56 Csapat a GREP Siófoki országos kispályás tornán
/csoportok, menetrend/

Alább a helyszín írjátok be a Wazze-be már most:

Siófok-Kiliti Sportpálya, 8611. Csárdaréti út 15. // regisztráció a zsűrisátornál, öltöző és büfé az épületekben, parkolás a pálya körül

kattints és nézd meg hol is van a pálya

EMLÉKEZTETŐÜL

A tornán nem szerepelhetnek a 2017-2018-as és 2018-2019-es szezonban profi labdarúgó szerződéssel rendelkező játékosok!

A LEGFONTOSABB TUDNIVALÓK

#a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

#érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.
Várunk Benneteket a RENDEZŐI SÁTORNÁL

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra! Utólag játékost beírni, szerepeltetni nem lehet!

LEBONYOLÍTÁS

A benevezett Csapatokat 4 fős csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett és a négy legjobb harmadik (egy a reggeli /ABCD/, egy a délelőtti /EFGH/, egy a ’deles’ /IJKL/ és egy a délutáni /MN/ csoportokból) kerül az egyenes kieséses részbe, a legjobb 32 közé.

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

Rájátszás: a továbbjutó 32 csapat egy előre megadott séma alapján egyenes kieséses rendszerben folytatja egészen a döntőig

Fődíj: egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva a Sportprint kft-től)

Díjazás:
I. helyezett: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + labda + energiaital + #5plusz1 póló minden játékosnak

II. helyezett: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + labda

III. helyezett: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + labda

IV. helyezett: Trófea + Oklevél + labda

Külön díjazásban részesül #5plusz1 játékos: a mezőny legjobb játékosa, a legjobb kapus, a legtehetségesebb játékos, a legrutinosabb játékos, a döntő játékosa és a gólkirály.

üvegdíj + #5plusz1 póló + ’üdítő’ + Redken ajándékok + a székesfehérvári Árpád Fürdő belépője

A rendezvényen a csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek és a helyszínen forgat a GasziSportVideó is!

„A”CSOPORT  – 8.00. – „A” pálya 2*10

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

VKK (Bp), Gyulaj SE (Gyulaj), Top Secret (Polgárdi), Szigeti Szentek (Szigetszentmiklós),

Gyulaj SE – Top Secret

Az 1.  és a 2. helyezett és az ABCD lj. 3. jut tovább a rájátszásba.

„B”CSOPORT  – 8.00. – „B” pálya 2*10

Kutyaütők (Székesfehérvár), Egy Gólt SE (Öskü), Ausztrália (Bp), Sosi Team (Bp),

„C”CSOPORT  – 8.00. – „C” pálya 2*10

Wanted (Bp), Tornádó (Dunakeszi), BP Fortuna (Bp), Verona (Döbrököz)

„D”CSOPORT  – 8.00. – „D” pálya 2*10

Outlaw (Bp), Egyiptom (Tamási), Aranyszemek (Miskolc), BSC FC (Bp)

„E”CSOPORT  – 10.15. – „A” pálya 2*10

Mythos (Ajka), Royal Guards (Bp), Bajót (Bajót), Patek (Bp)

Royal Guards– Bajót

Az 1.  és a 2. helyezett és az EFGH lj. 3. jut tovább a rájátszásba.

„F”CSOPORT  – 10.15 – „B” pálya 2*10

Peace (Bp), SZP Asztalos SE (Dunaújváros), Boca Familyors (Tatabánya), DFT (Bp)

„G”CSOPORT  – 10.15. – „C” pálya 2*10

NoMiVan (Pilisvörösvár), DPSE (Pécs), Kifli (Bp), Viharmadarak (Győr)

„H”CSOPORT  – 10.15. – „D” pálya 2*10

FHSZ (Bp), Szőnyi RFC (Komárom), Dinamit (Maglód, Bacsa Zoltán cs.), #maxegysör (Bp)

„I”CSOPORT  – 12.30. – „A” pálya 2*10

Dream Team (Szentes), Feketesereg (Budakeszi), Árpádföld SE (Bp), Hegyvidék (Bp)

Feketesereg – Árpádföld SE

Az 1.  és a 2. helyezett és az IJKL lj. 3. jut tovább a rájátszásba.

„J”CSOPORT  – 12.30. – „B” pálya 2*10

National Iron Team (Szigetszentmiklós), Pázmány Yellow Sox (Bp), Csel-C (Hódmezővásárhely), Dinamit (Siófok, Kiss Ákos cs.)

„K”CSOPORT  – 12.30. – „C” pálya 2*10

Schaeffler (Debrecen), Zsé-Fa Betérő (Győr), HQ Team (Szeged), DLSZ (Dunaújváros)

„L”CSOPORT  – 12.30. – „D” pálya 2*10

Klinikák Gyógyszertár (Alsónémedi), A13 (Bp), Fiskális-Büchl FC (Győr), Kispest (Bp)

„M”CSOPORT  – 14.45. – „A” pálya 2*10

Árpád(kori) FC (Cegléd), Brazilok (Oroszlány), Ron Jeremy Casting Crew (Tatabánya), Meglepetés (Budakalász)

Brazilok– Ron Jeremy Casting Crew

Az 1.  és a 2. helyezett és az MN lj. 3. jut tovább a rájátszásba.

„N”CSOPORT  – 14.45. – „C” pálya 2*10

Déli Mentalitásúak (Székesfehérvár), FC Elders (Bp), Anonymus (Budakeszi), Esélyünk SE (Nyergesújfalu)

RÁJÁTSZÁS

20.30. A CELERUS BALATON TOUR GREP Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Torna eredményhirdetése

Játékszabályok:

A játéktér: 4 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 4×2-es kapukkal.

Játékidő: csoportmérkőzések 2*10 perc, rájátszás 2*12 perc

Cipők: terem (IC)-, illetve műfüves (TF) cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: #5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat (sérülés vagy bármi más okból) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt (3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell kézzel vagy lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést (lapot vagy kiállítást), ellenben a szabadrúgás vagy büntető megítélendő!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor maximum 5 perc várakozási idő van (csak amennyiben nincsenek meg legalább 5+1-en). A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.