Nem várt sikert hozott a nyuszi

Figyelembe véve azt a tényt, hogy a tornát nem is terveztük, abszolút sikernek könyveljük el, hogy 46 csapattal zajlott a 2019-es HÚSVÉT KUPA! Ezúttal leginkább a fővárosi és pest megyei kispályásokat ’céloztuk meg’, talán ennek is volt köszönhető, hogy a mezőny fele – 23 csapat – budapesti volt és a többiek is zömében Pest megyéből érkeztek. Természetesen ezúttal is akadtak azért távolabbról érkező csapatok, hiszen például Salgótarján, Tatabánya, Jászberény Orosháza vagy épp Kaposvár is delegált csapatot nagypénteken a Labdakertbe. A megmérettetésnek 13 újonc csapat is nekiindult, reméljük, hogy remekül éreztétek magatokat.

Le kell írnom, mert bár ’hiszti’ nem volt belőle, de azért mi is éreztük: ’köszönhetően’ annak, hogy még fent voltak a sátrak a pályákon és kint végig sütött a nap, bent igazi kis szauna alakult ki. Nem, nem a fűtés ment, egy ’szimpla’ üvegházhatás jött létre. Köszönjük, az ezzel kapcsolatos megértéseteket, a fejenként leadott kilókról várjuk leveleiteket! 😊

A megmérettetés három csoportkörrel kezdődött. A reggeli négy csoportból három is papírformaelsőséget hozott, hiszen a sokszoros győztes tárnoki Futottak Még, a korábbi bajnok és kupagyőztes Szilasi és Barátai valamint a helyi Sori Liga másodosztályában listavezető Genesis továbbjutása is kis odsszal ment, nem úgy az Outlaw elsősége, akik a jó nevű Háló Gundelt és a jó erőkből álló Eltiltottak! csapatát is maguk mögé utasították! Érdekesség, hogy a The Crows csapata ugyan 6 pontot szerzett, de egy hármas körbeverésnek köszönhetően a csoportban ragadt, így ők a büfében vigasztalódtak.

Hasonló volt a helyzet a délelőtti csoportokban, ahol a Sori Liga első osztályában listavezető Haladás Tér, a Panoráma Ligában korábban bajnoki címet szerző Nynfas Co, valamint a rutinos kupainduló Colombus Crew hozta a ’kötelezőt’. Rajtuk kívül az ’elsőbálozó’ New Era lett még csoportgyőztes.

Délben is kezdődött négy csoport, ahol két újonc mellett – Határ(SE)t, Zsír on the Fest – két komoly múlttal rendelkező csapat – Todor Pet Bau Team KFT, Sorry – szerezte meg a csoportelsőséget, miközben második helyen lépett tovább az IFI címvédő Flikk Flakk, a mindig jól szereplő Genszler FB Team vagy épp a BW Costa KFT csapata.


További képek ide kattintva!

24 csapat került a rájátszásba, a csapatok először a legjobb 12 közé kerülésért játszottak. A legnagyobb győzelmet a New Era aratta, amikor 6-0-ra legyőzte a Deg FC-t. Magabiztosan lépett tovább az Ágyúsok, a Nynfas Co., a Colombus Crew és a Todor Pet Bau Team KFT is, a tárnoki Futottak Még-nek és a Barca Classicsnak pedig büntetőznie kellett a legjobbak közé kerülésért.

A következő kör, azaz a legjobb 6 közé jutásért vívott párharcok is ’felemásra’ sikeredtek, hiszen például az ifi Arany Fácán, a Barca Classics és a Sorry is viszonylag simán jutott tovább, miközben a Futottak Még-nek újra, a New Era-nak pedig először kellett hét métereseket lőnie a továbbjutásért.

A legjobb 6 között két 3 fős csoport alakult ki, mely után a csoportgyőztesek játszhatták a döntőt, míg a csoportmásodikok megmérkőztek a bronzéremért!

Az Y csoportot két győzelemmel, magabiztosan hozta a Todor Pet Bau Team KFT, miközben a második helyről a Futottak Még – New Era (2-1) mérkőzés döntött. Izgalmasabbra sikeredett az X jelű hármas, hiszen egészen az utolsó pillanatokig nyílt volt a továbbjutó helyezések sorrendje. Egy remek, rendkívül parázs, piroslappal is megfűszerezett mérkőzésen végül a Sorry csapata megtartotta az 1-0-s vezetést az egész tornán rendkívülit teljesítő, a legjobb ifi csapatnak bizonyuló Arany Fácán ellen.

A fiatalok nem búslakodhattak sokáig, hiszen a bronzmeccsen a rutinos tárnokiakkal néztek farkasszemet. Nagyon nagy meccs volt, melynek végén 4-3-as Arany Fácán vezetésnél a torna kapusának megválasztott Orczy Kristóf büntetőt fogott, így egy ifi csapat szerezte meg a bronzérmet a kaminokupa Húsvét Kupáján! Igazán színvonalasra sikeredett a torna döntője is, ahol a Todor Pet Bau Team KFT-t leginkább Bita Mátyás és Madarász László, míg a Sorryt Nyírő Krisztián ’mozgatta’. 3-1-es győzelmével a Todor Pet Bau Team KFT idei harmadik kupagyőzelmét aratta, míg a Sorry csapata a torna fődíjával vigasztalódott, hiszen övék lett a 10 db adidas mez új partnerünk a Football Factor felajánlásaként! GRATULÁLUNK!


„A”CSOPORT  – 8.00.

Eltiltottak!!! (Bp), Outlaw FC (Bp), H2O (Bp), Halo Gundel (Tárnok),

8.00. Eltiltottak!!! – Outlaw FC      0-1

8.25. H2O – Halo Gundel               1-3

Eltiltottak!!! – H2O                         2-0

Outlaw FC – Halo Gundel               3-2

Eltiltottak!!! – Halo Gundel            3-0

Outlaw FC – H2O                            3-1

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Outlaw FC

3

3

0

0

7-3

9

2

Eltiltottak!!!

3

2

0

1

5-1

6

3

Halo Gundel

3

1

0

2

5-7

3

4

H2O

3

0

0

3

2-8

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„B”CSOPORT  – 8.00.

The Crows (Bp), FC Antarktisz (Bp), Ágyúsok (Albertirsa), Futottak Még (Tárnok),

8.00. The Crows – FC Antarktisz       7-1

8.25. Ágyúsok – Futottak Még           6-2

The Crows – Ágyúsok                        4-0

FC Antarktisz – Futottak Még            0-15

The Crows – Futottak Még                 1-6

FC Antarktisz – Ágyúsok                   0-15

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Futottak Még

3

2

0

1

23-7

6

2

Ágyúsok

3

2

0

1

21-6

6

3

The Crows

3

2

0

1

12-7

6

4

FC Antarktisz

3

0

0

3

1-37

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„C”CSOPORT  – 8.00.

Szilasi és Barátai (Bp), IBS Futsal Team (Bp), Son of a Pitch (Bp), Los Amigos (Gyál),

8.00. Szilasi és Barátai – IBS Futsal Team        10-0

8.25. Son of a Pitch – Los Amigos                      0-5

Szilasi és Barátai – Son of a Pitch                       6-3

IBS Futsal Team – Los Amigos                          0-8

Szilasi és Barátai – Los Amigos                          2-1

IBS Futsal Team – Son of a Pitch                       4-3

A csoport végeredménye:

„C”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Szilasi és Barátai

3

3

0

0

18-4

9

2

Los Amigos

3

2

0

1

17-2

6

3

IBS Futsal Team

3

1

0

2

4-21

3

4

Son of a Pitch

3

0

0

3

6-15

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„D”CSOPORT  – 8.00.

Zavaralabda FC (Érd), Arany Fácán (Bp), Bp Bulls FC (Bp), Genesis (Vecsés),

8.00. Zavaralabda FC – Arany Fácán         0-5

8.25. Bp Bulls FC – Genesis                       0-3

Zavaralabda FC – Bp Bulls FC                   3-2

Arany Fácán – Genesis                               0-2

Zavaralabda FC – Genesis                          0-3

Arany Fácán – Bp Bulls FC                        7-1

A csoport végeredménye:

„D”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Genesis

3

3

0

0

8-0

9

2

Arany Fácán

3

2

0

1

12-3

6

3

Zavaralabda FC

3

1

0

2

3-10

3

4

Bp Bulls FC

3

0

0

3

3-14

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


A következő megmérettetés a május 1-én megrendezésre kerülő MAJÁLIS KUPA! Kattints a képre és jelentkezz most!


„E”CSOPORT  – 10.15.

Haladás tér (Bp), FC Deporszívó (Kajászó), Árpád FC (Cegléd), Deg FC (Bp),

10.15. Haladás tér – FC Deporszívó       6-1

10.40. Árpád FC – Deg FC                     1-0

Haladás tér – Árpád FC                           5-0

FC Deporszívó – Deg FC                        2-2

Haladás tér – Deg FC                              3-4

FC Deporszívó – Árpád FC                    4-3

A csoport végeredménye:

„E”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Haladás tér

3

2

0

1

14-5

6

2

Deg FC

3

1

1

1

6-6

4

3

FC Deporszívó

3

1

1

1

7-11

4

4

Árpád FC

3

1

0

2

4-9

3

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„F”CSOPORT  – 10.15.

New Era (Bp), Mad Dogs Up (Budaörs), Barca Classics (Bp), Angyalföld (Bp),

10.15. New Era – Mad Dogs Up             4-0

10.40. Barca Classics – Angyalföld        2-0

New Era – Barca Classics                       2-2

Mad Dogs Up – Angyalföld                   3-3

New Era – Angyalföld                           7-2

Mad Dogs Up – Barca Classics             0-7

 

A csoport végeredménye:

„F”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

New Era

3

2

1

0

13-4

7

2

Barca Classics

3

2

1

0

11-2

7

3

Mad Dogs Up

3

0

1

2

3-14

1

4

Angyalföld

3

0

1

2

5-12

1

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„G”CSOPORT  – 10.15.

Liget FC (Érd), Káta CNC FC (Szentlőrinckáta), Átlagos XI. (Bp), Nynfas CO (Bp),

10.15. Liget FC – Káta CNC FC         1-2

10.40. Átlagos XI. – Nynfas CO         0-6

Liget FC – Átlagos XI.                        4-0

Káta CNC FC – Nynfas CO                0-3

Liget FC – Nynfas CO                        0-4

Káta CNC FC – Átlagos XI.               8-0

A csoport végeredménye:

„G”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Nynfas CO

3

3

0

0

13-0

9

2

Káta CNC FC

3

2

0

1

10-4

6

3

Liget FC

3

1

0

2

5-6

3

4

Átlagos XI.

3

0

0

3

0-18

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„H”CSOPORT  – 10.15.

Fotelsztárok (Bp), Colombus Crew (Bp), Schenker (Szigetszentmiklós), Kaktusz (Bp),

10.15. Fotelsztárok – Colombus Crew      1-3

10.40. Schenker – Kaktusz                        0-0

Fotelsztárok – Schenker                            2-2

Colombus Crew – Kaktusz                       1-0

Fotelsztárok – Kaktusz                             3-2

Colombus Crew – Schenker                     2-0

A csoport végeredménye:

„H”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Colombus Crew

3

3

0

0

6-1

9

2

Fotelsztárok

3

1

1

1

6-7

4

3

Schenker

3

0

2

1

2-4

2

4

Kaktusz

3

0

1

2

2-4

1

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


Természetesen már lehet jelentkezni a 2019-es BALATON TOURRA is! Helyszínek és időpontok a képre kattintva!


„I”CSOPORT  – 12.30.

 

Határ(SE)t (Salgótarján), Bányász (Tatabánya), Vizipisztoj (Bp), Genszler FB Team (Tamási),

12.30. Határ(SE)t – Bányász                      3-3

12.55. Vizipisztoj – Genszler FB Team     0-3

Határ(SE)t – Vizipisztoj                             5-0

Bányász – Genszler FB Team                    2-3

Határ(SE)t – Genszler FB Team                2-1

Bányász – Vizipisztoj                                3-1

A csoport végeredménye:

„I”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Határ(SE)t

3

2

1

0

10-4

7

2

Genszler FB Team

3

2

0

1

7-4

6

3

Bányász

3

1

1

1

8-7

4

4

Vizipisztoj

3

0

0

3

1-11

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„J”CSOPORT  – 12.30.

Zsír on the Fest (Jászberény), Flikk Flakk (Pilisvörösvár), Gépállat SC (Eger), Everest (Bp),

12.30. Zsír on the Fest – Flikk Flakk       3-2

12.55. Gépállat SC – Everest                   5-0

Zsír on the Fest – Gépállat SC                 4-3

Flikk Flakk – Everest                               5-0

Zsír on the Fest – Everest                        5-0

Flikk Flakk – Gépállat SC                       6-3

A csoport végeredménye:

„J”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Zsír on the Fest

3

3

0

0

12-5

9

2

Flikk Flakk

3

2

0

1

12-9

6

3

Gépállat SC

3

1

0

2

11-10

3

4

Everest

3

0

0

3

0-15

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„K”CSOPORT  – 12.30.

No Name (Orosháza), BW Costa kft. (Bp), Sorry (Bp), Hee (Bp),

12.30. No Name – BW Costa kft.     0-7

12.55. Sorry – Hee                            5-0

No Name – Sorry                              0-18

BW Costa kft. – Hee                         5-0

No Name – Hee                                5-0

BW Costa kft. – Sorry                      2-3

A csoport végeredménye:

„K”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Sorry

3

3

0

0

28-2

9

2

BW Costa kft.

3

2

0

1

14-3

6

3

No Name

3

1

0

2

5-25

3

4

Hee

3

0

0

3

0-15

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„L”CSOPORT  – 12.30.

Todor Pet Bau Team kft. (Bp), Sonadoras (Százhalombatta),

SZLAMB (Kaposvár), Tigers (Tárnok),

12.30. Todor Pet Bau Team kft. – Sonadoras      2-0

12.55. SZLAMB – Tigers                                    6-2

Todor Pet Bau Team kft. – SZLAMB                 3-0

Sonadoras – Tigers                                              7-0

Todor Pet Bau Team kft. – Tigers                       7-1

Sonadoras – SZLAMB                                        2-1

A csoport végeredménye:

„L”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Todor Pet Bau Team kft.

3

3

0

0

12-1

9

2

Sonadoras

3

2

0

1

9-3

6

3

SZLAMB

3

1

0

2

7-7

3

4

Tigers

3

0

0

3

3-20

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.



RÁJÁTSZÁS – a legjobb 12 közé jutásért

 

1/ 14.45. A1 – B2   Outlaw FC – Ágyusok 0-3

2/ 14.45. C1 – D2   Szilasi és Barátai  – Arany Fácán 2-4

3/ 14.45. B1 – A2  Futottak Még – Eltiltottak 0-0 (2-1)

4/ 14.45. D1 – C2   Genesis – Los Amigos 1-0

5/ 15.10. E1 –F2   Haladás Tér – Barca Classics 2-2 (1-2)

6/ 15.10. G1 – H2    Nynfas – Fotelszárok 4-0

7/ 15.10. F1 – E2    New Era – Deg FC 6-0

8/ 15.10. H1 – G2  Colombus Crew– Káta CNC FC 3-0

9/ 15.35. I1 – J2   Határ(SE)t – Flikk Flakk 3-1

10/ 15.35. K1 – L2   Sorry– Sonadoras 2-1

11/ 15.35. J1 – I2  Zsír ont the Fest – Genszler 0-2

12/ 15.35. L1 – K2  Todor Pet Bau – BW Costa 3-0


a legjobb 6 közé kerülésért

13/ 16.00.1/-2/győztesei között Ágyúsok – Arany Fácán 0-4

14/ 16.00.3/-4/győztesei Futottak Még–Genesis 1-1(3-1)

15/ 16.00.5/-6/győztesei között Barca Classics–Nynfas 4-0

16/ 16.00.7/-8/győztesei New Era – Colombus C. 0-0(4-3)

17/ 16.25. 9/-10/ győztesei között Határ(SE)t – Sorry  1-4

18/ 16.25. 11/-12/ győztesei között Genszler – Todor Pet Bau Team 1-3


a csapatok két 3 fős csoportban folytatják

X csoport: 13/, 15/, 17/ győztesei
Arany Fácán, Barca Classics, Sorry

Y csoport: 14/, 16/, 18/ győztesei
Futottak Még, New Era, Todor Pet Bau Team


X 16.25. 13/-15/győztesei Arany Fácán – Barca FC  4-1

Y 16.25. 14/ – 16  győztesei  Futottak Még – New Era 2-1

X 16.50. 15/ – 17/ győztesei   Barca – Sorry  1-1

Y 16.50. 16/ – 18/ győztesei  New Era – Todor Pet Bau Team  0-6

X 17.15. 17/-13/győztesei   Sorry – Arany Fácán  1-0

X 17.15. 18/ – 14/ győztesei  Todor Pet Bau Team – Futottak M.  3-0

Bronzmeccs 17.40. Arany Fácán – Futottak Még 4-3

Döntő 17.40. Sorry –Todor Pet Bau Team 1-3


Köszönjük, hogy eljöttetek és a húsvéti hosszú hétvége első napján is minket választottatok, amikor kikapcsolódást kerestetek! Ne felejtsétek el a nevezéskor kapott Football Factoros kuponokat felhasználni, ha felszerelést szeretnétek venni. Ha pedig focizni támadna kedvetek…

MÁJUS ELSEJÉN TALÁLKOZUNK!!!


A 2019-es kaminokupa HÚSVÉT KUPA végeredménye:

  1. Todor Pet Bau Team KFT (Budapest)

  2. Sorry (Budapest)

  3. Arany Fácán (Budapest)

  4. Futottak Még (Tárnok)

A 2019-es kaminokupa HÚSVÉT KUPA különdíjasai:

#döntőjátékosa:
Madarász László Benjámin (Todor Pet Bau Team KFT)

#legtehetségesebb:
Kovács Marcell (Arany Fácán)

#legrutinosabb:
Torma József (Futottak Még)

#tornakapusa:
Orczy Kristóf (Arany Fácán)

#gólkirály:
Bita Mátyás (Todor Pet Bau Team KFT)

#tornajátékosa:
Nyírő Krisztián (Sorry)

A 2019-es kaminokupa HÚSVÉT KUPA legjobb góllövői:

18 gólos: Bita Mátyás (Todor Pet Bau Team KFT)

9 gólos: Nyírő Krisztián (Sorry)

8 gólos: Vértes Vadim (Arany Fácán), Varga Péter (Sorry)

7 gólos: Botos Gábor (Ágyúsok FC), Dollinger Gyula (Nynfas CO.), Molnár László (Szilasi és Barátai)

6 gólos: Füzes Gábor (Barca Classics), Oravecz Attila (The Crows), Madarász László Benjámin (Todor Pet Bau Team KFT), Kovács Marcell (Arany Fácán), Kuti Ferenc (Futottak Még)


Az első állomás idén is BALATONSZÁRSZÓ, június 22-én! Ugye Ti is ott lesztek? Jelentkezés ITT!