Kuku FC győzelem a 49 csapatos versenyen

Rekorddal indult az év a fővárosban is.

Bár 2019 nem a rekordok hajszolásának, sokkal inkább a közösség építésének az éve lesz, azért nem mehetünk el szó nélkül, hogy eddigi legnépesebb Labdakert Újév Kupánkat rendeztük meg az almúlt vasárnap a Soroksári úton! 49 csapat jött el (48 volt a terv) úgy, hogy igazán nagy reményeket nem fűztünk ahhoz, hogy ilyen sok csapatos lesz évnyitó budapesti megmérettetésünk.

De ezt a tornát Ti írtátok és ahogy azt korábban is írtam – és talán éppen ezért – az idei esztendő a közösségről szól majd, mert Veletek, Értetek érdemes ezt csinálni!!!

Külön ki kell emelni a már-már szokásos mezőkövesdi különítmény mellett, hogy miskolci és nyíregyházi induló is volt a mezőnyben, óriási, hogy eljöttetek, reméljük, hogy tetszett a torna! <3

3 csoportkör és egy 24 csapatos rájátszás jellemezte a tornát, melyben a felnőttek és az U21-esek ezúttal egy mezőnyben versenyeztek! A reggeli csoportkörben nagy meglepetésre nem jutott tovább a rutinos Ismokeking és pengeélen táncolt a Wanted továbbjutása is. Ellenben továbblépett például az újonc Budai Blesz For, a Siberia FC vagy épp az ifikorú Szinesztézia. A délelőtti körben többnyire a rutinos kupacsapatok akarata érvényesült, de tovább ment a DSE, az Old Times és a PPS is. A ’combosabb’ meccsek és csoportok szokás szerint délutánra maradtak, ahol talán csak az Alibi TK tovább nem jutása a meglepetés, az újonc csapatok közül pedig a miskolci Kislugas Sörözőt kell leginkább kiemelni remek focijuk miatt.

Alig volt sima meccs a legjobb 12 közé jutásért. Azért akadt, mint pl. a Szinesztézia gálája a DSE ellenében. A Budai Blesz For, az Alsónémedi Borozó, az Úgy van Te, a Kuku FC vagy az Itt a Csécs pedig csak büntetőkkel lépett tovább, utóbbi egy szenzációs 5-5-öt követően! Viszonylag korán, ebben a szakaszban búcsúzott az ABC, a Vadorzók, a Flikk Flakk, a Hunterek, Csana és halottai vagy épp a Wanted. A 6 közé kerülésért aztán újra gáláztak a Katona testvérek, hiszen a Szinesztézia szó nélkül állította meg a rutinos Úgy van te csapatát! Magabiztosan nyert a Varsányi All Stars is. A Futottak Még büntetőkkel ejtette ki az ifi Arany Fácánt, miközben a Kuku az utolsó még versenyben lévő újoncot a Budai Blesz Fort állította meg egy 1-0-s meccsen. Extra mérkőzést vívott a Bodigyöngye a Todorral, ahol végül Törőék örülhettek, míg a DFT-t egy utolsó pillanatos góllal az Itt a csécs fosztotta meg terveitől.

Két izgalmas 3 fős csoport következett, ahol egyedül a tárnoki Futottak Még maradt makulátlan, így ők jutottak előszös a döntőbe. A másik ágon parázs meccsek zajlottak, végül egy ikszel és egy győzelemmel a Kuku került a fináléba. A bronzmeccsen a Varsányi All Stars legyőzte az egész nap szenzációsan focizó Szinesztéziát, de utóbbi csapat azért elhozta a legjobb Ifi csapatnak járó különdíjakat. GRATULÁLUNK!!

A döntő sokáig döntetlenre állt, már készítettük is az élőt a büntetőpárbajhoz, amikor Lakatos László egy szögletvariáció után gólt szerzett, eldöntve ezzel az összecsapást és megszerezve a KUKU Fc első kaminokupa győzelmét!

GRATULÁLUNK!!!


„A”CSOPORT  – 8.00. – „A”  pálya

Varsányi All Stars (Bp), Kukások (Bp), Wanted (Bp), Szikra FC (Tárnok), Pingvin FC (Ócsa)

Mérkőzések:

8.00. Varsányi All Stars – Kukások                  3-0

8.20. Wanted – Szikra FC                                 0-0

8.40. Pingvin FC. – Varsányi All Stars             0-1

Kukások – Wanted                                            1-1

Szikra FC  – Pingvin FC                                   1-3

Varsányi All Stars – Wanted                             2-1

Kukások – Szikra FC                                        0-1

Pingvin FC. – Wanted                                       1-2

Varsányi All Stars – Szikra FC                         2-2

Kukások – Pingvin FC                                      2-0

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Varsányi All Stars

4

3

1

0

8-3

10

2

Wanted

4

1

2

1

4-4

5

3

Szikra FC

4

1

2

1

4-5

5

4

Kukások

4

1

1

2

3-5

4

5

Pingvin FC

4

1

0

3

4-6

3

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.

 


 „B”CSOPORT  – 8.00. – „B”  pálya

Latabárok (Bp), Feeling (Bp),

ABC (Bp), Futottak Még (Tárnok),

8.00. Latabárok – Feeling           1-2

8.25. ABC – Futottak Még         1-4

Latabárok – ABC                        2-8

Feeling – Futottak Még               0-2

Latabárok – Futottak Még           0-6

Feeling – ABC                             0-2

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Futottak Még

3

3

0

0

12-1

9

2

ABC

3

2

0

1

11-6

6

3

Feeling

3

1

0

2

2-5

3

4

Latabárok

3

0

0

3

3-16

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.

 


Ha szerettek 5+1-es felállásban játszani, gyertek el következő tornánkra a január 19-i MIRA3ELLA KUPÁRA! Információk a képre kattintva!


„C”CSOPORT  – 8.00. – „C”  pálya

Angyalföld (Bp), Ismokeking (Bp), Budai Blesz for (Bp), Siberia FC (Bp),

10.40. Angyalföld – Ismokeking               1-1

11.05. Budai Blesz for – Siberia FC          2-1

Angyalföld – Budai Blesz for                    0-4

Ismokeking – Siberia FC                           0-0

Angyalföld – Siberia FC                            0-5

Ismokeking – Budai Blesz for                   1-4

A csoport végeredménye:

„C”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Budai Blesz for

3

3

0

0

10-2

9

2

Siberia FC

3

1

1

1

6-2

4

3

Ismokeking

3

0

2

1

3-5

2

4

Angyalföld

3

0

1

2

1-10

1

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„D”CSOPORT  – 8.00. – „B”  pálya

Los Pepes (Bp), Zavaralabda (Érd), Szinesztézia (Bp),

Frankcity (Alsónémedi),

8.00. Los Pepes – Zavaralabda        0-3

8.25. Szinesztézia – Frankcity         4-1

Los Pepes – Szinesztézia                 0-5

Zavaralabda – Frankcity                  2-1

Los Pepes – Frankcity                     1-3

Zavaralabda – Szinesztézia             3-6

A csoport végeredménye:

„D”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Szinesztézia

3

3

0

0

14-4

9

2

Zavaralabda

3

2

0

1

8-7

6

3

Frankcity

3

1

0

2

5-7

3

4

Los Pepes

3

0

0

3

1-11

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


 „E”CSOPORT  – 10.40. – „A”  pálya

Anvalor Rákosmenti Ördögök (Bp), DSE (Dunaszentgyörgy), Classic X (Bp), Vadorzók (Székesfehérvár),

10.40. Anvalor Rákosmenti Ördögök – DSE       0-0

11.05. Classic X – Vadorzók                                0-1

Anvalor Rákosmenti Ördögök – Classic X          0-3

DSE – Vadorzók                                                   0-3

Anvalor Rákosmenti Ördögök – Vadorzók          0-3

DSE – Classic X                                                   2-1

A csoport végeredménye:

„E”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Vadorzók

3

3

0

0

7-0

9

2

DSE

3

1

1

1

2-4

4

3

Classic X

3

1

0

2

4-3

3

4

Anvalor Rákosmenti Ördögök

3

0

1

2

0-6

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„F”CSOPORT  – 10.10. – „B”  pálya

Alsónémedi Borozó (Bp), Tipikus Egygólos (Üllő), Arany Fácán (Bp), Pikk Dáma (Bp),

10.10. Alsónémedi Borozó – Tipikus Egygólos       1-0

10.35. Arany Fácán – Pikk Dáma                             7-0

Alsónémedi Borozó – Arany Fácán                          1-4

Tipikus Egygólos – Pikk Dáma                                2-0

Alsónémedi Borozó – Pikk Dáma                            4-1

Tipikus Egygólos – Arany Fácán                             0-3

A csoport végeredménye:

„F”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Arany Fácán

3

3

0

0

4-2

9

2

Alsónémedi Borozó

3

2

0

1

6-5

6

3

Tipikus Egygólos

3

1

0

2

2-4

3

4

Pikk Dáma

3

0

0

0

1-13

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


Ha a 4+1-es focit szeretitek, akkor is van Nektek való ötletünk. Igen, a képre kell kattintani!!! 🙂 


 „G”CSOPORT  – 10.10. „C”  pálya

Sporting MGL (Monor), Kuku FC (Bp), Old Times (Pesterzsébet), Barátok (Kerepes),

10.10. Sporting MGL – Kuku FC      0-3

10.35. Old Times – Barátok               1-1

Sporting MGL – Old Times               0-2

Kuku FC – Barátok                            2-1

Sporting MGL – Barátok                   1-2

Kuku FC – Old Times                       1-1

A csoport végeredménye:

„G”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Kuku FC

3

2

1

0

6-2

7

2

Old Times

3

1

2

0

4-2

5

3

Barátok

3

1

1

1

4-4

4

4

Sporting MGL

3

0

0

3

1-7

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


 

„H”CSOPORT  – 10.10. – „D”  pálya

Székelyfiúk (Szigethalom), Nézsa SE (Nézsa),

PPS (Etyek), Flikk Flakk (Bp),

10.10. Székelyfiúk – Nézsa SE         2-0

10.35. PPS – Flikk Flakk                  2-2

Székelyfiúk – PPS                            1-4

Nézsa SE – Flikk Flakk                    1-6

Székelyfiúk – Flikk Flakk                 1-4

Nézsa SE – PPS                                1-7

A csoport végeredménye:

„H”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

PPS

3

2

1

0

13-4

7

2

Flikk Flakk

3

2

1

0

12-4

7

3

Székelyfiúk

3

1

0

2

4-8

3

4

Nézsa SE

3

0

0

3

2-15

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


 „I”CSOPORT  – 12.50. – „A” pálya

Bodigyöngye (Bp), Eisberg (Gyál),

U19 Szobi FC (Szob), Úgy van te (Bp),

12.50. Bodigyöngye – Eisberg              5-1

13.15. U19 Szobi FC – Úgy van te       3-4

Bodigyöngye – U19 Szobi FC              8-0

Eisberg – Úgy van te                             0-2

Bodigyöngye – Úgy van te                   5-0

Eisberg – U19 Szobi FC                       0-3

A csoport végeredménye:

„I”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Bodigyöngye

3

3

0

0

18-1

9

2

Úgy van te

3

2

0

1

6-8

6

3

Ung Szobi FC

3

1

0

2

6-12

3

4

Eisberg

3

0

0

3

1-10

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


 „J”CSOPORT  – 12.20. – „B” pálya

Hunterek (Mezőkövesd), DFT (Bp),

Sporting Libacomb (Székesfehérvár), Sinter 09 (Bp),

12.20. Hunterek – DFT                                 1-2

12.45. Sporting Libacomb – Sinter 09          2-1

Hunterek – Sporting Libacomb                     1-1

DFT – Sinter 09                                             5-1

Hunterek – Sinter 09                                     3-0

DFT – Sporting Libacomb                            3-0

A csoport végeredménye:

„J”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

DFT

3

3

0

0

10-2

9

2

Hunterek

3

1

1

1

5-3

4

3

Sporting Libacomb

3

1

1

1

3-5

4

4

Sinter 09

3

0

0

3

2-10

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


Esetleg ketrecfocizni imádtok? Akkor is ez a Ti tornátok!!!


 

„K”CSOPORT  – 12.20. – „C” pálya

Alibi TK (Bp), Kislugas Söröző (Miskolc),

Csana és Halottai (Hatvan), Siófoki BE (Bp),

12.20. Alibi TK – Kislugas Söröző            0-1

12.45. Csana és Halottai – Siófoki BE       1-0

Alibi TK – Csana és Halottai                      2-3

Kislugas Söröző – Siófoki BE                    1-3

Alibi TK – Siófoki BE                                5-0

Kislugas Söröző – Csana és Halottai          0-0

A csoport végeredménye:

„K”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Csana és Halottai

3

2

1

0

4-2

7

2

Kislugas Söröző

3

1

1

1

2-3

4

3

Alibi TK

3

1

0

2

7-3

3

4

Siófoki BE

3

1

0

2

3-7

3

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


„L”CSOPORT  – 12.20. – „D” pálya

Todor Pet Bau Team Kft. (Bp), Itt a Csécs (Felsőpakony),

Újpestismo (Bp), Boom X Haca Laca (Nyíregyháza),

12.20. Todor Pet Bau Team Kft. – Itt a Csécs

12.45. Újpestismo – Boom X Haca Laca

Todor Pet Bau Team Kft. – Újpestismo

Itt a Csécs – Boom X Haca Laca

Todor Pet Bau Team Kft. – Boom X Haca Laca

Itt a Csécs – Újpestismo

A csoport végeredménye:

„L”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Itt a Csécs

3

2

1

0

8-5

7

2

Todor Pet Bau Team Kft.

3

2

0

1

10-4

6

3

Boom X Haca Laca

3

1

1

1

6-8

4

4

Újpestismo

3

0

0

3

4-11

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.


RÁJÁTSZÁS

a legjobb 12 közé jutásért

1/ ’B’ pálya első sátor 14.30. A1 – B2
Varsányi All Stars – ABC    2-1

2/ ’C’ pálya hátsó sátor 14.30. B1 – C2
Futottak Még – Siberia FC     3-0

3/ ’D’ pálya hátsó sátor 14.30. C1–D2
Budai Blesz for –Zavaralabda   2-2 (4-3)

4/ ’A’ pálya első sátor 15.00. D1 – E2  
Szinesztézia
– DSE    8-1

5/ ’B’ pálya első sátor 15.00. E1 –F2
Vadorzók–Alsónémedi Borozó  2-2 (0-2)

6/ ’C’ pálya hátsó sátor 15.00. F1 – G2
Arany Fácán – Old Times     2-0

7/ ’D’ pálya hátsó sátor 15.00. G1 – H2
Kuku – Flikk Fakk   0-0 (3-2)

8/ ’A’ pálya első sátor 15.25. H1 – I2
PPS – Úgy van te    3-3 (1-2)

9/ ’B’ pálya első sátor 15.25. I1 – J2
Bodigyöngye – Hunterek  2-0

10/ ’C’ pálya hátsó sátor 15.25. J1 – K2
DFT – Kislugas   5-3

11/ ’D’ pálya hátsó sátor 15.25. K1 – L2
Csana – Todor Pet Bau  0-3

12/ ’A’ pálya első sátor 15.50. L1 – A2
Itt a Csécs – Wanted     5-5 (5-4)


a legjobb 6 közé kerülésért

13/’B’pálya első s. 15.50.1/-5/győztesei
Varsányi All Stars-Alsónémedi 4-1

14/’C’pálya hátsó s. 15.50.2/-6/győztesei
Futottak Még-Arany Fácán 1-1(3-2)

15/ ’D’ pálya hátsó s. 15.50. 3/-7/ győztesei
Budai Bles for – Kuku   0-1

16/ ’A’ pálya első s. 16.15. 4/-8/ győztesei 
Szinesztézia
– Úgy van te   5-1

17/ ’B’ pálya első s.16.15. 9/-11/ győztesei
Bodigyöngye– Todor Pet Bau  0-2

18/ ’C’ pálya hátsó s. 16.15. 10/-12/ győztesei
DTF – Itt a Csécs    0-1


 a csapatok két 3 fős csoportban folytatják

X csoport: 13/, 15/, 17/ győztesei

Varsányi All Stars, Kuku, Todor

Y csoport: 14/, 16/, 18/ győztesei

Futottak Még, Szinesztézia, Itt a Csécs


X 16.15. ’D’ pálya hátsó s. 13/ – 15/ győztesei

Varsányi All Stars-Kuku  3-3

Y 16.40. ’C’ pálya hátsó s. 14/ – 16 / győztesei

Futottak Még– Itt a csécs   4-2

X 16.40. ’D’ pálya hátsó s. 15/ – 17/ győztesei

Kuku – Todor  1-0

Y 17.05. ’C’ pálya hátsó s. 16/ – 18/ győztesei

Itt a csécs  –Szinesztézia  0-3

X 17.30. ’D’ pálya hátsó s. 17/ – 13/ győztesei

Todor -Varsányi All Star  2-2

X 17.30 ’C’ pálya hátsó s. 18/ – 14/ győztesei

Itt a Csécs –Futottak Még   1-4

Bronzmeccs 17.55.

Varsányi All Stars – Szinesztézia    4-1

Döntő 17.55.

Kuku – Futottak Még    1-0


Labdakert Újév Kupa végeredménye:

  1. Kuku

  2. Futottak Még

  3. Varsányi All Stars

  4. Szinesztézia


Labdakert Újév Kupa különdíjasai:

#döntőjátékosa: Lakatos László (Kuku FC)

#legrutinosabb: Nagy János (Futottak Még)

#legtehetségesebb: Juhász Botond (Szinesztézia)

#tornakapusa: Molnár József (Kuku FC)

#gólkirály: Kapornai Bertalan (Szinesztézia)

#tornajátékosa: Monori Norbert (Futottak Még)


Labdakert Újév Kupa legjobb góllövői:

#12 Kapornai Bertalan (Szinesztézia)

#11 Lajos László (Bodigyöngye)

#10 Monori Norbert (Futottak Még)

#8 Katona Mátyás (Szinesztézia)

#7  Márkus Roland (Úgy van te), Gondos Andor (Arany Fácán). Katona Bálint (Szinezstézia)

#6  Balogh Péter (Bodigyöngye), Barabás Miklós (Todor Pet Bau), Juhász Botond (Szinesztézia), Nahóczky Balázs (Varsány All Stars)


Akartok 9 mérkőzést játszani?

5+1-es műfüves foci, 4+1-es teremfoci és 3v3 ketrecfoci