Todor Pet Bau Team KFT győzelem

Mérföldkőhöz érkezett március 15-i fociforradalmunk, hiszen idén először két városban is megmérkőzhettek a csapatok.

A győri kupánkon 12 csapat indult, akiket három darab négy csapatos csoportba sorsoltunk. Az „A” csoportot két győzelemmel és egy döntetlennel a Bauart 2002 nyerte, mögöttük a hatpontos Meztelencsigák végeztek, a csoportharmadik Nostra Casa pedig a két legjobb harmadik között zárt, így ők is készülhettek a negyeddöntőre.

A „B” csoportból kiemelkedett a budapesti Todor Pet Bau Team, hibátlanul végeztek a négyes élén. Másodikként a gyirmóti fiatalokra épülő Finger Lee ment tovább.

A csoportkör talán legnagyobb meglepetése volt, hogy a Mikulás kupa győztes Szilasi és Barátai csak harmadikként zártak a „C” jelű kvartettben. Első a Farsang kupa győztes Park válogatott lett hibátlan teljesítménnyel, másodikként a Sóly SE került a legjobb nyolc csapat közé.

A negyeddöntők vaskos meglepetéssel indultak, az eddig meggyőzően játszó Park válogatottat 2-0-val búcsúztatta a Nostra Casa. A Bauart 2002 rendes játékidőben nem találta a Finger Lee védelmének gyenge pontját, de a büntetőket jobban rúgták a gyirmóti fiataloknál. A Meztelencsigák magabiztosan verték a Sólyt (3-1). A legnagyobb érdeklődés a Todor – Szilasi negyeddöntőt előzte meg, és nem is kellett csalódni remek meccset játszottak a csapatok, végül 4-1-re a később a torna játékosának megválasztott Bita László vezette csapat nyert.

A mai nap folyamán másodszor találkozott a Bauart és a Nostra Casa, a csoportban lejátszott döntetlen után az elődöntőben 2-0-s Bauart 2002 siker született. A másik ágon igazolta a papírformát a Todor 4-0-ra verte a Meztelencsigákat.

A bronzmérkőzésen a Nostra Casa 3-1-es győzelemmel vágott vissza a Meztelencsigáknak a nyitó meccsen elszenvedett vereségért, ezzel megszerezték a bronzérmet.

A fináléban a döntő legjobb játékosának megválasztott Barabás Miklós vezetésével a Todor Pet Bau Team KFT 2-1-re legyőzte a Bauart 2002-t, így veretlenül nyerték meg a 2022-es győri fociforradalmat!