A budapesti Barna Team Győzelmével fejeződött be a leghangulatosabb Tour.

EREDMÉNYEK:

 

10577031_788291954536285_8991291207995051652_n

 

„A”CSOPORT – 9.00. „A” pálya

Balaton Szelet ( Kisharsány ), Monicomp ( Bp ), Kozel For Ever ( Gönyű ),

One Million ( Kaposvár ), TPS Csiga ( Bp )

Mérkőzések:

9.00. Balaton Szelet – Monicomp 2-2

9.30. Kozel For Ever – One Million 3-0

10.00. TPS Csiga – Balaton Szelet 4-1

10.25. Monicomp – Kozel For Ever 5-0

10.50. One Million – TPS Csiga 3-5

11.15. Balaton Szelet – Kozel For Ever 2-4

11.40. Monicomp – One Million 2-3

12.05. TPS Csiga – Kozel For Ever 3-1

12.30. Balaton Szelet – One Million 3-1

12.55. Monicomp – TPS Csiga 1-1

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 TPS Csiga ( Bp ) 4 3 1 0 13-6 10
2 Kozel For Ever ( Gönyű ) 4 2 0 2 8-10 6
3 Monicomp ( Bp ) 4 1 2 1 10-6 5
4 Balaton Szelet ( Kisharsány ) 4 1 1 2 8-11 4
5 One Million ( Kaposvár ) 4 1 0 3 7-13 3

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„B”CSOPORT – 9.00. „B” pálya

Vertex ( Bp ), Bőrözők ( Lajosmizse ), IPA Budapest ( Bp ),

Válogatott ( Nagytarcsa ), CF Napajiri ( Sopron )

Mérkőzések:

9.00. Vertex – Bőrözők 0-1

9.30. IPA Budapest – Válogatott 0-1

10.00. CF Napajiri – Vertex 3-1

10.25. Bőrözők – IPA Budapest 1-2

10.50. Válogatott – CF Napajiri 3-3

11.15. Vertex – IPA Budapest 2-0

11.40. Bőrözők – Válogatott 0-4

12.05. CF Napajiri – IPA Budapest 5-1

12.30. Vertex – Válogatott 2-1

12.55. Bőrözők – CF Napajiri 0-6

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 CF Napajiri ( Sopron ) 4 3 1 0 17-5 10
2 Válogatott ( Bp ) 4 2 1 1 9-5 7
3 Vertex ( Bp ) 4 2 0 2 5-5 6
4 IPA Budapest ( Bp ) 4 1 0 3 3-9 3
5 Bőrözők ( Lajosmizse ) 4 1 0 3 2-12 3

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„C”CSOPORT – 9.00. „C” pálya

Gal Bau ( Tatabánya ), Fotelsztárok ( Bp ), PEACE ( Bp ), Sasmars ( Csömör ),

AC Villám-geobusz.hu ( Bp )

Mérkőzések:

9.00. Gal Bau – Fotelsztárok 5-0

9.30. PEACE – Sasmars 2-1

10.00. AC Villám-geobusz.hu – Gal Bau 0-4

10.25. Fotelsztárok – PEACE 3-0

10.50. Sasmars – AC Villám-geobusz.hu 3-2

11.15. Gal Bau – PEACE 6-0

11.40. Fotelsztárok – Sasmars 2-1

12.05. AC Villám-geobusz.hu – PEACE 2-0

12.30. Gal Bau – Sasmars 3-0

12.55. Fotelsztárok – AC Villám-geobusz.hu 5-0

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 Gal Bau ( Tatabánya ) 4 4 0 0 18-2 12
2 Fotelsztárok ( Bp ) 4 3 0 1 10-6 9
3 AC Villám-geobusz.hu ( Bp ) 4 2 0 2 5-11 6
4 PEACE ( Bp ) 4 1 0 3 2-12 3
5 Sasmars ( Csömör ) 4 0 0 4 4-10 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„D”CSOPORT – 9.00. „D” pálya

Átrium Papír ( Siófok ), PEACE-kosok ( Bp ), Robispeed ( Kunszentmiklós )

Kamerun ( Kéty ), Krones ( Bp )

Mérkőzések:

9.00. Átrium Papír – PEACE-kosok 4-0

9.30. Robispeed – Kamerun 10-

10.00. Krones – Átrium Papír 3-0

10.25. PEACE-kosok – Robispeed 0-8

10.50. Kamerun – Krones 1-4

11.15. Átrium Papír – Robispeed 0-3

11.40. PEACE-kosok – Kamerun 0-2

12.05. Krones – Robispeed 0-1

12.30. Átrium Papír – Kamerun 1-2

12.55. PEACE-kosok – Krones 0-12

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 Roisped ( Kunszentmiklós ) 4 4 0 0 22-0 12
2 Krones ( Bp ) 4 3 0 1 19-2 9
3 Kamerun (Kéty ) 4 2 0 2 5-15 6
4 Átrium Papír ( Siófok ) 4 1 0 3 5-9 3
5 PEACE-kosok ( Bp ) 4 0 0 4 0-26 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„E” CSOPORT – 13.15. „A” pálya

FC Pau ( Vértesszőlős ), Mélykút SE ( Mélykút ), Újoncok ( Tatabánya ),

Game Boyz ( Bp )

Mérkőzések:

13.15. FC Pau – Mélykút SE 4-1

13.45. Újoncok – Game Boyz 1-4

14.40. FC Pau – Újoncok 7-2

15.05. Mélykút SE – Game Boyz 1-1

15.30. FC Pau – Game Boyz 3-0

15.55. Mélykút SE – Újoncok 8-0

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 FC Pau ( Vértessomló ) 3 3 0 0 14-3 9
2 Mélykút SE ( Mélykút ) 3 1 1 1 10-5 4
3 Game Boyz ( Bp ) 3 1 1 1 5-5 4
4 Újoncok ( Tatabánya ) 3 0 0 3 2-19 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„F” CSOPORT – 13.15. „B” pálya

Royal FC ( Dunavarsány ), Kecskeméti Grund ( Kecskemét ),

Ingram Micro (Bp), Lipóti Pékség ( Tatabánya )

Mérkőzések:

13.15. Royal FC – Kecskeméti Grund 1-0

13.45. Ingram Micro – Lipóti Pékség 7-2

14.40. Royal FC – Ingram Micro 2-7

15.05. Kecskeméti Grund – Lipóti Pékség 0-0

15.30. Royal FC – Lipóti Pékség 0-4

15.55. Kecskeméti Grund – Ingram Micro 1-6

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 Ingram Micro ( Bp ) 3 3 0 0 20-5 9
2 Lipóti Pékség ( Tatabánya ) 3 1 1 1 6-7 4
3 Royal FC ( Dunavarsány ) 3 1 0 2 3-11 3
4 Kecskeméti Grund ( Kecskemét ) 3 0 1 2 1-7 1

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„G” CSOPORT – 13.15. „C” pálya

Atletico de Gyufa ( Bokod ), Rikai Hatalmasok ( Bp ), MVSC All Stars (Miskolc), Barna Team ( Bp )

Mérkőzések:

13.15. Atletico de Gyufa – Rikai Hatalmasok 3-0

13.45. MVFC All Stars – Barna Team 0-6

14.40. Atletico de Gyufa – MVFC All Stars 2-1

15.05. Rikai Hatalmasok – Barna Team 2-7

15.30. Atletico de Gyufa – Barna Team 1-3

15.55. Rikai Hatalmasok – MVFC All Stars 0-1

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 Barna Team ( Bp ) 3 3 0 0 16-3 9
2 Atletico de Gyufa ( Bokod ) 3 2 0 1 6-4 6
3 MVSC All Stars ( Miskolc ) 3 1 0 2 2-8 3
4 Rikai Hatalmasok ( Bp ) 3 0 0 3 2-11 0

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

„H” CSOPORT – 13.15. „D” pálya

Kis Dankó ( Szekszárd ), Esélytelen Brigád ( Győr ), Csepel ( Bp ),

Rokkant-Jók ( Tatabánya )

Mérkőzések:

13.15. Kis Dankó – Esélytelen Brigád 4-1

13.45. Csepel – Rokkant-Jók 1-4

14.40. Kis Dankó – Csepel 4-2

15.05. Esélytelen Brigád – Rokkant-Jók 3-0

15.30. Kis Dankó – Rokkant-Jók 7-2

15.55. Esélytelen Brigád – Csepel 2-2

 

A csoport végeredménye:

csapat m gy d v gk p
1 Kis Dankó ( Szekszárd ) 3 3 0 0 15-5 9
2 Esélytelen Brigád ( Győr ) 3 1 1 1 6-6 4
3 Rokkant-Jók ( Tatabánya ) 3 1 0 2 6-11 3
4 Csepel ( Bp ) 3 0 1 2 5-10 1

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

Rájátszás:

Csoportonként a legjobb három, vagyis 24 Csapat került a rájátszásba, ahol a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódott

 

A legjobb 12 közé kerülésért:

16.30.

1.) A1 – B3 „A” pálya TPS Csiga – Vertex 6-1

2.) B1 – A3 „B” pálya CF Napajiri – Monicomp 1-1 (b.u.2-1)

3.) A2 – B2 „C” pálya Kozel For Ever – Válogatott 0-5

4.) C1 – D3 „D” pálya Gal Bau – Kamerun 8-0

 

16.55.

5.) D1 – C3 „A” pálya Robisped – AC Villám-geobusz.hu 5-1

6.) C2 – D2 „B” pálya Fotelsztárok – Krones 1-4

7.) E1 – F3 „C” pálya FC Pau – Royal FC 3-1

8.) F1 – E3 „D” pálya Ingram Micro – Game Boyz 0-0 (b.u.)

17.20.

9.) E2 – F2 „A” pálya Mélykút SE – Lipóti Pékség 1-2

10.) G1 – H3 „B” pálya Barna Team – Rokkant-Jók 1-0

11.) H1 – G3 „C” pálya Kis Dankó – MVSC All Stars 7-0

12.) G2 – H2 „D” pálya Atletico de Gyufa – Esélytelen Brigád 4-0

A legjobb 6 közé kerülésért:

17.45.

13.) 1.- 8. „A” pálya TPS Csiga – Game Boyz 5-1

14.) 2.- 9. „B” pálya CF Napajiri – Lipóti Pékség 3-2

15.) 3.- 10. „C” pálya Válogatott – Barna Team 0-3

16.) 4.-11. „D” pálya Gal Bau – Kis Dankó 1-5

18.10.

17.) 5.-12. „C” pálya Robispeed – Atletico de Gyufa 3-0

18.) 6.-7. „D” pálya Krones – FC Pau 0-2

 

A legjobb 6 mezőnye, két három fős csoportra osztva:

„I” csoport: 13.), 15.) 17.) TPS Csiga, Barna Team, Robispeed

„J” csoport: 14.) 16.) 18.) CF Napajiri, Kis Dankó, FC Pau

 

Mérkőzések a legjobb 6 között a döntőbejutásért:

18.10.

13.-15. „A” pálya TPS Csiga – Barna Team 1-1

14.-16. „B” pálya CF Napajiri – Kis Dankó 0-2

18.35.

15.-17. „A” pálya Barna Team – Robispeed 3-1

16.-18. „B” pálya Kis Dankó – FC Pau 2-3

19.00.

17.-13. „A” pálya Robispeed – TPS Csiga 3-0

18.-14. „B” pálya FC Pau – CF Napijiri 4-2

 

A csoport harmadikok az 5. helyért, a csoport másodikok a 3. helyért, míg a csoportelsők a KUPAGYŐZELEMÉRT mérkőznek meg:

5. helyért:

19.25. – „C” pálya TPS Csiga – FC Napajiri 0-2 ( büntetőkkel )

 

3. helyért:

19.30. – „B” pálya Robisped – Kis Dankó 4-1

 

DÖNTŐ:

19.30. „A” pálya Barna Team – FC Pau 3-1

 

A BALATON TOUR SIÓFOK végeredménye:

  1. Barna Team Budapest
  2. FC Pau Vértessomló
  3. Robisped Kunszentmiklós
  4. Kis Dankó Szekszárd
  5. FC Napajiri Sopron
  6. TPS Csiga Bp

A BALATON TOUR SIÓFOK különdíjasai:

A legtehetségesebb Játékos: Koller Máté ( FC Pau )

A legrutinosabb Játékos: Kaszala József ( Robisped )

A torna Kapusa: Dobra Richárd ( Kis Dankó )

A torna Játékosa: Varga Csaba ( Barna Team )

Gólkirály: Nyitrai Róbert ( Gal Bau )

 

A BALATON TOUR SIÓFOK legjobb góllövői:

16 gólos: Nyitrai Róbert ( Gal Bau )

11 gólos: Balogh Viktor ( Krones )

10 gólos: Varga Csaba ( Barna Team ), Pető Dániel ( FC Pau ), Fekete Róbert (Ingram Micro )

9 gólos: Csányi Tibor ( TPS Csiga )

7 gólos: Kovács Sándor ( FC Pau ), Berki Gábor ( FC Pau )

6 gólos: Eőri János ( TPS Csiga ), Benök Zsolt ( Robisped ), Kovács Milán (Robisped ), Ilonka Richárd ( Robisped ), Nagy Ádám ( Kis Dankó), Kovács Sándor ( Kis Dankó ), Varga Domonkos ( CF Napajiri ), Magyar Attila (Atletico de Gyufa)

 

Mindenkinek köszönjük a részvételt, reméljük látunk Benneteket jövőre is!