Mates Team győzelem a BT első állomásán

13435297_1170754969623313_7719661950822609885_n

 Győztes: Mates Team Budapest


Mates Team címvédés az idei első Touron.

Az első állomásra 28 csapat érkezett, 11 fővárosi alakulat mellett 17 vidéki és a mezőnyben ott lapult 12 újonc csapat is. Izgalmas tornára volt kilátás, úgy gondolom meg is kaptuk. Zökkenőmentes, pörgős lebonyolítás volt szombaton és viszonylag hamar, 17.00. órakkor már eredményt is hirdettünk. Ami az újoncokat illeti, közülük a találó nevű Menyei Labdarúgók jutottak a legmesszebb számszerűsítve a dobogó legalsó fokára, úgy, hogy közben az oroszlán bajszát vagyis a címvédő Matest is megszorították. Tippjátékunkat a balatonföldvári Most lőjj Fc nyerte, így övék lett a tálca sör.

Ami a torna további történéseit illeti: egy izgalmas, színvonalas 0-0-s döntőt játszott egymással a címvédő Mates Team és az Aréna Mini EB győztes Aramis SE-Mad Dogs, mely után a mindet eldöntő büntetőpárbajt rengetegen követték ÉLŐBEN a Facebookon is. A büntetőpárbaj két szenzációsan teljesítő fiatal kapusról szólt: Tajti Bencét választottuk a torna kapusának és Lipők Benjámin bizonyult a döntő legjobbjának. A torna legtehetségesebbjét a harmadik helyezett adta Márkvárt Dávid személyében, miközben a legrutinosabb játékos Sipos Adrián lett. A legtöbb gólt Fekete Róbert szerezte. A torna legjobb mezőnyjátékosa pedig a Mad Dogs kiválósága Büki Baltazár lett.

A díjátadásban Reveland Zoltán a Magyar Kispályás Válogatott Szövetségi kapitánya segített nekünk, aki árgus szemekkel figyelte a játékosokat is.

Nagyon köszönjük, hogy eljöttetek a szárszói Tourra, találkozzunk Almádiban is!


 „A”CSOPORT  – kezdés: 9.00. „A” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

MK Team (Beleg)

Paksi Nyerőmű (Paks)

IPA Budapest (Budapest)

Dinamit (Siófok)


Mérkőzések:

9.00. MK Team – Paksi Nyerőmű 1-0

9.30. IPA Budapest – Dinamit 0-2

9.55. MK Team – IPA Budapest 2-1

10.20. Paksi Nyerőmű – Dinamit 1-3

10.45. MK Team – Dinamit 1-1

11.10. Paksi Nyerőmű – IPA Budapest 4-2

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1.

Dinamit

3

2

1

0

6-2

7

2.

MK Team

3

2

1

0

4-2

7

3.

Paksi Nyerőmű

3

1

0

2

5-6

3

4.

IPA Budapest

3

0

0

3

3-8

0

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „A”, „B” , „C” és „D” csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.


„B”CSOPORT  – kezdés: 9.00. „B” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

SOSI Team (Budapest)

Mennyei Labdarúgók (Szekszárd)

Máltai Offshore (Budapest)

FC Cetta (Göd)

 

Mérkőzések:

9.00. SOSI Team – Mennyei Labdarúgók 0-2

9.30. Máltai Offshore – FC Cetta 0-2

9.55. SOSI Team – Máltai Offshore 4-0

10.20. Mennyei Labdarúgók – FC Cetta 2-0

10.45. SOSI TEAM – FC Cetta 3-0

11.10. Mennyei Labdarúgók – Máltai Offshore 4-0

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1.

Mennyei Labdarúgók

3

3

0

0

8-0

9

2.

SOSI TEAM

3

2

0

1

7-2

6

3.

FC Cetta

3

1

0

2

2-5

3

4.

Máltai Offshore

3

0

0

3

0-10

0

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „A”, „B” , „C” és „D” csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.


„C”CSOPORT  – kezdés: 9.00. „C” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Most Lőjj FC (Balatonföldvár)

Tenmihályi Szivornya (Budapest)

Fegyencvárosi TC (Érsekcsanád)

BP Team (Budapest)

 

Mérkőzések:

9.00. Most lőjj FC – Tenmihályi Szivornya 1-4

9.30. Fegyencvárosi TC – BP Team 0-6

9.55. Most lőjj FC – Fegyencvárosi TC 0-2

10.20.Tenmihályi Szivornya – BP Team 0-1

10.45. Most lőjj FC – BP Team 1-3

11.10. Tenmihályi Szivornya – Fegyencvárosi TC 3-2

A csoport végeredménye:

„C”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1.

BP Team

3

3

0

0

9-1

9

2.

Tenmihályi Szivornya

3

2

0

1

7-4

6

3.

Fegyencvárosi TC

3

1

0

2

4-9

3

4.

Most lőjj FC

3

0

0

3

2-9

0

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „A”, „B” , „C” és „D” csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.


„D”CSOPORT  – kezdés: 9.00. „D” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Teachers (Balatonszárszó)

Sződ LC (Sződ)

AC Villám (Budapest)

Szigetszentmiklós BE4PRO (Szigetszentmiklós)

 

Mérkőzések:

9.00. Teachers – Sződ LC 0-2

9.30. AC Villám – Szigetszentmiklós BE4PRO 0-1

9.55. Teachers – AC Villám 2-1

10.20. Sződ LC – Szigetszentmiklós BE4PRO 2-4

10.45. Teachers – Szigetszentmiklós BE4PRO 1-1

11.10. Sződ LC – AC Villám 1-0

A csoport végeredménye:

„D”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1.

Szigetszentmiklós BE4PRO

3

2

1

0

6-3

7

2.

Sződ LC

3

2

0

1

5-4

6

3.

Teachers

3

1

1

1

3-4

4

4.

AC Villám

3

0

0

3

1-4

0

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „A”, „B” , „C” és „D” csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.


A következő állomásra beneveztetek már? Ha nem katt a képre!

13459548_10154210017618890_321619557_n.png


„E”CSOPORT  – kezdés: 12.00. „A” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

No-Mi:Van? (Budapest)

Kandúrok (Izsák)

Angyalföld (Budapest)

Mates Team (Budapest)

 

Mérkőzések:

12.00. No-Mi:Van? – Kandúrok 2-1

12.30. Angyalföld – Mates Team 0-4

12.55. No-Mi:Van? – Angyalföld 3-2

13.20. Mates Team – Kandúrok 5-1

13.45. No-Mi:Van? – Mates Team 0-4

14.10. Kandúrok – Angyalföld 3-1
A csoport végeredménye:

„E”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1.

Mates Team

3

3

0

0

13-1

9

2.

No-Mi:Van?

3

2

0

1

5-7

6

3.

Kandúrok

3

1

0

2

5-8

3

4.

Angyalföld

3

0

0

3

3-10

0

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „E”, „F” , és „G” csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.


„F”CSOPORT  – kezdés: 12.00. „B” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Aramis SE – Mad Dogs (Budaörs)

Sörpatika Spáten (Paks)

Szentmihályi Tivornya (Budapest)

VT Arriva (Székesfehérvár)

 

Mérkőzések:

12.00. Aramis SE – Mad Dogs – Sörpatika Spáten 2-0

12.30. Szentmihályi Tivornya – VT Arriva 2-5

12.55. Aramis SE – Mad Dogs – Szentmihályi Tivornya 5-0

13.20. Sörpatika Spáten – VT Arriva 1-2

13.45. Aramis SE – Mad Dogs – VT Arriva 9-0

14.10. Sörpatika Spáten – Szentmihályi Tivornya 3-1

A csoport végeredménye:

„F”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1.

Aramis SE – Mad Dogs

3

3

0

0

16-0

9

2.

VT Arriva

3

2

0

1

7-12

6

3.

Sörpatika Spáten

3

1

0

2

4-5

3

4.

Szentmihályi Tivornya

3

0

0

3

3-13

0

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „E”, „F” , és „G” csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.


„G”CSOPORT  – kezdés: 12.00. „C” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Mé-Szi Frucht KFT (Dunaújváros)

Fapuma (Dunapataj)

Madarak (Dabas)

Brasil (Kölesd)

 

Mérkőzések:

12.00. Mé-Szi Frucht KFT – Fapuma 4-1

12.30. Madarak – Brasil 3-0

12.55. Mé-Szi Frucht KFT – Madarak 1-1

13.20. Fapuma – Brasil 1-0

13.45. Mé-Szi Frucht KFT – Brasil 6-0

14.10. Fapuma – Madarak 3-6

A csoport végeredménye:

„G”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1.

Mé-Szi Frucht KFT

3

2

1

0

11-2

7

2.

Madarak

3

2

1

0

10-4

7

3.

Fapuma

3

1

0

2

5-10

3

4.

Brasil

3

0

0

3

0-10

0

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „E”, „F” , és „G” csoportok összevetésének legjobb harmadikja jut a rájátszásba.


Nyolcaddöntők

1

Negyeddöntők

2

Elődöntők

3


A BALATON TOUR balatonszárszói tornájának végeredménye:

  1. Mates Team Budapest

  2. Aramis SE – Mad Dogs Budaörs

  3. Mennyei Labdarúgók Szekszárd

  4. Mé-Szi Frucht KFT Dunaújváros


A BALATON TOUR balatonszárszói tornájának különdíjasai:

a legtehetségesebb: Márkvárt Dávid (Mennyei Labdarúgók)

a legrutinosabb: Sipos Adrián (Mates)

a döntő játékosa: Lipők Benjámin (Mates)

a torna kapusa: Tajti Bence (Mad Dogs)

a gólkirály: Fekete Róbert (Mates)

a torna játékosa: Büki Baltazár (Mad Dogs)


13445753_1170754146290062_8178422632864026111_n


A BALATON TOUR balatonszárszói tornájának legjobb góllövői:

10 gólos: Fekete Róbert (Mates)

6 gólos: Varga Csaba (Mates), Hosszú Ádám (Mates), Ladányi Tibor (Mé-Szi), Gruber Bálint (Madarak)

5 gólos: Paudics Patrik (Mad Dogs), Büki Baltazár (Mad Dogs), Szombati Csaba (Mad Dogs), Bencsik Roland (Madarak)