Egy fantasztikus tornával zárjuk az idei TOUR-t a Siófok Kiliti műfüves pályán! SORSOLÁS!

Champions League Qualifikation - Auslosung

„A”CSOPORT – 9.00. „A” pálya

Balaton Szelet ( Kisharsány ), Monicomp ( Bp ), Kozel For Ever ( Gönyű ),

One Million ( Kaposvár ), TPS Csiga ( Bp )

„B”CSOPORT – 9.00. „B” pálya

Vertex ( Bp ), Bőrözők ( Lajosmizse ), IPA Budapest ( Bp ), Válogatott ( Nagytarcsa ),

„D”CSOPORT – 9.00. „D” pálya

Átrium Papír ( Siófok ), PEACE-kosok ( Bp ), Robispeed ( Kunszentmiklós ), Kamerun ( Kéty ), Krones ( Bp )

„E” CSOPORT – 13.15. „A” pálya

FC Pau ( Vértesszőlős ), Mélykút SE ( Mélykút ), Újoncok ( Tatabánya ), Game Boyz ( Bp )

„G” CSOPORT – 13.15. „C” pálya

Atletico de Gyufa ( Bokod ), Rikai Hatalmasok ( Bp ), MVFC All Stars ( Miskolc ), Barna Team ( Bp )

15.55. Rikai Hatalmasok – MVFC All Stars

A csoport végeredménye:Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

„H” CSOPORT – 13.15. „D” pálya

Kis Dankó ( Szekszárd ), Esélytelen Brigád ( Győr ), Csepel ( Bp ), Rokkant-Jók ( Tatabánya )

Rájátszás:

Csoportonként a legjobb három, vagyis 24 Csapat kerül a rájátszásba, ahol a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik.

18.-14. „B” pálya

A csoport harmadikok az 5. helyért, a csoport másodikok a 3. helyért, míg a csoportelsők a KUPAGYŐZELEMÉRT mérkőznek meg:

A BALATON TOUR SIÓFOK eredményhirdetése

ParkNyerd meg a tornát és válassz egy színt Csapatodnak!

——————————————-II——————————————-

Emlékeztetőül:

Helyszín: Balatoni VASAS SE műfüves pálya, Siófok-Kiliti, Csárdaréti út

( a TESCO – nál le az autópályáról és kifelé egy picit )

Négy db kiváló minőségű műfüves pályán. A pályák mérete: 20×40 méter, vonalakkal határolt, kézilabda kapuval felszerelt

– a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

– érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával. Várunk Benneteket!

Lebonyolítás:

A benevezett 36 Csapatot 8 db csoportba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a továbbjutó helyezések sorsát.

Továbbjutás: csoportonként az első három helyezett kerül a rájátszásba! Innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik, majd a legjobb 6 rájátszásával fejeződik be!

Helyezések eldöntése:Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont

Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

hedstrom20130707091919903

Játékszabályok:

A játéktér: 4 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: az 5 Csapatos csoportokban 2*10 perc, a 4 Csapatos csoportokban és a rájátszásban 2*12 perc.

Cipők: terem-, illetve műfüves cipők.

Labda: 4-es és 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

Játékos cserék a felezővonal melletti területen, a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs. Amennyiben egy Csapat – bármilyen oknál fogva – nem tud kiállni az első csoportmérkőzésére, azt 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel az ellenfele nyeri meg! Mérkőzés csere nem lehetséges!!! A további csoportmérkőzéseken természetesen kiállhat a Csapat! FONTOS! Érkezzetek időben!

A mérkőzéseken csak a nevezési lapon feltüntetett játékosok szerepelhetnek, a nevezni kívánt játékosokat a Csapat első mérkőzése előtt a Nevezési lapra hiánytalanul be kell írni! A nevezési lapot a rendezői sátornál tudjátok átvenni és kitölteni!