21 Csapatos a szerdai mezőny EREDMÉNYEK , MENETREND

kattints és nézd meg hol is van a pálya

Az elmúlt héten megkezdődtek a tavaszi küzdelmek a KISPÁLYÁS BUDAPEST BAJNOKSÁG Kolozsvári Tamás utcai helyszínén is.  Ahogy az ígértük a szerdai játéknap két osztály is indul. A 21 benevezett csapatot – selejtezőmérkőzések után – két osztályba osszuk be, ahol körmérkőzéses rendszerben küzdenek meg a bajnoki helyezésekért. A 21 csapatot az előző két bajnokság helyezései alapján a sorsolás előtt 5 “kalapba” osztottuk be: értelemszerűen az I. számú kalapba kerültek a legjobb csapatok, míg a IV. számú kalapba kerültek a ligánkba először indulók. A csapatok 4 db 4 fős és 1 db 5 fős csoportban kezdik meg tehát a küzdelmeket, ahonnan az első két helyezettek és az 5 fős csoport 3. helyezettje az első osztályba, míg a további helyezettek a 2. osztályba jutnak.
A ‘B’ jelű csoportban 5 csapat lett, ide utólag került besorsolásra a MÁK Eleven csapata, innen 3 csapat jut az első osztályba.

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont

Kispályás-Budapest-Bajnokság-index

Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

Fontos még megjegyeznem: számításaim szerint az ígért 11 mérkőzés helyett minimum 12 ( 3 selejtező és 9 bajnoki ) jár minden Csapatnak! 🙂 Nagyon örülünk és nagyon köszönjük, hogy ennyien itt vagytok a tavaszi bajnokságban a szerdai játéknapon. Ja és erre még hozzájön a Szuperkupa és a BAJNOKOK LIGÁJA!

Ha ne sikerült beneveznetek akkor sem kell búslakodnotok, mert péntekre és szombatra még vannak helyek. RÉSZLETEK ITT!

Kalapok 03 28

Nagyításhoz kattints a képre!

Csoportok 03 28Nagyításhoz kattints a képre!

Az 1. játéknap összefoglalója és eredményei:

Megkezdődtek a küzdelmek az első osztályba kerülésért…

Március 30.-án este a Kolozsvári Tamás utcában 3 pályán 2o csapat 5 csoportban kezdte meg a küzdelmeket. A csapatokat 4 kalap rendeztük eddig elért kaminokupás bajnoki eredményeik alapján, az újonc csapatok a negyedik kalapba kerültek.  A csoportok első két helyén végző csapatok az első míg a harmadik és negyedik helyezett csapatok a másodosztályba indulhatnak, tehát van, volt miért harcolni. És akkor lássuk a csoportokat.

Az “A” csoportban rögtön meglepetés született a korábbi bajnok és csoport kiemelt Doctors és a negyedik kalapos Dögkeselyűk gárdájának mérkőzése 2:2-es döntetlen hozott. Az egy ponttal a keselyűk megmutatták számolni kell velük a csoportban. A csoport másik meccsen a Nekünk Mind1 4:2-es győzelmet aratott az Épitünk SE ellen, amivel lépéselőnybe került a többi gárdával szembe.

A “B” csoport szinte lemásolta az előző csoportot a tavalyi Szuperkupa győztes Kamarás Bálint vezette Gépállat csak egy x re volt jó az újonc FT Team ellen. A Bíbortógás Fenevadak az SE ETK elleni sima, háromgólos győzelmüknek köszönhetően a csoport élére is ugrottak.

A harmadik csoportban sem sikerült az első kalapos Kerületnek megvernie az utolsó kalapos ellenfelét (Joker FC). A mérkőzés egy izgalmas 1:1-es döntetlennel zárult. Az Univerzum könnyed győzelmet aratott a rossz napot kifogó Bp. Timberwolves srácaival szemben.

A “D” csoport kiemeltje a Brahur Vahur kiizzadta az egygólos (2-1) győzelmet a szombati bajnokságból ismert Budai Ászok fiataljaival szemben. A másik találkozón a zöld mezesek (Obsitos) és a KaspÁrpi, NA! gólzáporos 4:4 es döntetlenre végzett.

Az utolsó quartetban két sima papírforma eredményt láthattunk. A rutinos Expressz átrobog az Over csapatán. A TBA sima négyest rúgott az MBA-nak.

Szerdán folytatás, ismét kispály NAGYFOCI a kolozsvári utcai sporttelepen.

P.M.1.forduló-1

A 2. és 3. játéknap programja:

Vastaggal kiemelve azon csapatok akik az 5 fős csoport révén kettőt játszanak az adott játéknapon! Nagyításhoz kattint a képre!Képkivágás-5

A selejtezők teljes menetrendje ITT is elérhető!

MÁR LEHET JELENTKEZNI ELSŐ VELENCEI TORNÁNKRA, RÉSZLETEK A KÉPRE KATTINTVA.Kavics-Spa-Cup-Amatőr-Torna-plakát-724x1024