16 csapat, CSOPORTOK, MENETREND
A torna helyszíne: 2045. Törökbálint, Torbágy utca 1.
Az Auchan áruházat jobbról kerülve, vagy az áruházba belépve jobbra tartva kell az Arénát megközelíteni!
A legfontosabb információk
A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban igazolással rendelkező játékosok: futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3 (akik pályára léptek vagy nevezve voltak a 2019-2020-as szezonban a felnőtt Csapatban!) Aki ezt a szabályt megszegi, csapatát azonnal kizárjuk a tornáról!
a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.
érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával. Várunk Benneteket a RENDEZŐI ASZTALNÁL
A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, utólag játékost beírni nem lehet – így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!
Lebonyolítás
A benevezett Csapatokat 4 csoportba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett jut tovább és a megadott séma alapján játszik, majd a torna a bronzmeccsel és a döntővel fejeződik be.
Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó (pont, gólkülönbség, több rúgott gól sorrendben). Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol. Ha az is egyezik büntetők döntenek.
Kiket és hogyan díjazunk?
I. hely: AMATŐR VÁNDORSERLEG + labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + meglepetés
II. hely: labda+ Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
III. hely: labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
IV. hely: labda + Kupa + Oklevél
KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!
# a torna játékosa,
# a torna kapusa,
# gólkirály
„A”CSOPORT – 15.00. – „A” pálya (Bejárat felöli) 2*10
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
Meglepetés (Bp), Optik Trend (Érd),
FC Arnoldinho (Somorja, Szlovákia), Aquintus Padzsé (Bp),
–
15.00. Meglepetés – Optik Trend
15.25. FC Arnoldinho – Aquintus Padzsé
Meglepetés – FC Arnoldinho
Optik Trend – Aquintus Padzsé
Meglepetés – Aquintus Padzsé
Optik Trend – FC Arnoldinho
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
„B”CSOPORT – 15.00. – „B” pálya (Auchan felöli) 2*10
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
TPS Csiga (Bp), PH 14 Zéta Kft. (Dorog), Ballers (Siófok),
Liverwood (Bp),
–
15.00. TPS Csiga – PH 14 Zéta Kft.
15.25. Ballers – Liverwood
TPS Csiga – Ballers
PH 14 Zéta Kft. – Liverwood
TPS Csiga – Liverwood
PH 14 Zéta Kft. – Ballers
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
Mit szólnátok egy olyan tornához, ahol 9 mérkőzés garantált…
Kattints a képre vagy JELENTKEZZ ITT!
„C”CSOPORT – 17.15. – „A” pálya (Bejárat felöli) 2*10
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Todor Pet Bau Team Kft. (Bp), Erzsébet FC (Bp), Kétballábasok (Komárom), Szépségben meghalni (Pilisvörösvár),
–
17.15. Todor Pet Bau Team Kft. – Erzsébet FC
17.40. Kétballábasok – Szépségben meghalni
Todor Pet Bau Team Kft. – Kétballábasok
Erzsébet FC – Szépségben meghalni
Todor Pet Bau Team Kft. – Szépségben meghalni
Erzsébet FC – Kétballábasok
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
„D”CSOPORT – 17.15. – „B” pálya (Auchan felöli) 2*10
Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!
–
Eltiltottak (Bp), Los Amigos (Gyál), Brazilok (Szászhalombatta),
Futottak Még (Tárnok),
–
17.15. Eltiltottak – Los Amigos
17.40. Brazilok – Futottak Még
Eltiltottak – Brazilok
Los Amigos – Futottak Még
Eltiltottak – Futottak Még
Los Amigos – Brazilok
–
Az 1. és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.
JÖN, JÖN, JÖN
5+1-es műfüves foci, 4+1-es teremfoci és 3v3 ketrecfoci
Hülyének néztek gondolom, pedig nem kell sokat várni erre a megmérettetésre, 2020. február 1-én ugyanis megrendezésre kerül a 2. MIRA3ELLA Kupa…
NÉZD MEG A KIS VIDEÓT