20140706_182517

Hogy ki nyert? Nekünk TÖKMINDEGY…

A budapesti Csapat 100%-os menetelésével és győzelmével fejeződött be az elmúlt hét végén megrendezett BALATON TOUR 2014 balatonfüredi állomása.

A Hosszú Ádám és Varga Csaba által repített társaság viszonylag simán jutott el a döntőig, ahol a címvédő Ingram Microt is felül tudták múlni egy rendkívül színvonalas összecsapáson! A torna bronzmeccsén két „újonc” Csapat találkozott egymással, ahogy a győri Cső-Lavina ha csak egy kicsivel is, de jobbnak bizonyult a Puskás Akadémia fiataljaira épülő és Madarász János által vezetett Banánhéjnál, így megérdemelten szerezték meg a harmadik pozíciót Juhász Dánielék!

Összességében elmondható, talán az eddigi legszínvonalasabb BALATON TOUR-on vagyunk túl, az 50 Csapatos létszám, a két napos focidömping és a lejátszott 127 mérkőzés mindenesetre magáért beszél. Az Ország szinte minden pontjáról érkeztek Csapatok, összesen 27 település képviseltette magát és érkezett alakulat Debrecenből, Szentesről, Szekszárdról, sőt a felvidéki Dunaszerdahelyről is. Utóbbi alakulat meg is hívott bennünket egy saját tornájukra, reméljük jó sportkapcsolat alakul majd ki és jövőre még több Csapat érkezik akár a határon túlról is a Balaton partra. A torna gólkirálya a győztes Csapat kiválósága Varga Csaba lett 23 találattal, míg a legjobb játékosnak Csapattársát, Hosszú Ádámot választották meg a szervezők, aki szinte egymaga döntötte el az elődöntőt és hatalmas gólt szerzett a döntőben is, az utóbbit a torna kapusának Reveland Zoltánnak lőtte! A legtehetségesebb fiatalnak a Puskás Akadémián edződő Damásdi Alex bizonyult a Banánhéj Csapatából, míg a legrutinosabb játékos a győri Takács Norbert lett!

Mindenkit hatalmas gratuláció illet, nagyon köszönjük, hogy eljöttetek és jelenlétetekkel is emeltétek a torna színvonalát! Reméljük, jól éreztétek magatokat és találkozunk a következő – Siófok , július 26. – állomáson, vagy a 2015-ös BALATON TOUR-on is!

 

HAJRÁ!

 

„A”CSOPORT – szombat 9.00.

Copacabana ( Bp ), Bad Boy’s ( Regöly ), The Crew ( Várpalota ),

Albán Focisuli ( Nyergesújfalu ), Ingram Micro ( Bp )

 

Mérkőzések:

9.00. Copacabana – Bad Boy’s „A” pálya 2-0

9.00. The Crew – Albán Focisuli „B” pálya 1-1

9.30. Ingram Micro – Copacabana „A” pálya 5-1

9.30. Bad Boy’s – The Crew „B” pálya 1-1

10.30. Albán Focisuli – Ingram Micro „A” pálya 1-3

10.30. Copacabana – The Crew „B” pálya 0-4

11.00. Bad Boy’s – Albán Focisuli „A” pálya 1-3

11.00. Ingram Micro – The Crew „B” pálya 8-4

12.00. Copacabana – Albán Focisuli „A” pálya 1-2

12.00. Bad Boy’s – Ingram Micro „B” pálya 2-7

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Ingram Micro (Bp) 4 4 0 0 23-8 12
2. Albán Focisuli (Nyergesújfalu) 4 2 1 1 5-5 7
3. The Crew (Várpalota) 4 1 2 1 10-10 5
4. Copacabana (Bp) 4 1 0 3 4-11 3
5. Bad Boys (Regöly) 4 0 1 3 4-13 1

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„B”CSOPORT – szombat 9.00.

Banánhéj ( Bp ), Trafik ( Nagytarcsa ), Ágyúsok ( Lajosmizse ), Ramirent ( Bp ), Campus Bowling ( Debrecen )

Mérkőzések:

9.00. Banánhéj – Trafik „C” pálya 1-1

9.00. Ágyúsok – Ramirent „D” pálya 2-2

10.00. Campus Bowling – Banánhéj „A” pálya 1-3

10.00. Trafik – Ágyúsok „B” pálya 3-2

10.30. Ramirent – Campus Bowling „C” pálya 2-6

10.30. Banánhéj – Ágyúsok ”D” pálya 2-1

11.30. Trafik – Ramirent „A” pálya 2-2

11.30. Campus Bowling – Ágyúsok „B” pálya 6-2

12.00. Banánhéj – Ramirent „C” pálya 3-2

12.00. Trafik – Campus Bowling „D” pálya 6-3

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Banánhéj ( Bp ) 4 3 1 0 9-5 10
2. Trafik ( Nagytarcsa ) 4 2 2 0 12-8 8
3. Campus Bowling (Debrecen) 4 2 0 2 16-13 6
4. Ramirent ( Bp ) 4 0 2 2 8-13 2
5. Ágyúsok ( Lajosmizse ) 4 0 1 3 7-13 1

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„C” CSOPORT – szombat 9.00.

Multi Go Futsal Club ( Bp ), Sörhas ( Szekszárd ), MTD Hungária ( Nemesvámos ), Irsai Betyárok ( Albertirsa ), Tökmindegy ( Bp )

 

Mérkőzések:

9.30. Multi Go Futsal Club – Sörhas „C” pálya 1-3

9.30. MTD Hungária – Irsai Betyárok „D” pálya 4-1

10.00. Tökmindegy – Multi Go Futsal Club „C” pálya 4-0

10.00. Sörhas – MTD Hungária „D” pálya 2-1

11.00. Irsai Betyárok – Tökmindegy „C” pálya 0-6

11.00. Multi Go Futsal Club – MTD Hungária „D” pálya 0-1

11.30. Sörhas – Irsai Betyárok ”C” pálya 4-1

11.30. Tökmindegy – MTD Hungária „D” pálya 5-1

12.30. Irsai Betyárok – Multi Go Futsal Club „C” pálya 1-5

12.30. Sörhas – Tökmindegy „D” pálya 3-6

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Tökmindegy (Bp) 4 4 0 0 21-4 12
2. Sörhas ( Szekszárd ) 4 3 0 1 12-9 9
3. MTD Hungária ( Nemesvámos ) 4 2 0 2 11-4 6
4. Multi Go Futsal Club (Bp) 4 1 0 3 6-9 3
5. Irsai Betyárok ( Albertirsa ) 4 0 0 4 3-19 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————

„D” CSOPORT – szombat 13.00. – „A” pálya

SZP Asztalos Fanatic SE ( Dunaújváros ), Doctors ( Bp ),

AC Villám-geobusz.hu ( Bp ), Cső-Lavina ( Győr ), Dribli ( Veszprém )

 

Mérkőzések:

13.00. SZP Asztalos Fanatic SE – Doctors 0-0

13.30. AC Villám-geobusz.hu – Cső-Lavina 1-2

14.00. Dribli – SZP Asztalos Fanatic SE 0-2

14.25. Doctors – AC Villám-geobusz.hu 6-0

14.50. Cső-Lavina – Dribli 5-1

15.15. SZP Asztalos Fanatic SE – AC Villám-geobusz.hu 4-2

15.40. Doctors – Cső-Lavina 0-2

16.05. Dribli – AC Villám-geobusz.hu 3-2

16.30. SZP Asztalos Fanatic SE – Cső-Lavina 2-3

16.55. Doctors – Dribli 3-1

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Cső-Lavina (Győr) 4 4 0 0 12-4 12
2. Doctors (Bp) 4 2 1 1 9-3 7
3. SZP Asztalos Fanatic SE (Dunaújváros) 4 2 1 1 8-5 7
4. Dribli (Veszprém) 4 1 0 3 7-10 3
5. AC Villám-geobusz.hu (Bp) 4 0 0 4 5-5 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„E” CSOPORT – szombat 13.00. – „B” pálya

Ágfalva KSK ( Ágfalva ), Pia Causa TC ( Eger ), Gringo UTD ( Bp ),

Maba TEAM ( Dunaszardahely ), TPS Csiga ( Bp )

 

Mérkőzések:

13.00. Ágfalva KSK – Pia Causa TC 1-1

13.30. Gringo UTD – Maba TEAM 1-4

14.00. TPS Csiga – Ágfalva KSK 3-2

14.25. Pia Causa TC – Gringo UTD 5-2

14.50. Maba TEAM – TPS Csiga 1-3

15.15. Ágfalva KSK – Gringo UTD 4-3

15.40. Pia Causa TC – Maba TEAM 0-2

16.05. TPS Csiga – Gringo UTD 0-3

16.30. Ágfalva KSK – Maba TEAM 3-3

16.55. Pia Causa TC – TPS Csiga 3-2

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. TPS Csiga (Bp) 4 3 0 1 13-9 9
2. Maba TEAM (Dunaszerdahely) 4 2 1 1 10-7 7
3. Pia Causa (Eger) 4 2 1 1 9-7 7
4. Ágfalva KSK 4 1 2 1 10-10 5
5. Gringo UTD (Bp) 4 0 0 4 9-19 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„F” CSOPORT – szombat 13.00. – „C” pálya

Tengeralattjárók ( Szentes ), Sárm&Sármány ( Pilisborosjenő )

Kártevők ( Bp ), Füred Fanatics ( Balatonfüred ), Anonimus ( Bp )

 

Mérkőzések:

13.00. Tengeralattjárók – Sárm&Sármány 4-0

13.30. Kártevők – Füred Fanatics 1-1

14.00. Anonimus – Tengeralattjárók 3-0

14.25. Sárm&Sármány – Kártevők 1-5

14.50. Füred Fanatics – Anonimus 2-0

15.15. Tengeralattjárók – Kártevők 2-0

15.40. Sárm&Sármány – Füred Fanatics 0-4

16.05. Anonimus – Kártevők 4-3

16.30. Tengeralattjárók – Füred Fanatics 1-0

16.55. Sárm&Sármány – Anonimus 2-6

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Anonimus (Bp) 4 3 0 1 13-7 9
2. Tengeralattjárók (Szentes) 4 3 0 1 7-3 9
3. Füred Fanatics (Balatonfüred) 4 2 1 1 6-2 7
4. Kártevők (Bp) 4 1 1 2 9-8 4
5. Sárm&Sármány (Pilisborosjenő) 4 0 0 4 3-19 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„G” CSOPORT – szombat 13.00. – „D” pálya

Chakarita ( Bp ), Forest Papír KFT ( Lábatlan ), Argentinos Juniors ( Bp ),

Dormeo Siena ( Törökbálint ), Happy Boys ( Újhartyán )

 

Mérkőzések:

13.00. Chakarita – Forest Papír KFT 4-2

13.30. Argentinos Juniors – Dormeo Siena 5-0

14.00. Happy Boys – Chakarita 6-0

14.25. Forest Papír KFT – Argentinos Juniors 3-8

14.50. Dormeo Siena – Happy Boys 0-5

15.15. Chakarita – Argentinos Juniors 1-2

15.40. Forest Papír KFT – Dormeo Siena 5-0

16.05. Happy Boys – Argentinos Juniors 5-0

16.30. Chakarita – Dormeo Siena 5-0

16.55. Forest Papír KFT – Happy Boys 2-5

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Happy Boys (Újhartyán) 4 4 0 0 21-2 12
2. Argentinos Juniors (Bp) 4 3 0 1 15-9 9
3. Chakarita (Bp) 4 2 0 2 10-10 6
4. Forest Papír KFt. (Lábatlan) 4 1 0 3 12-17 3
5. Dormeo Siena (Törökbálint) 4 0 0 4 0-20 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„H”CSOPORT – vasárnap 9.00. – „A” és „B” pálya ( 2*10 perc )

Alkalmatlanok ( Hetes ), IPA Budapest ( Bp ), Kandúrok ( Bp ), Bp TEAM ( Bp ),

Retro ( Csepel ), Hermina FC ( Halásztelek )

Mérkőzések:

9.00. Alkalmatlanok – IPA Budapest „A” pálya 1-1

9.00. Kandúrok – Bp TEAM „B” pálya 5-0

9.30. Retro – Hermina FC „A” pálya 1-3

9.30. Alkalmatlanok – Bp TEAM „B” pálya 1-1

10.00. IPA Budapest – Hermina FC „A” pálya 1-4

10.00. Kandúrok – Retro „B” pálya 0-6

10.30. Alkalmatlanok – Hermina FC „A” pálya 3-1

10.30. Bp TEAM – Retro „B” pálya 2-1

11.00. IPA Budapest – Kandúrok „A” pálya 1-0

11.00. Alkalmatlanok – Retro „B” pálya 1-1

11.30. Hermina FC – Kandúrok „A” pálya 10-0

11.30. Bp TEAM – IPA Budapest „B” pálya 2-2

12.00. Alkalmatlanok – Kandúrok „A” pálya 4-0

12.00. Retro – IPA Budapest „B” pálya 3-0

12.30. Hermina FC – Bp TEAM „B” pálya 3-3

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Hermina FC (Halásztelek) 5 3 1 1 21-8 10
2. Alkalmatlanok (Hetes) 5 2 3 0 10-5 9
3. Retro (Csepel) 5 1 1 2 12-6 7
4. Bp Team (Bp) 5 1 3 1 8-12 6
5. IPA Bp 5 1 2 2 5-10 5
6. Kandúrok (Bp) 5 1 1 4 6-21 3

Az 1. a 2. a 3. és a 4. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„I” CSOPORT – vasárnap 9.00. – „C” pálya

Sosi TEAM ( Bp ), Áramütöttek ( Celldömölk ), Futottak Még ( Bp ),

Májlán TEAM ( Komárom ), Madarak ( Monor )

 

Mérkőzések:

9.00. Sosi TEAM – Áramütöttek 2-3

9.30. Futottak Még – Májlán TEAM 5-0

10.00. Madarak – Sosi TEAM 0-2

10.25. Áramütöttek – Futottak Még 2-2

10.50. Májlán TEAM – Madarak 0-3

11.15. Sosi TEAM – Futottak Még 4-2

11.40. Áramütöttek – Májlán TEAM 5-0

12.05. Madarak – Futottak Még 4-2

12.30. Sosi TEAM – Májlán TEAM 7-2

12.55. Áramütöttek – Madarak 2-1

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Áramütöttek ( Celldömölk ) 4 3 1 0 12-5 10
2. Sosi TEAM (Bp) 4 3 0 1 15-7 9
3. Madarak (Monor) 4 2 0 2 8-6 6
4. Futottak Még (Bp) 4 1 1 2 11-10 4
5. Májlán TEAM (Komárom) 4 0 0 4 2-20 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább

——————————————II——————————————-

„J” CSOPORT – vasárnap 9.00. – „D” pálya

Pázmány Yellow Sox ( Bp ), Best ( Bp ), Krones ( Csepel ), Hangover ( Bp )

RKA ( Bp )

 

Mérkőzések:

9.00. Pázmány Yellow Sox – Best 0-4

9.30. Krones – Hangover 3-6

10.00. RKA – Pázmány Yellow Sox 3-0

10.25. Best – Krones 3-1

10.50. Hangover – RKA 2-2

11.15. Pázmány Yellow Sox – Krones 3-5

11.40. Best – Hangover 2-8

12.05. RKA – Krones 3-2

12.30. Pázmány Yellow Sox – Hangover 0-7

12.55. Best – RKA 0-1

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1. Hangover (Bp) 4 3 1 0 23-7 10
2. RKA (Bp) 4 3 1 0 9-4 10
3. Best (Bp) 4 2 0 2 9-10 6
4. Krones (Csepel) 4 1 0 3 11-15 3
5. Pázmány Yellow Sox (Bp) 4 0 0 4 3-19 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

Rájátszás:

Csoportonként az első három helyezett (30 Csapat), a „H” jelű 6 Csapatos csoport 4. helyezettje, valamint a vasárnapi legjobb 4. kerül a rájátszásba! Innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik

 

A legjobb 16 közé kerülésért:

 

13.30.

1.) B1 – C3 „A” pálya Banánhéj – MTD Hungária Kft. 3-1

2.) D2 – E2 „B” pálya Doctors – Maba TEAM 2-0

3.) F3 – G1 „C” pálya Füred Fanatics – Happy Boys 0-0 (b.u.2-3)

4.) H4 – I1 „D” pálya Bp Team – Áramütöttek 0-5

 

13.55.

5.) B2 – C2 „A” pálya Trafik – Sörhas 5-0

6.) A1 – J3 „B” pálya Ingram Micro – Best 4-1

7. ) H1 – lJ4. „C” pálya Hermina FC– Futottak még 2-0

8.) D3 – E1 „D” pálya SZP Asztalos Fanatic SE-TPS Csiga 1-4

 

14.20.

9.) B3 – C1 „A” pálya Campus Bowling – Tökmindegy 0-3

10. ) H2 – I3 „B” pálya Alkalmatlanok – Madarak 0-4

11.) F1 – G3 „C” pálya Anonimus – Chakarita 2-0

12.) A2 – J2 „D” pálya Albán Focisuli – RKA 2-4

14.45.

13.) D1 – E3 „A” pálya Cső-Lavina – Pia Causa 5-0

14.) F2 – G2 „B” pálya Tengeralattjárók – Argentinos Juniors 0-1

15. ) H3 – I2 „C” pálya Retro – Sosi Team 2-4

16.) A3 – J1 „D” pálya The Crew – Hangover 1-6

 

Nyolcaddöntők

15.10.

17.) 1. – 2. „A” pálya Banánhéj – Doctors 3-1

18.) 3. – 4. „B” pálya Happy Boys – Áramütöttek 0-3

19.) 5. – 6. „C” pálya Trafik – Ingram Micro 1-4

20.) 7. – 8. „D” pálya Hermina SC – TPS Csiga 2-4

 

15.35.

21.) 9. – 10. „A” pálya Tökmindegy – Madarak 4-1

22.) 11. – 12. „B” pálya Anonimus – RKA 5-0

23.) 13. – 14. „C” pálya Cső-Lavina – Argentinos Juniors 1-1 (b.u.)

24. ) 15. – 16. „D” pálya Sosi Team – Hangover 4-3

 

Negyeddöntők:

16.00.

25.) 17. – 18. „A” pálya Banánhéj – Áramütöttek 5-0

26.) 19. – 20. „B” pálya Ingram Micro – TPS Csiga 5-1

27.) 21. – 22. „C” pálya Tökmindegy – Anonimus 3-1

28.) 23. – 24. „D” pálya Cső-Lavina – Sosi Team 1-1 (b.u. 3-2)

 

Elődöntők:

16.25.

29.) 25. – 26. „A” pálya Banánhéj – Ingram Micro 0-2

30.) 27. – 28. „B” pálya Tökmindegy – Cső-Lavina 2-0

 

Bronzmérkőzés

16.50. „B” pálya Cső-Lavina – Banánhéj 3-2

 

A BALATON TOUR Balatonfüred DÖNTŐ MÉRKŐZÉSE

17.00. „A” pálya

Tökmindegy – Ingram Micro 3-1

Hosszú Ádám, Varga Csaba (2) ill. Ponczok Tamás

 

A BALATON TOUR 2014 Balatonfüred végeredménye:

  1. Tökmindegy (Bp)
  2. Ingram Micro (Bp)
  3. Cső-Lavina (Győr)
  4. Banánhéj (Bp)
  5. -8. Anonimus (Bp), TPS Csiga (Bp), Sosi Team (Bp), Áramütöttek (Celldömölk)

A BALATON TOUR 2014 Balatonfüred különdíjas Játékosai:

A legtehetségesebb Játékos: Damásdi Alex ( Banánhéj )

A legrutinosabb Játékos: Takács Norbert ( Cső-Lavina )

Gólkirály: Varga Csaba ( Tökmindegy )

A Torna Kapusa: Reveland Zoltán ( Ingram Micro )

A Torna Játékosa: Hosszú Ádám ( Tökmindegy )

 

A BALATON TOUR 2014 Balatonfüred legjobb góllövői:

23 gólos: Varga Csaba ( Tökmindegy )

16 gólos: Fekete Róbert ( Ingram Micro )

10 gólos: Öreglaki Norbert ( Anonimus ), Nagy Tamás ( Hermina FC )

7 gólos: Hosszú Ádám ( Tökmindegy ), Nyilas Elek ( Ingram Micro ), Eőri János ( TPS Csiga ), Győrvári Gábor ( Áramütöttek ), Hegedűs János ( Hangover )