60 csapat Füreden
/CSOPORTOK, MENETREND/

Alább a helyszín írjátok be a Wazze-be már most:

kattints és nézd meg hol is van a pálya

Balatonfüredi Városi Sporttelep, 8230. Fürdő u. 34. // regisztráció a zsűrisátornál, öltöző és büfé az épületekben, parkolás a pálya körül

EMLÉKEZTETŐÜL

A tornán nem szerepelhetnek a 2017-2018-as és 2018-2019-es szezonban profi labdarúgó szerződéssel rendelkező játékosok!

A LEGFONTOSABB TUDNIVALÓK

#a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

#érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.
Várunk Benneteket a RENDEZŐI SÁTORNÁL

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra! Utólag játékost beírni, szerepeltetni nem lehet!

LEBONYOLÍTÁS

A benevezett Csapatokat 4 fős csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett és a két legjobb harmadik (egy a délelőtti /ABCDEFGH/ egy a délutáni /IJKLMNO/ csoportokból) kerül az egyenes kieséses részbe, a legjobb 32 közé.

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

Rájátszás: a továbbjutó 32 csapat egy előre megadott séma alapján egyenes kieséses rendszerben folytatja egészen a döntőig

Fődíj: egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva)

Díjazás:
I. helyezett: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Nike labda + Masita labda + tálca sör + #5plusz1 póló minden játékosnak + 10 korsó sör a sportpályán lévő LeviBá Street Food Bár felajánlásaként

II. helyezett: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Masita labda
III. helyezett: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Masita labda
IV. helyezett: Trófea + Oklevél + Masita labda

Különdíjazásban részesül a mezőny legjobb játékosa, a legjobb kapus, a legtehetségesebb játékos, a legrutinosabb játékos, a döntő játékosa és a gólkirály.

trófea + póló + ’üdítő’ + Redken ajándékok

A rendezvényen a csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.

„A”CSOPORT  – 8.00. – „A” pálya 2*10

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Játék Csatárok Nélkül – Time Gate FC

Az 1.  és a 2. helyezett és az ABCDEFGH lj. 3. jut tovább a rájátszásba.

Nem kell aggódni!
Ha nem tetszett a füves pálya Balatonszárszón vagy ha lemaradtatok Balatonfüredről rögvest itt is van a harmadik (utolsó) állomás a GREP Siófoki Országos Kispályás Labdarúgó Torna. Nincs más teendő, mint ide kattintani és jelentkezni – mielőbb!!! Rekordgyanús a megmérettetés…

RNÖ– Todor Pet Bau Team Kft.

Sárépszer Kft. – Todor Pet Bau Team Kft.

RNÖ– Cserók

Az 1.  és a 2. helyezett és az IJKLMNO lj. 3. jut tovább a rájátszásba.

CELERUS BALATON TOUR >>> Tudtátok???

Ha jöttök/jönnétek Siófokra is (07.21.) és szombaton Füreden befizetitek a nevezési díjat, mi egyből adunk egy adidas labdát. Van egy pár…

#balatontour

A DFT Csapata egész biztosan érkezik a GREP-Siófoki Balaton Tourra? És vajon Ti? Beneveztetek már? Jelentkezés megvolt? Mindent tudtok?Infók és jelentkezés ide kattintva: http://www.kaminokupa.hu/balatontoursiofok/

Közzétette: kaminokupa.hu – 2018. július 4., szerda

Játékszabályok:

A játéktér: 4 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 4×2-es kapukkal.

Játékidő: 2*10 perc, a döntőben 2*12 perc

Cipők: terem (IC)-, illetve műfüves (TF) cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: #5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat (sérülés vagy bármi más okból) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt (3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell kézzel vagy lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést (lapot vagy kiállítást), ellenben a szabadrúgás vagy büntető megítélendő!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor maximum 5 perc várakozási idő van (csak amennyiben nincsenek meg legalább 5+1-en). A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.