Győr után Budapesten is kinyitott az ABC.

A nagy sikerű 56 csapatos, győri Európaszállító KFT Újév Kupa másnapján egy 48 csapatos kispályás torna zajlott a nemzetközi költöztető cég által is támogatott bajnokságunk helyszínén a fővárosi Labdakert Sportklubban!

Figyelembe véve azt a tényt, hogy ezt a tornát meg sem akartuk szervezni – pontosabban egy héttel később akartuk megtartani,

óriási tisztelet Nektek, hogy eljöttetek

és megmérettettétek csapatotokat. Az indulók többsége járt már nálunk, hiszen elsősorban az elmúlt félévben kaminokupán megforduló csapatokat szólítottuk meg ezzel a versennyel kapcsolatban. A csapatok többsége a fővárosból érkezett és

17 ifialakulat is elindult a megmérettetésen,

igazi kis színes torna vette kezdetét és megjósolhatatlan volt a győztes kiléte.

Olyannyira, hogy a reggeli csoportokból csupa ’ismeretlen’ csapat jutott tovább, egyedül a Sori Liga másodosztályában vitézkedő Amstaff játszik nálunk rendszeresen, miközben a Hestegnullapont, a Meggyes Soprony, az FC Makkoshotyka, a CSHC, a Bohócok, a Massimo vagy épp a Pokémon GO neve kevéssé ismert tornáinkon. A következő csoportkörben aztán már négy bajnokságainkban is játszó csapat is továbblépett, csoportelső lett a Barca Classics, a Liverwood és a Pocak is, sőt az Alsónémedi Borozó is a legjobbak közé jutott. De a szintén továbblépő New Era, Baller’s Fc, AC Felsőpárna és Real Team-ről ugyanúgy nem sokat tudtunk, mint reggeli társaikról… Délben aztán már négy korábbi győztes nevével kezdődtek a csoportok, hiszen a DFT, az ABC, a Los Amigos, vagy épp a 8ker továbblépése sem forgott veszélyben, mellettük az öreg motoros BSC FC, a Jong Ajax, a Nem zavar a labda és a Flikk Flakk lépett a 24be.

Az egyenes kieséses rész első köre igen színesre sikeredett. Nagyobb meglepetések is jöttek, elég csak a DFT vagy a Los Amigos kiesését megemlíteni, miközben a Massimo vagy épp a Pocak magabiztosan lépett a legjobb 12-be. A 6 közé kerülésért búcsúzott az ezen a tornán legjobb U21-es alakulatnak bizonyuló,

rendkívül sportszerű és vidám Meggyes Soprony

és a rájátszás ezen szakaszában vérzett el a nagy esélyes 8ker és a korábbi ifigyőztes Flikk Flakk is.


További képek FLICKR ALBUMUNKBAN!


Két 3 fős középdöntővel folytatódott a Labdakert Újév Kupa és mindkét csoport igen izgalmasra sikeredett. Az X csoportot például csak egy aprócska gólkülönbséggel nyerte meg az ABC az AC Felsőpárna előtt, miközben az Y csoportban hármas körbeverés után jobb gólkülönbségének köszönhetően a BSC FC nyerte meg, a Liverwood Fc és a Massimo pedig büntetőzni kényszerült a bronzmeccsért. A harmadik helyet végül a Liverpool szurkolók szerezték meg, megismételve decemberi szereplésüket. A torna döntőjében a csere nélkül felálló BSC FC nem tudta felvenni a versenyt a rendkívül egységes napot kifogó ABC ellen, így a Lukács Levente vezette rózsaszínmezesek a 2019-es nyári győri Summer Cup után második kaminokupa győzelmüket aratták.

Kinyitott az ABC Budapesten is…

További képek FLICKR ALBUMUNKBAN!


„A”CSOPORT  – 8.00.

 

Fenomenom FC (Bp.), Amstaff (Budaörs), FC Passzelőre (Bp.), Hestegnullapont FC (Bp.),

Mérkőzések:

8.00. Fenomenom FC – Amstaff   0-2

8.25. FC Passzelőre – Hestegnullapont FC   0-2

Fenomenom FC – FC Passzelőre   2-1

Amstaff – Hestegnullapont FC   1-0

Fenomenom FC – Hestegnullapont FC   2-2

Amstaff – FC Passzelőre   0-0

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Amstaff

3

2

1

0

3-0

7

2

Hestegnullapont FC

3

1

1

1

4-3

4

3

Fenomenom FC

3

1

1

1

4-5

4

4

FC Passzelőre

3

0

1

2

1-4

1

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba


„B”CSOPORT  – 8.00.

MÖSE (Bp.), Szutykos Brigád FC (Bp.), FC Makkoshotyka (Bp.), Meggyes Soprony (Bp.),

Mérkőzések:

8.00. MÖSE – Szutykos Brigád FC   5-0

8.25. FC Makkoshotyka – Meggyes Soprony   0-1

MÖSE – FC Makkoshotyka  1-2

Szutykos Brigád FC – Meggyes Soprony   0-5

MÖSE – Meggyes Soprony   1-3

Szutykos Brigád FC – FC Makkoshotyka  0-4

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Meggyes Soprony

3

3

0

0

9-1

9

2

FC Makkoshotyka

3

2

0

1

6-2

6

3

MÖSE

3

1

0

2

7-5

3

4

Szutykos Brigád FC

3

0

0

3

0-14

0

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba


U21-esek FIGYELEM! Ez itt a Ti tornátok! U21-es kaminokupa január 11-én most szombaton! Törökbálinton!!! JELENTKEZÉS!


„C”CSOPORT  – 8.00.

CSHC (Bp.), KAC Elite (Bp.), Bohócok (Bp.), Kőbánya KFC (Bp.),

Mérkőzések:

8.00. CSHC – KAC Elite   1-0

8.25. Bohócok – Kőbánya KFC    2-1

CSHC – Bohócok  5-1

KAC Elite – Kőbánya KFC    2-2

CSHC – Kőbánya KFC   8-2

KAC Elite – Bohócok    0-0

A csoport végeredménye:

„C”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

CSHC

3

3

0

0

14-3

9

2

Bohócok

3

1

1

1

3-6

4

3

KAC ELITE

3

0

2

1

2-3

2

4

Kőbánya KFC

3

0

1

2

5-12

1

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba


„D”CSOPORT  – 8.00.

Icofisták (Bp.), Vatos Locos (Bp.), Pokémon GO (Bp.), Massimo (Bp.),

Mérkőzések:

8.00. Icofisták – Vatos Locos    3-3

8.25. Pokémon GO – Massimo  0-2

Icofisták – Pokémon GO  1-6

Vatos Locos – Massimo    0-5

Icofisták – Massimo   0-5

Vatos Locos – Pokémon GO   2-3

A csoport végeredménye:

„D”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Massimo

3

3

0

0

12-0

9

2

Pokémon GO

3

2

0

1

9-5

6

3

Vatos Locos

3

0

1

2

5-11

1

4

Icofisták

3

0

1

2

4-14

1

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba



„E”CSOPORT  – 10.10.

Pescara 2019 (Gyál), Tatai AC U19 (Tata), New Era (Bp.), Barca Classics (Bp.),

Mérkőzések:

10.10. Pescara – Tatai AC U19   1-1

10.35. New Era – Barca Classics    0-2

Pescara – New Era    0-1

Tatai AC U19 – Barca Classics    0-1

Pescara – Barca Classics    1-3

Tatai AC U19 – New Era    0-0

A csoport végeredménye:

„E”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Barca Classics

3

3

0

0

6-1

9

2

New Era

3

1

1

1

1-2

4

3

Tatai AC U19

3

0

2

1

1-2

2

4

Pescara

3

0

1

2

2-5

1

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba


„F”CSOPORT  – 10.10.

KFC (Szászhalombatta), PB Escobar (Székesfehérvár), Baller’s FC (Siófok), Liverwood (Bp.),

Mérkőzések:

10.10. KFC – PB Escobar    1-1

10.35. Baller’s FC– Liverwood    1-2

KFC – Baller’s FC   1-5

PB Escobar – Liverwood   1-3

KFC – Liverwood   1-11

PB Escobar – Baller’s FC    0-3

A csoport végeredménye:

„F”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Liverwood

3

3

0

0

16-3

9

2

Baller’s FC

3

2

0

1

8-3

6

3

PB Escobar

3

0

1

2

2-7

3

4

KFC

3

0

1

2

3-17

1

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba


Mit szólnátok egy villámtornához? Ráadásul korán sem kellene kelni? Január 11.-én, most szombaton 15.00.-21.00. között Törökbálinton!  JELENTKEZÉS!


„G”CSOPORT  – 10.10.


Alsónémedi Borozó (Alsónémedi), EketaLiga (Dunabogdány), FC Pasarét (Bp.), AC Felsőparma (Felsőpakony),

Mérkőzések:

10.10. Alsónémedi Borozó – EketaLiga    3-2

10.35. FC Pasarét – AC Felsőparma   0-3

Alsónémedi Borozó – FC Pasarét   5-0

EketaLiga – AC Felsőparma    0-2

Alsónémedi Borozó – AC Felsőparma   0-3

EketaLiga – FC Pasarét   3-0

A csoport végeredménye:

„G”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

AC Felsőparma

3

3

0

0

8-0

9

2

Alsónémedi Borozó

3

2

0

1

8-5

6

3

EketaLiga

3

1

0

2

5-5

3

4

FC Pasarét

3

0

0

3

0-11

0

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba

 


 

„H”CSOPORT  – 10.10.

 

Goldball FC (Érd), Pocak (Bp.), Veresiktas (Bp.), Real Team (Bp.),

Mérkőzések:

10.10. Goldball FC – Pocak   0-9

10.35. Veresiktas – Real Team   1-3

Goldball FC – Veresiktas   0-4

Pocak – Real Team    2-0

Goldball FC – Real Team   1-8

Pocak – Veresiktas   3-1

A csoport végeredménye:

„H”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Pocak

3

3

0

0

14-1

9

2

Real Team

3

2

0

1

11-4

6

3

Veresiktas

3

1

0

2

6-6

3

4

Goldball FC

3

0

0

3

1-21

0


„I”CSOPORT  – 12.20.


ABC (Bp.), Csaszi Akadémia (Vasad), BSC FC (Bp.), Grund Fiai (Bp.),

Mérkőzések:

12.20. ABC – Csaszi Akadémia   5-0

12.45. BSC FC – Grund Fiai   2-1

ABC – BSC FC    0-0

Csaszi Akadémia – Grund Fiai   1-4

ABC – Grund Fiai   3-0

Csaszi Akadémia – BSC FC   0-5

A csoport végeredménye:

„I”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

ABC

3

2

1

0

8-0

7

2

BSC FC

3

2

1

0

7-1

7

3

Grund Fiai

3

1

0

2

5-6

3

4

Csaszi Akadémia

3

0

0

3

1-14

0

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba

 


„J”CSOPORT  – 12.20.


Jong Ajax (Szolnok), Alibi TK (Bp.), Intul a Bakterház (Szigethalom), Los Amigos (Gyál),

Mérkőzések:

12.20. Jong Ajax – Alibi TK   3-2

12.45. Intul a Bakterház – Los Amigos   2-6

Jong Ajax – Intul a Bakterház   7-0

Alibi TK – Los Amigos    1-4

Jong Ajax – Los Amigos    0-2

Alibi TK – Intul a Bakterház   2-2

A csoport végeredménye:

„J”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Los Amigos

3

3

0

0

12-3

9

2

Jong Ajax

3

2

0

1

10-4

6

3

Alibi TK

3

0

1

2

5-9

1

4

Intul a Bakterház

3

0

1

2

4-15

1

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba



„K”CSOPORT  – 12.20.


DFT (Bp), Nem Zavar a labda (Bp.), Ananász Expressz (Bp.), Siberia (Bp.),

Mérkőzések:

12.20. DFT – Nem Zavar a labda    1-1

12.45. Ananász Expressz – Siberia    2-0

DFT – Ananász Expressz   5-3

Nem Zavar a labda – Siberia   4-1

DFT – Siberia   5-1

Nem Zavar a labda – Ananász Expressz   1-1

A csoport végeredménye:

„K”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

DFT

3

2

1

0

11-5

7

2

Nem Zavar a labda

3

1

2

0

6-3

5

3

Ananász Expressz

3

1

1

1

6-6

4

4

Siberia

3

0

0

3

2-11

0

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba


 

„L”CSOPORT  – 12.20. –


Falábúak (Adony), 8ker (Bp.), Atletico Beerbao (Bp.), Flikk Flakk (Bp.),

Mérkőzések:

12.20. Falábúak – 8ker   2-3

12.45. Atletico Beerbao – Flikk Flakk   0-2

Falábúak – Atletico Beerbao    0-1

8ker – Flikk Flakk   3-1

Falábúak – Flikk Flakk    1-6

8ker – Atletico Beerbao    6-1

A csoport végeredménye:

„L”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

8ker

3

3

0

0

12-4

9

2

Flikk Flakk

3

2

0

1

8-3

6

3

Atletico Beerbao

3

1

0

2

2-8

3

4

Falábúak

3

0

0

3

3-10

0

Az 1.  és a 2. helyezett jut tovább a rájátszásba


JÖN, JÖN, JÖN

5+1-es műfüves foci, 4+1-es teremfoci és 3v3 ketrecfoci

Hülyének néztek gondolom, pedig nem kell sokat várni erre a megmérettetésre, 2020. február 1-én ugyanis megrendezésre kerül a 2. MIRA3ELLA Kupa…

NÉZD MEG A KIS VIDEÓT

4 csapatos csoportok, 2*10 perc hagyományos 5+1-es foci műfüves pályákon, utána 10 perc teremfoci 4+1-es felállással a terempályán és 8 perc 3v3 ketrecfoci a Cageball pályán.

Összesen minimum 9(!) garantált mérkőzés és mindegyik egyformán számít!!! JELENTKEZÉS


RÁJÁTSZÁS

végig 2*10 perc

A legjobb 12 közé kerülésért

1/ 14.30. ’A’ pálya A1 – B2 hátsó sátor

Amstaff – FC Makoshotyka   1-2

2/ 14.30. ’B’ pálya B1 – A2 hátsó sátor

Meggyes Soprony – Hestegnullapont FC  3-2

3/ 14.30. ’C’ pálya C1- D2 első sátor

CSHC – Pokémon Go.  2-1

4/ 14.30. ’D’ pálya D1 – C2 első sátor

Massimo  – Bohócok   6-1

5/ 14.55. ’A’ pálya E1 – F2 hátsó sátor

Barca Classic – Baller’s   3-1

6/ 14.55. ’B’ pálya F1 – E2 hátsó sátor

Liverwood – New Era   1-0

7/ 14.55. ’C’ pálya G1 – H2 első sátor

AC Felsőparma – Real Team   5-2

8/ 14.55. ’D’ pálya H1 – G2 első sátor

Pocak – Alsónémedi Borozó   6-0

9/ 15.20. ’A’ pálya I1 – J2 hátsó sátor

ABC – Joung Ajax   1-1(6-5)

10/ 15.20. ’B’ pálya J1 – I2 hátsó sátor

Los Amigos – BSC FC   3-5

11/ 15.20. ’C’ pálya K1 – L2 első sátor

DFT – Flikk-flakk   2-3

12/ 15.20. ’D’ pálya L1 – K2 első sátor

8 Ker – Nem zavar a labda  3-0



A legjobb 6 közé kerülésért

 

13/ 15.45. ’A’ pálya 1/-5/ győztesei között hátsó sátor

FC Makoshotyka  – Barca Classic   2-2 (3-4)

14/ 15.45. ’B’ pálya 2/-6/ győztesei között hátsó sátor

Meggyes Soprony  – Liverwood   1-3

15/ 15.45. ’C’ pálya 3/-7/ győztesei között első sátor

CSHC – AC Felsőparma   0-2

16/ 15.45. ’D’ pálya 4/-8/ győztesei között első sátor

Massimo – Pocak  2-1

17/ 16.10. ’A’ pálya 9/-11/ győztesei között hátsó sátor

ABC – Flikk-Flakk    2-1

18/ 16.10. ’B’ pálya 10/-12/ győztesei között hátsó sátor

BSC FC – 8 Ker   2-1


A legjobb 6 csapat két 3 fős csoportban folytatja az alábbiak szerint:

X csoport: 13, 15, 17 győztesei

Barca Classic , AC Felsőparma , ABC

Y csoport: 14, 16, 18 győztesei

Liverwood , Massimo, BSC FC

A középdöntők végig az elsősátorban zajlanak

16.10. ’C’ pálya 13/ – 15/ győztesei között

Barca Classic – AC Felsőparma   0-1

16.10. ’D’ pálya 14/ – 16/ győztesei között

Liverwood – Massimo  1-0

16.35. ’C’ pálya 15/ – 17/ győztesei között

AC Felsőparma – ABC  0-0

16.35. ’D’ pálya 16/ – 18/ győztesei között

Massimo –  BSC FC   2-1

17.00. ’C’ pálya 17/ – 13/ győztesei között

ABC – Barca Classic   2-0

17.00. ’D’ pálya 18/ – 14/ győztesei között

BSC FC – Liverwood  2-1

17.25 Bronzmeccs

AC Felsőparma – Liverwood   1-1 (2-3)

17.25. az Labdakert Újév Kupa döntője

ABC BSC FC    3-0

 


 

 A Labdakert Újév Kupa végeredménye:

  1. ABC

  2. BSC FC

  3. Liverwood

  4. AC Felsőparma


A Labdakert Újév Kupa különdíjasai:

 

#legtehetségesebb: Apró Bence (Liverwood)

#legrutinosabb: Róth Roland (BSC FC)

#döntőjátékosa: Horváth Géza (ABC)

#tornakapusa: Baki Gábor (ABC)

#tornajátékosa: Lukács Levente (ABC)

#gólkirály: Kordé Krisztián (AC Felsőparma)


7 gólos: Kordé Krisztián (AC Felsőparma)

6 gólos: Deák Bálint (Pocak), Kerek Norbert (DFT), Nádassi Kornél (Los Amigos),

Kerék László (Flikk Flakk), Faragó Bálint (Liverwood)

5 gólos: Varga Gábor (Real Team), Zámbó Tibor (8 Ker)


Nagy Gábor – BSC FC

“Csapatunk célja elsősorban a karácsonyi menü okozta extra kilók lemozgása lett volna, de a mérkőzések számunkra kedvező alakulása miatt sikerült eljutnunk a döntőig, ahol az ellenfelünk abszolút megérdemelten diadalmaskodott, ezúton is gratulálunk nekik!

Az utolsó 3 mérkőzést sajnos csere nélkül játszottuk végig, így kellemesen elfáradtunk a nap végére, gratulálok a csapat minden tagjának, szép hadjárat volt! 🙂

Köszönjük a szervezést, reméljük hamarosan újra találkozunk, mindenkinek sportsikerekben gazdag 2020-at kívánunk!”