli bejáratnál , „B” az Auchan felőli átjárónál

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős és 5 fős  csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: a csoportokból 2 csapat jut tovább az egyenes kieséses részbe Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

Fődíj: egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva)

Kiket és hogyan díjazunk még?

I.hely: adidas labda +  a kaminokupa amatőr Vándorserlege + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + Mikulás meglepetések
II. hely: adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
III. hely: adidas labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
IV. hely: adidas labda + Kupa + Oklevél

KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!

ajándékcsomag + trófea

A csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.

„A”CSOPORT  – 8.00. – „A” pálya (Bejárat felöli) – 1*15

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Street Gang (Bp), Rongyláb Rudi (Bp), Hungária FC (Bp), Futottak Még (Tárnok), Harcsavadászok (Ócsa)

„B”CSOPORT  – 8.00. – „B”  pálya (Auchan felöli) – 1*15

Öreg Suták (Bp), Kukások (Bp), Guccy (Bp), Onyetenyeuwe (Bp), Zavaralabda (Érd)

„C”CSOPORT  – 10.45. – „A” pálya (Bejárat felöli) – 1*15

Extra Light FC (Vác), Genszler FB Team (Tamási), Colombus Crew (Bp), Budaörs RK (Budaörs), Cserepad Legjobbjai (Ercsi)

„D”CSOPORT  – 10.45. – „B”  pálya (Auchan felöli) – 1*15

Football Sessions (Hatvan), Hanyatt SE (Cegléd), Vadorzók (Székesfehérvár), Kalafa SE (Szár), Légió FC (Heves)

„E”CSOPORT  – 13.30. – „A” pálya (Bejárat felöli) – 1*15

Lukinyúl (Budaörs), DFT (Bp), Dream Team (Veszprém), Gyermekláncfűrész (Abony), Optik Trend (Érd)

„F”CSOPORT  – 13.30. – „B”  pálya (Auchan felöli) – 1*15

Tésztaszűrő (Sárbogárd), Kékek (Kaposvár), Újrakezdők (Bp), Raskett Kft. (Nyíregyháza), Team of the Weekend (Újpest)

„G”CSOPORT  – 16.15. – „A” pálya (Bejárat felöli) – 2*10

Csana és Halottai (Hatvan), Alibi TK (Bp), Sporting MGL (Monor), Hajdú KSZV (Hajdúszoboszló),

„H”CSOPORT  – 16.15. – „B”  pálya (Auchan felöli) – 2*10

Time Gate Café (Dorog), Los Amigos (Gyál), 33FC (Érd), Vasárnapi Foci (Törökbálint),

Los Amigos – 33FC

Kommentár nélkül… December 22-23-án lesz Kartalon egy 500.000. Ft összdíjazású torna. Kattintsatok a plakátra a részletekért…

RÁJÁTSZÁS

16 csapat, egyenes kieséses rendszer

Mit szólnátok egy olyan tornához, ahol csak IFI CSAPATOK indulhatnak?
IFI vs IFI?
Tetszik? Akkor kattints a képre a részletekért!!!

Játékszabályok:

A játéktér: 2 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: 2*10 perc, a döntőben 2*12 perc

Cipők: terem-, illetve műfüves cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat, a pénzdíjas tornáról átjátszani nem lehet.

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A  labda játékba hozatala kézzel történik.

A  labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a kapu melletti területen, a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A  büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van, de csak akkor, ha nincsenek meg minimum 6-an. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.

Írta: |Kategória: Hírek|Nincsenek hozzászólások