Tye Tye győzelem

Húsz csapat részvételével rendeztük meg ide Majális kupánkat, a csepeli Halászi Focisuli remekül előkészített pályáin. Az indulók fele fővárosi volt és érdekesség, hogy három borsodi egylet is nálunk töltötte a vasárnapját!

Az „A” csoportból kiemelkedett a Zsíroskenyér kupa címvédő FC Májkrém és a Kárpátalja, mindkét csapat három győzelemmel és az egymás elleni döntetlennel zárta a csoportküzdelmeket. A másik három csapat 3 szerzett ponttal távozott.

A „B” jelű ötösben a Belőjjük FC tetszetős támadó focit mutatott be, nem is volt meglepő, hogy hibátlan mérleggel, 16 rúgott góllal megnyerték a csoportot. A második a mindössze egy gólt kapó Világválogatott lett.

A „C” csoportot a két győzelem mellett két döntetlent elkönyvelő miskolci Borsod Boys nyerte a szintén nyolc pontot szerző ózdi Arló előtt.

Mint utóbb kiderült a „D” csoportba került a döntő két résztvevője, de erről később… A csoportot a felsőzsolcai Dribling nyerte 10 pontot szerezve, köszönhetően a jobb gólkülönbségének az egri Tye Tye-vel szemben.

A négy negyeddöntőből három nagy különbséggel dőlt el: az FC Májkrém  5-0-ra verte a Világválogatottat, a Dribling 5-1-re az Arlót, a Kárpátalja 4-0-ra a Belőjjük FC-t. Egy gól döntött a TyeTye javára a Borsod Boys ellen.

A TyeTye megszakította a Májkrém nagy sorozatát, 1-0-val búcsúztatta a címvédőt. A Dribling 2-0-val jutott a döntőbe a Kárpátalja ellen.

A bronzéremért lőtt büntetőpárbajt az FC Májkrém nyerte 8-7-re.

A fináléban hiába szerzett vezetést a Dribling, a TyeTye megfordította a mérkőzést és a 2-1-es győzelmével megszerezte az első helyért járó trófeát.


További képek FLICKR ALBUMUNKBAN!


„A” CSOPORT8.00.–„A” pálya

FC Májkrém (Bp.),

Zavaralabda (Érd),

Kárpátalja (Bp.),

Nyócegy (Bp.),

Rotty a Brigád (Bp.)

 

Mérkőzések:

8.00. FC Májkrém – Zavaralabda 2-0

8.20. Kárpátalja – Nyócegy 1-0

8.40. Rotty a Brigád – FC Májkrém 0-1

Zavaralabda – Kárpátalja 1-3

Nyócegy – Rotty a Brigád 2-3

FC Májkrém – Kárpátalja 0-0

Zavaralabda – Nyócegy 1-2

Rotty a Brigád – Kárpátalja 1-2

FC Májkrém – Nyócegy 7-0

Zavaralabda – Rotty a Brigád 4-0

 

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

FC Májkrém

4

3

1

0

10-0

10

2

KÁRPÁTALJA

4

3

1

0

5-1

10

3

Zavaralabda

4

1

0

3

6-7

3

4

Rotty a Brigád

4

1

0

3

3-8

3

5

Nyócegy

4

1

0

3

4-12

3

Az 1., és a 2. helyezettek jutnak tovább.


„B” CSOPORT8.00.–„B” pálya

Zöld Övezet (Bp.),

Világválogatott (Bp.),

Jimbo Five (Bp.),

Belőjjük FC (Bp.),

AIRSOFT (Szigethalom)

 

Mérkőzések:

8.00. Zöld Övezet – Világválogatott 0-2

8.20. Jimbo Five – Belőjjük FC 1-3

8.40. AIRSOFT FC – Zöld Övezet 3-2

Világválogatott – Jimbo Five 4-0

Belőjjük FC – AIRSOFT FC 5-0

Zöld Övezet – Jimbo Five 4-7

Világválogatott – Belőjjük FC 0-1

AIRSOFT FC – Jimbo Five 4-5

Zöld Övezet – Belőjjük FC 0-7

Világválogatott – AIRSOFT FC 3-0

 

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Belőjjük FC

4

4

0

0

16-1

12

2

Világválogatott

4

3

0

1

9-1

9

3

Jimbo Five

4

2

0

2

9-19

6

4

AIRSOFT FC

4

1

0

3

7-15

3

5

Zöld Övezet

4

0

0

4

6-19

0

Az 1., és a 2. helyezettek jutnak tovább.


 

„C” CSOPORT10.45.–„A” pálya

Partizán Beokád (Bp),

IX (Bp),

Ha bemegy gól SE (Nagykáta),

Borsod Boys (Miskolc),

Arló (Ózd)

Mérkőzések:

10.45. Partizán Beokád – IX 0-0

11.05. Ha bemegy gól SE – Borsod Boys 0-2

11.25. Arló – Partizán Beokád 1-0

IX – Ha bemegy gól SE 0-1

Borsod Boys – Arló 0-0

Partizán Beokád – Ha bemegy gól SE 0-2

IX – Borsod Boys 0-1

Arló – Ha bemegy gól SE 0-0

Partizán Beokád – Borsod Boys 1-1

IX – Arló 0-2

A csoport végeredménye:

„C”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Borsod Boys

4

2

2

0

4-1

8

2

Arló

4

2

2

0

3-0

8

3

Ha bemegy gól SE

4

2

1

1

3-2

7

4

Partizán Beokád

4

0

2

2

1-4

2

5

IX

4

0

1

3

0-4

1

Az 1., és a 2. helyezettek jutnak tovább.


„D” CSOPORT10.45.–„B” pálya

TyeTye (Eger),

No Sansz (Monor),

Lúdtalp (Pomáz),

Finish FC (Tura),

DRIBLING (Felsőzsolca)

 

Mérkőzések:

10.45. TyeTye – No Sansz 3-0

11.05. Lúdtalp – Finish FC 3-0

11.25. DRIBLING – TyeTye 2-2

No Sansz – Lúdtalp 0-3

Finish FC – DRIBLING 0-7

TyeTye – Lúdtalp 2-0

No Sansz – Finish FC 5-0

DRIBLING – Lúdtalp 3-0

TyeTye – Finish FC 5-0

No Sansz – DRIBLING 0-4

A csoport végeredménye:

„F”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

DRIBLING

4

3

1

0

16-2

10

2

TyeTye

4

3

1

0

12-2

10

3

Lúdtalp

4

2

0

2

6-5

6

4

No Sansz

4

1

0

3

5-10

3

5

Finish FC

4

0

0

4

0-20

0

Az 1., és a 2. helyezettek jutnak tovább.


BALATON TOUR  IDÉN IS!


Rájátszás – végig a vonalas pályán – 2*10 perc

 

Negyeddöntők

1.mérkőzés 14.30. A1 – B2

FC Májkrém-Világválogatott 5-0

  1. mérkőzés 14.55. C1 – D2

Borsod Boys-Tye Tye 0-1

  1. mérkőzés 15.20. B1 – A2

Belőjjük FC- Kárpátalja 0-4

  1. mérkőzés 15.45. D1 – C2

Dribling– Arló      5-1

 

Elődöntők

16.10. 1-2 FC Májkrém-TyeTye 0-1

16.35. 3-4    Kárpátalja-Dribling 0-2

Bronzmérkőzés büntetőkkel 17.00. FC Májkrém-Kárpátalja 8-7

Döntő 17.10. TyeTye-Dribling 2-1


A következő Zsíroskenyérkupa pünkösd vasárnap lesz a LABDAKERT SPORTKLUBBAN! JELENTKEZÉS!

 


A Majális Kupa végeredménye:

  1. Tye Tye (Eger)

  2. Dribling FC (Felsőzsolca)

  3. FC Májkrém (Budapest)

  4. Kárpátalja (Budapest)

 

A Majális Kupa különdíjasai:

gólkirály: Soós Csaba (Belőjjük FC)

tornakapusa: Balogh Csaba (Tye Tye)

tornajátékosa: Djubók Nikolász (Dribling)

A Majális Kupa legjobb góllövői:

#9 gólos:

Soós Csaba (Belőjjük FC)

#6 gólos:

Balog Máté (Kárpátalja FC), Peller Ákos (FC Májkrém)

#5 gólos:

Djubók Nikolász (Dribling), Hegedűs Norbert (Tye Tye), Nagy Bence (Tye Tye), Radianov Ferenc (FC Májkrém), Pásztor Péter (Belőjjük FC)