Szárszó Gyïztes

Budapesti és tatabányai fölény szárszón

Az Ingram Micro Csapatának győzelmével fejeződött be a 40 Csapatos Tour… Ugyan Totika Béláék a csoportban még vereséget szenvedtek a tavalyi 4. Búgertől, utána már nem találtak legyőzőre és megérdemelten nyerték meg a kupát!

Nagyon jó volt látni, hogy az ország szinte minden szegletéből érkeztek Csapatok és számos „kaminokupás újonc” Csapat is képviseltette magát. Közülük a legelőkelőbb helyen a tatabányai XXL Redőny Csapata végzett, akik az 5. pozíciót szerezték meg! Előttük a címvédő szintén tatabányai Car Trade FC épp hogy lemaradt a dobogóról – büntetőpárbajban maradtak alul az óbudai ECECE fiataljaival szemben. A második helyet a budapesti Fortuna szerezte meg, akik egy kis szerencsével talán a győztesnek járó hatalmas trófeát is megkaparinthatták volna…

Még egyszer köszönjük, hogy eljöttetek, reméljük, hogy jól éreztétek magatokat és hamarosan újra találkozunk!!!

 

 „A”CSOPORT  8.30.  – „A” pálya

White Stars ( Balatonszárszó ), Spárta ( Csikóstöttös ), Krones (Bp),

Csatornapatkányok-jagdfisch.com (Szentgotthárd ), Pepita ( Bp)

 

Mérkőzések:

8.30. White Stars – Spárta 3-0

9.00. Krones – Csatornapatkányok 5-0

9.30. Pepita – White Stars 3-0

9.55. Spárta – Krones 1-4

10.20. Csatornapatkányok – Pepita 0-1

10.45. White Stars – Krones 3-2

11.10. Spárta – Csatornapatkányok 0-7

11.35. Pepita – Krones 1-0

12.00. White Stars – Csatornapatkányok 2-2

12.25. Spárta – Pepita 0-6

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
 1. Pepita ( Bp) 4 4 0 0 11-0 12
 2. White Stars(Balatonszárszó) 4 2 1 1 8-7 7
 3. Krones (Bp) 4 2 0 2 11-5 6
 4. Csatornapatkányok (Szentgotthárd) 4 1 1 2 9-8 4
 5. Spárta ( Csikóstöttös) 4 0 0 4 1-20 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„B”CSOPORT  8.30. – „B” pálya

Hangover ( Balatonlelle ), Ócsa VSE ( Ócsa ), Sörpatika Spáten ( Paks ),

E-Sense ( Bp. ), Sosi Team ( Bp. )

 

Mérkőzések:

8.30. Hangover – Ócsa VSE 7-2

9.00. Sörpatika Spáten – E-Sense 4-2

9.30. Sosi Team – Hangover 4-2

9.55. Ócsa VSE – Sörpatika Spáten 1-3

10.20. E-Sense – Sosi Team 3-7

10.45. Hangover – Sörpatika Spáten 2-1

11.10. Ócsa VSE – E-Sense 1-2

11.35. Sosi Team – Sörpatika Spáten 0-2

12.00. Hangover – E-Sense 4-1

12.25. Ócsa VSE – Sosi Team 0-5

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
 1. Sörpatika Spáten ( Paks ) 4 3 0 1 10-5 (3-2)* 9
 2. Sosi Team ( Bp. ) 4 3 0 1 16-7(4-4)* 9
 3. Hangover ( Balatonlelle) 4 3 0 1 15-8(4-5)* 9
 4. E-Sense ( Bp.) 4 1 0 3 8-16 3
 5. Ócsa VSE ( Ócsa ) 4 0 0 4 4-17 0
  • Az egymás elleni eredmények döntöttek. Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„C” CSOPORT  8.30. – „C” pálya

Duna SK (Bp), IPA Bp (Bp) , Tabak 1 ( Szentgotthárd ), One Million ( Kaposvár ),

Metil FC ( Tatabánya )

 

Mérkőzések:

8.30. Duna SK – IPA Bp 2-0

9.00. Tabak 1- One Million 0-3

9.30. Metil FC – Duna SK 0-3

9.55. IPA Bp – Tabak 1 2-4

10.20. One Million – Metil FC 3-1

10.45. Duna SK – Tabak 1 2-4

11.10. IPA Bp – One Million 3-1

11.35. Metil FC – Tabak 1 2-5

12.00. One Million – Duna SK 2-3

12.25. IPA Bp  – Metil FC 1-0

 

A csoport végeredménye:

Csapat m gy d v gk p
 1. Tabak 1 ( Szentgotthárd) 4 3 0 1 13-9 9*
 2. Duna SK (Bp) 4 3 0 1 10-6 9*
 3. IPA Bp (Bp) 4 2 0 2 6-7 6*
 4. One Million ( Kaposvár) 4 2 0 2 9-7 6*
 5. Metil FC ( Tatabánya ) 4 0 0 4 2-10 0
  • Az egymás elleni eredmények döntöttek. Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————

 

„D” CSOPORT  8.30. – „D” pálya

Mezőhegyesi SE ( Mezőhegyes ), Szentmihályi Tivornya ( Bp),

Car Trade FC ( Tatabánya ), Fregatt Söröző ( Sárvár ), Pókok ( Nagykanizsa )

 

Mérkőzések:

8.30. Mezőhegyesi SE – Szentmihályi Tivornya 3-2

9.00. Car Trade FC – Fregatt Söröző 5-3

9.30. Pókok – Mezőhegyesi SE 0-3

9.55. Szentmihályi Tivornya – Car Trade FC 5-2

10.20. Fregatt Söröző – Pókok 5-0

10.45. Mezőhegyesi SE – Car Trade FC 1-1

11.10. Szentmihályi Tivornya – Fregatt Söröző 4-1

11.35. Pókok – Car Trade FC 1-6

12.00. Fregatt Söröző – Mezőhegyesi SE 0-9

12.25. Szentmihályi Tivornya – Pókok 6-0

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
 1. Mezőhegyesi SE 4 3 1 0 16-3 10
 2. Szentmihályi Tivornya ( Bp) 4 3 0 1 17-5 9
 3. Car Trade FC ( Tatabánya) 4 2 1 1 14-10 7
 4. Fregatt Söröző ( Sárvár) 4 1 0 3 9-18 3
 5. Pókok ( Nagykanizsa) 4 0 0 4 1-20 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„E”CSOPORT 13.00.  – „A” pálya

Búger MSE ( Budakalász ), Royal Flush ( Kecskemét ), Ingram Micro ( Bp ),

Zuglói Kutyák (Nagykanizsa ), CRFC Farkasok ( Balatonszárszó ),

 

Mérkőzések:

13.00. Búger MSE – Royal Flush 0-0

13.30. Ingram Micro – Zuglói Kutyák 5-2

13.55. CRFC Farkasok – Búger MSE 2-4

14.20. Royal Flush – Ingram Micro 0-4

14.45. Zuglói Kutyák – CRFC Farkasok 0-4

15.10. Búger MSE – Ingram Micro 2-0

15.35. Royal Flush – Zuglói Kutyák 1-2

16.00. CRFC Farkasok – Ingram Micro 1-4

16.25. Búger MSE – Zuglói Kutyák 0-1

16.50. Royal Flush – CRFC Farkasok 2-2

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
 1. Ingram Micro ( Bp ) 4 3 0 1 13-5 9
 2. Búger MSE ( Budakalász ) 4 2 1 1 6-3 7
 3. Zuglói Kutyák (Nagykanizsa) 4 2 0 2 5-10 6
 4. CRFC Farkasok (Balatonszárszó) 4 1 1 2 9-12 4
 5. Royal Flush ( Kecskemét ) 4 0 2 2 3-8 1

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

 

„F”CSOPORT  13.00.  – „B” pálya

Animals (Bp), Páldeák KFT ( Lajosmizse ), Fortuna SC (Bp),

XXL Redőny ( Tatabánya ), Óbudai-angyalföldi ( Óbuda )

 

Mérkőzések:

13.00. Animals – Páldeák KFT 4-2

13.30. Fortuna SC – XXL Redőny 3-1

13.55. Óbudai-angyalföldi – Animals 1-2

14.20. Páldeák KFT – Fortuna SC 1-4

14.45. XXL Redőny  – Óbudai-angyalföldi 2-0

15.10. Animals – Fortuna SC 0-0

15.35. Páldeák KFT – XXL Redőny 1-4

16.00. Óbudai-angyalföldi – Fortuna SC 0-3

16.25. Animals – XXL Redőny 0-1

16.50. Páldeák KFT – Óbudai-angyalföldi 1-2

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
 1. Fortuna SC (Bp) 4 3 1 0 10-2 10
 2. XXL Redőny ( Tatabánya ) 4 3 0 1 8-4 9
 3. Animals (Bp) 4 2 1 1 6-4 7
 4. Óbudai-angyalföldi ( Óbuda ) 4 1 0 3 3-8 1
 5. Páldeák KFT ( Lajosmizse ) 4 0 0 4 5-14 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„G”CSOPORT  13.00.  – „C” pálya

ECECE ( Óbuda ), Andocsi Ászok ( Andocs ), Best Byte ( Kiskőrös ),

Madarak ( Monor ), Bromit ( Bp)

 

Mérkőzések:

13.00. ECECE – Andocsi Ászok 2-0

13.30. Best Byte – Madarak 0-1

13.55. Bromit – ECECE 2-0

14.20. Andocsi Ászok – Best Byte 1-0

14.45. Madarak – Bromit 0-0

15.10. ECECE – Best Byte 4-0

15.35. Andocsi Ászok – Madarak 3-1

16.00. Bromit – Best Byte 2-0

16.25. ECECE – Madarak 4-0

16.50. Andocsi Ászok – Bromit 0-0

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
 1. ECECE ( Óbuda ) 4 3 0 1 10-2 9
 2. Bromit ( Bp ) 4 2 2 0 4-0 8
 3. Andocsi Ászok ( Andocs ) 4 2 1 1 4-3 7
 4. Madarak ( Monor ) 4 1 1 2 2-7 4
 5. Best Byte ( Kiskőrös ) 4 0 0 4 6-8 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„H”CSOPORT  13.00.  – „D” pálya

Colo-Colo ( Tápiószecső ), Rozoga FC (Bp), Yusen FC (Bp),

Keverton ( Pilisszentiván ), Barna Team (Bp)

 

Mérkőzések:

13.00. Colo-Colo – Rozoga FC 2-5

13.30. Yusen FC – Keverton 0-1

13.55. Barna Team – Colo-Colo 5-0

14.20. Rozoga FC – Yusen FC 4-1

14.45. Keverton – Barna Team 0-6

15.10. Colo-Colo – Yusen FC 5-2

15.35. Rozoga FC – Keverton 2-0

16.00. Barna Team – Yusen FC 3-1

16.25. Colo-Colo – Keverton 8-0

16.50. Rozoga FC – Barna Team 0-1

 

A csoport végeredménye:

Csapat m gy d v gk p
 1. Barna Team (Bp) 4 4 0 0 15-1 12
 2. Rozoga FC (Bp 4 3 0 1 11-4 9
 3. Colo-Colo ( Tápiószecső) 4 2 0 2 15-12 6
 4. Keverton ( Pilisszentiván) 4 1 0 3 1-16 3
 5. Yusen FC (Bp) 4 0 0 4 4-13 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

Rájátszás:

Csoportonként a legjobb három, vagyis 24 Csapat kerül a rájátszásba, ahol a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik.

 

A legjobb 12 közé kerülésért:

 

17.20.

1.)  A1 – B3 „A” pálya Pepita – Hangover 4-2

2.)  B1 – A3 „B” pálya Sörpatika Spáten – Krones 3-0

3.)  A2 – B2 „C” pálya White Stars – Sosi Team 1-0

4.)  C1 – D3 „D” pálya Tabak1 – Car Trade FC 0-3

 

17.45.

5.)  D1 – C3 „A” pálya Mezőhegyesi SE – IPA Bp. 3-1

6.)  C2 – D2 „B” pálya Duna SK – Szentmihályi Tivornya 1-1 b.u.

7.)  E1 – F3 „C” pálya Ingram Micro – Animals 3-0

8.)  F1 – E3 „D” pálya Fortuna SE – Zuglói Kutyák 5-2

 

18.10.

9.)  E2 – F2 „A” pálya Búger MSE – XXL Redőny 0-2

10.)        G1 – H3 „B” pálya ECECE – Colo-Colo 3-0

11.)        H1 – G3 „C” pálya Barna Team – Andocsi Ászok 3-0

12.)        G2 – H2 „D” pálya Bromit – Rozoga FC 0-3

 

 

 

 

A legjobb 6 közé kerülésért:

 

18.35.

13.) 1.- 8. „A” pálya Pepita – Fortuna 0-3

14.) 2.- 9. „B” pálya Sörpatika Spáten – XXL Redőny 1-2

15.) 3.- 10. „C” pálya White Stars – ECECE 0-2

16.) 4.-11. „D” pálya Car Trade FC – Barna Team 0-0 b.u.

 

19.00.

17.) 5.-12. „C” pálya Mezőhegyes SE – Rozoga 3-0

18.) 6.-7. „D” pálya Szentmihályi Tivornya – Ingram Micro 0-5

 

A legjobb 6 mezőnye, két három fős csoportra osztva:

 

„I” csoport: 13.), 15.) 17.)

Fortuna ( Bp ), ECECE ( Bp ), Mezőhegyesi SE

„J” csoport: 14.) 16.) 18.)

XXL Redőny ( Tatabánya ), Car Trade ( Tatabánya ), Ingram Micro ( Bp )

 

 

Mérkőzések a legjobb 6 között a döntőbejutásért:

 

19.00.

13.-15. „A” pálya Fortuna – ECECE 0-0

14.-16. „B” pálya XXL Redőny – Car Trade 1-1

 

 

19.25.

15.-17. „A” pálya ECECE – Mezőhegyes 1-1

16.-18. „B” pálya Car Trade – Ingram Micro 1-3

 

19.50.

17.-13. „A” pálya Mezőhegyes – Fortuna 0-3

18.-14. „B” pálya Ingram Micro – XXL Redőny 3-0

 

A csoport harmadikok az 5. helyért,  a csoport másodikok a 3. helyért, míg a csoportelsők a KUPAGYŐZELEMÉRT mérkőznek meg:

 

5. helyért:

20.15. – „C” pálya XXL Redőny – Mezőhegyes 3-2

 

3. helyért:

20.20. – „B” pálya Car Trade – ECECE 0-2

 

DÖNTŐ:

20.25. „A” pálya Ingram Micro – Fortuna 2-0

góllövők: Nyilas Elek, Totika Béla

 

 A BALATON TOUR Balatonszárszó végeredménye:

  1. Ingram Micro ( Bp )
  2. Fortuna SC ( Bp )
  3. ECECE ( Óbuda )
  4. Car Trade FC ( Tatabánya )
  5. XXL Redőny ( Tatabánya )
  6. Mezőhegyesi SE

 

A BALATON TOUR Balatonszárszó különdíjas Játékosai:

A legtehetségesebb Játékos: Gregus Richárd ( ECECE )

A legrutinosabb Játékos: Czipper Zsolt ( Fortuna SC )

Gólkirály: Ács Levente ( Mezőhegyesi SE )

A Torna Kapusa: Erdősi Csaba ( XXL Redőny )

A Torna Játékosa: Nyilas Elek ( Ingram Micro )

 

A BALATON TOUR Balatonszárszó legjobb góllövői:

9 gólos: Ács Levente ( Mezőhegyesi SE )

8 gólos: Hosszú Ádám ( Barna Team ), Hegedűs János ( Hangover )

7 gólos: Kokenszky Norbert ( Sosi Team ), Totika Béla ( Ingram Micro )

6 gólos:Bernáth György ( Duna SK ), Nyilas Elek ( Ingram Micro )

5 gólos: Latár Bertold ( Sörpatika ), Szalay Márk ( Szentmihályi Tivornya ), Ponczok Tamás ( Fortuna SC ), Fekete Róbert ( Ingram Micro ), Gregus Richárd ( ECECE ), Nagy Richárd ( Car Trade )

 

Köszönjük, hogy eljöttetek, találkozunk BALATONFÜREDEN!