Basic RGB

kaminokupa.hu a kispályás foci szakértője

1 LIZA KUPA facebook borito

EMLÉKEZTETŐÜL:

A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban érvényes igazolással rendelkező játékosok:

futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3, (magyarán az nem játszhat, akiknek érvényes igazolása van, pályára lépett vagy nevezve volt a 2015-ös évben)

Aki ezt a szabályt megszegi, annak Csapatát azonnal kizárjuk a tornáról, a vétkes játékost egy évre eltiltjuk a kaminokupa rendezvényeitől, csapata pedig három hónapig nem nevezhet be általunk szervezett tornára!

Egyéb rendelkezések:

• a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

• a sportpályán parkolójegyet kell vennetek a beparkoláshoz. Az ára 180 Ft, ami a büfében lefogyasztható. Aki nem szeretne benn megállni, annak a sportpályán kívül is vannak parkolóhelyek!

• érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával. Várunk Benneteket a ZSŰRIASZTALNÁL AZ ELSŐ SÁTORBAN.

Öltözés, büfé: a központi épületben a bejárat mellett jobbra!

Pályák: „A”, „B”, „E”, „F”  csoport az első sátorban

„C”, „D”, ’G’ , csoport az első sátorban.

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a továbbjutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett és a két legjobb harmadik ( egy reggelről, egy délről ) jut a rájátszásba, innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik és a bronzmeccsel valamint a döntővel fejeződik be!
Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

„A”CSOPORT – kezdés: 10.00. „A” pálya , első sátor

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Bíbortógás Fenevadak – Itt a Csécs

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.

BUDA – Gengszter Osztag

SZILVESZTER KUPA A MÁSIK PÁLYÁNKON! KATTINT A KÉPRE A RÉSZLETEKÉRT!

Kertműves – Árpád FC

50 Minutes FC – Szrg.hu

Kertműves – Szrg.hu

50 Minutes FC – Árpád FC

CSÖMÖR, IDÉN IS JÖVÜNK! KATT A KÉPRE A JELENTKEZÉSHEZ!!!

39 Kamino Vándorkupa facebook

RÁJÁTSZÁS:

A 7 csoport első két helyezettje, valamint a két legjobb 3. (egy reggelről, egy délről) jut a legjobb 16 közé, ahol a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik

Nyolcaddöntők:

12.15. „D” pálya, hátsó sátor 1) A1 – B2

12.40. „D” pálya, hátsó sátor 2) B1 – C2

13.05. „D” pálya, hátsó sátor 3) C1 – D2

13.30. „D” pálya, hátsó sátor 4) D1 – A2

14.20. „A” pálya, első sátor 5) E1 – lj3.(10es)

14.20. „B” pálya, első sátor 6) F1 – E2

14.20. „C” pálya, hátsó sátor 7) G1 – lj3.(12es)

Díjazás:

I.hely: Nagy Karácsonyi Ajándékcsomag + AMATŐR VÁNDORSERLEG +Nike labda + egy garnitúra választható Nike vagy adidas sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva a sportprint kft-től ) + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél

II.hely: Kis Karácsonyi Ajándékcsomag + Nike labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
III.hely: Nike labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
IV. hely: Nike labda + Kupa + Oklevél

Különdíjak: a torna játékosa , a torna kapusa , gólkirály , a legtehetségesebb , a legrutinosabb

EXTRA:

Ha olyan Csapat nyeri a tornát, aki idén már nyert kaminokupán sportfelszerelést, a fődíj automatikusan a 2. helyezett jutalma, ha már ők is nyertek a 3. helyezetté és így tovább… A sorsolásban aláhúzva az idén már győztes Csapatok!

AJÁNDÉK NIKE LABDA MINDEN CSAPATNAK, AKI A LABDAKERTBEN FIZETTE BE A NEVEZÉSI DÍJAT!!!

MOST AZ ELSŐ10 BENEVEZŐ EGY CSALÁDI PIZZÁT KAP A PIZZA KINGTŐL A TORNA NAPJÁN!

Játékszabályok:

A játéktér: 4 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: 2*10 perc, a döntőben 2*12 perc

Cipők: terem-, illetve műfüves cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék az arra kijelölt területen, a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.