17 csapat a ‘második számú kupában’
/ CSOPORTOK, MENETREND/

Szombat délelőtt kerül megrendezésre immár 5. alkalommal a kaminokupa Szuperkupa elnevezésű meghívásos verseny, ahol többek között bajnokságaink 2.-3.-4. helyezettjei a legsportszerűbb csapatok valamint az alsóbb osztályok bajnokai kapnak/kaptak meghívást. ’Második számú kupasorozatnak’ is hívjuk, hiszen nem a bajnokok és kupagyőztesek mérkőznek meg a trófeáért, hanem az utánuk következő legjobbak, akár az UEFA-nál az Európa Ligában.

A rendezvényen nincs nevezési díj, azon csapatok, akik az elmúlt szezonban kiérdemelték azt, mind meghívást kaptak! SOK SIKERT!!!

NE MENJ HAZA HA KIESTETEK, MARADJ, NÉZD MEG A LEGJOBBAKAT ÉS ÁLLJ BE FUTENGÓZNI!!!

A hétvégi Bajnokok Tornáján 14.00. órától a középső pályán kipróbálhatjátok (nézők és játékosok egyaránt) a Futengo néhány ügyességi, focihoz köthető feladatát, illetve nyerhettek is! Várunk Titeket!
Futengo – Díjazzuk az ügyességet!
#kaminokupa #foci #futengo #fúdejóvagy #díjazzukazügyességet

A torna helyszíne: 2045. Törökbálint, Torbágy utca 1.

Az Auchan áruházat jobbról kerülve, vagy az áruházba belépve jobbra tartva kell az Arénát megközelíteni!

A legfontosabb információk

A tornán bárki játszhat, semmilyen megkötés sincs. Új játékost is lehet hozni, az egyetlen megkötés, hogy nem lehet a Szuperkupán belül két csapatban szerepelni, azonban a délutáni Bajnokok Ligájában más csapatban már lehet.

• a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

• érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.

Várunk Benneteket a RENDEZŐI ASZTALNÁL

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, utólag játékost beírni nem lehet – így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!

Lebonyolítás

A benevezett Csapatokat 4 csoportba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett jut tovább és a megadott séma alapján játszik, majd a torna a bronzmeccsel és a döntővel fejeződik be.

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó (pont, gólkülönbség, több rúgott gól sorrendben). Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol. Ha az is egyezik büntetők döntenek.

Kiket és hogyan díjazunk?
I.hely: Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + meglepetés

II. hely: Kupa + Egyedi Érem + Oklevél

III. hely: Kupa + Egyedi Érem + Oklevél

IV. hely:  Kupa + Oklevél

KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!

IDŐPONT: 2020. március 15. /MUNKASZÜNETI NAP/
HELYSZÍN: Labdakert Sportklub, 1095 Bp, Soroksári út 79.

NÉZD MEG PROMOVIDEÓNKAT…

kaminokupa FOCIFORRADALOMElindult a jelentkezés. :)IDŐPONT: 2020. március 15. /MUNKASZÜNETI NAP/HELYSZÍN: Labdakert Sportklub, 1095 Bp, Soroksári út 79.Link:http://www.kaminokupa.hu/fociforradalom2020/

Közzétette: kaminokupa.hu – 2020. január 31., péntek

„A”CSOPORT  – 8.00. – „A”  pálya (Bejárat felöli) 2*10

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Eltiltottak – Sosemvagyunkmeg

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.

Hamarosan elrajtolnak tavaszi bajnokságaink, melyek között lesz amatőr liga, lesz új bajnokság és lesz öregfiúk liga is. A rekordlétszámmal (44 csapat) zajló tavaszti SORI LIGA és a Borsodi Minifoci TOPLiga (mely természetesen folytatódik) mellett már tudtok benevezni három március végén induló bajnokságunkba is. Alább pár mondatban bemutatjuk Nektek a Ligákat.

Start: március 26.

Ötödik szezonját kezdi a XVII. kerület legjobb amatőr műfüves kispályás bajnoksága, melyben most már nem csak a kerületből, hanem az aglomerációból is érkeznek kispályás csapatok. Az amatőr kategóriában kiírt küzdelemsorozatban ezúttal sem szerepelhetnek futsal NB1-es vagy épp nagypálya NB-s játékosok, elsősorban az amatőr – tényleg amatőr – kispályások, céges- és hobbycsapatok bajnoksága ez, mely terveink szerint március végétől maxlétszámmal (12-13 csapat) dübörög majd.

Start: március 30.

Újabb tradicionális helyszínnel bővül a Kaminokupa Sport Kft – ami a bajnokságainkat illeti. 2020 tavaszától amatőr műfüves kispályás labdarúgó bajnokságot szervezünk a kőbányai Ihász utcai sportpályán. Amatőr kispályás csapatok, céges- és hobbycsapatok valamint iskolák csapatainak a jelentkezését várjuk.

Start: április 01.

Itt az idő. Azért írom ezt, mert már én is beférek 😃 Régóta ‘rágjátok a fülemet’, hogy miért nem szervezünk egy klasszikus öregfiúk bajnokságot is?! És igazatok van, azok a Legendák, akikkel elkezdtük ezt az egészet, már mind-mind beférnek egy 35+ bajnokságba is🔝 Sőt, mehetne egy 40+ bajnokság is, de az talán majd később, ha ez elérte célját 🤔 Amúgy szinte biztos, hogy eléri. Annyi csapat és játékos jelezte, hogy vágjunk bele, hogy nincs kétségem 😃🤝 Szerintem óriási liga indul április 1-én és nagyon remélem, hogy mindenki ott lesz, aki szeretne. TÉGED IS VÁRUNK!

Már tudtok jelentkezni – a szokásos a menete – de természetesen, ha kérdésetek van hívjatok bátran.
Tibor

Versenykiírás és jelentkezés:

Igen szép tavasz elé nézünk, várunk Benneteket is!

Játékszabályok:

A játéktér: 2 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal. A pályákon csak az épp játszó csapatok, valamint – indokolt esetben – 2 fő civil tartózkodhat.

Játékidő: az 5 fős csoportban 1*15 perc, a 4 fős csoportban és a rájátszásban 2*10 perc

Cipők: terem-, illetve műfüves cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat (sérülés vagy bármi más okból) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt (3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a kijelölt cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A  büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.