120 csapatos az ünnepi torna
(CSOPORTOK, MENETREND/

Sziasztok,

nagy örömömre szolgál bejelenteni és megköszönni, hogy minden idők második legnépesebb egy napos kispályás kaminokupáján vesztek részt, mely minden bizonnyal minden idők második legnépesebb egy napos kispályás tornája is Magyarországon.

Köszönjük, hogy ennyien úgy gondoltátok, ezen a napon kispályás focira szánjátok szabadidőtöket. Köszönjük a megnövekedett létszámmal és az ezzel kapcsolatos plusz szervezéssel járó segítőkészségeteket. Köszönjük, hogy nem csak megértettétek, de partnerek voltatok abban, hogy ez a torna most három helyszínen zajlik (csupán egy csapat volt, aki így nem vállalta és talán kettő, akit nem értünk el 😊). Azért, hogy senki se maradjon foci nélkül ezen a napon a jól bevált Soroksári Úti Labdakert Sportklub mellett kedden a Marczibányi Téri Sportközpontot és a Panoráma Sportcentrumot is birtokba vesszük, hogy együtt részesei lehessünk Magyarország Második Legnagyobb Egynapos Kispályás Focikupájának! Az első is a miénk – TIÉTEK – aki tavaly volt, pontosan tudja!!!

Kérem, amennyiben bármilyen kérdésetek van, azt nyugodtan küldjétek el e-mailben a foci@kaminokupa.hu címre írva! Hamar válaszolunk!

Alább a helyszínek, nézzétek meg, hol kezdtek (?) és írjátok be a Wazze-be már most (a csoportok felett ott vannak a címek).

  • Marczibányi Sportcentrum: 1022. Budapest, Marczibányi Tér 16.

    // ide kerültek, akik ’későn neveztek’ + két ifi csoport – nézd meg //

  • Panoráma Sportközpont: 1023. Budapest, Kolozsvári Tamás utca 11.

    // itt lesz az ificsoportok nagy része – nézd meg //

  • Labdakert Sportklub: 1091. Budapest, Soroksári út 79-91.

// ez a bázis, itt lesz a legtöbb meccs és a rájátszások //


A LEGFONTOSABB TUDNIVALÓK:

  • a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

  • érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.

    Várunk Benneteket a RENDEZŐI ASZTALNÁL, SÁTORNÁL

Minden helyszínen keressétek a ’kétkabátosokat’!


MEGKÖTÉS

kikotes

A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban igazolással rendelkező játékosok: futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3 (akik pályára léptek vagy nevezve voltak a 2018-as esztendőben a felnőtt Csapatban!) Aki ezt a szabályt megszegi, azt azonnal kizárjuk a versenyről. A vétkes játékost egy évre eltiltjuk rendezvényeinktől, csapatát 3 hónapig nem engedjük indulni!


A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra! Utólag játékost beírni, szerepeltetni nem lehet!


Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős és 5 csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett jut a rájátszásba, a csoportok után egyből ’keresztbe játszanak’ majd a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik egyészen a legjobb 6 csapatig. Itt a csapatok két csoportba kerülnek, majd a megadott séma alapján a bronz meccsel és a döntővel fejezik be a tornát!

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.


Díjazás:

A felnőtt győztes fődíja: egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva a Sportprint kft-től)

Kiket és hogyan díjazunk még?

Felnőtt mezőny

I.hely: AMATŐR VÁNDORSERLEG + adidas UEFA Champions League official match ball +  Óriás trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Watt energiaital + Meglepetés
II.hely:  labda+ Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
III. hely:  labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
IV. hely:  labda + Kupa + Oklevél

KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!

○ a torna játékosa,
○ a torna kapusa,
○ gólkirály
○ legrutinosabb játékos
○ legtehetségesebb játékos
○ a döntő játékosa

trófea + póló + Sir Edwards + a focifan.hu és egyéb ajándékok

IFI mezőny

I.hely: IFI VÁNDORSERLEG +  labda +  Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + Watt energiaital + Meglepetés
II.hely:  labda+ Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
III.hely:  labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
IV. hely:  labda + Kupa + Oklevél

KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!

○ a torna játékosa,
○ a torna kapusa,
○ gólkirály

trófea + póló


A rendezvényen a csapatokról csapatképek és akciófotók készülnek. Az október 23-i kaminokupán a helyszínen forgat a GasziSportVideo csapata is!

 

 


IFI SZABÁLY

Az IFI mezőnyben csak 1997. január 1. után (97, 98, stb) született játékosok szerepelhetnek.

A teljes ifi mezőny egymás ellen játszik, végig játssza a tornát a döntőig, és az IFI győztes bejut az abszolút mezőny rájátszásába!


LABDAKERT SPORTKLUB


„A”CSOPORT  – 8.00. – Első Sátor – „A”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Sorry (Bp), FC Elders (Bp), Szilasi és Barátai (Bp), Pestis (Gyömrő),

Mérkőzések:

8.00. Sorry – FC Elders

8.25. Szilasi és Barátai – Pestis

Sorry – Szilasi és Barátai

FC Elders – Pestis

Sorry – Pestis

FC Elders – Szilasi és Barátai

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

10.15. A1 – B2 ‘A’ pálya (1)

10.15. B1 – A2 ‘B’ pálya (2)


 

„B”CSOPORT  – 8.00. – Első Sátor – „B”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Játékgép (Bp), Fasor All Stars (Bp), Futottak Még (Tárnok), In Team FC (Gyál),

Mérkőzések:

8.00. Játékgép – Fasor All Stars

8.25. Futottak Még – In Team FC

Játékgép – Futottak Még

Fasor All Stars – In Team FC

Játékgép – In Team FC

Fasor All Stars – Futottak Még

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

10.15. A1 – B2 ‘A’ pálya (1)

10.15. B1 – A2 ‘B’ pálya (2)


„C”CSOPORT  – 8.00. – Hátsó Sátor – „C”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Gold FC (Bp), Mi-van (Bp), Zavaralabda (Érd), DFT (Bp),

Mérkőzések:

8.00. Gold FC – Mi-van

8.25. Zavaralabda – DFT

Gold FC – Zavaralabda

Mi-van – DFT

Gold FC – DFT

Mi-van – Zavaralabda

 

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

10.15. C1 – D2 ‘C’ pálya (3)

10.15. D1 – C2 ‘D’ pálya (4)


 

„D”CSOPORT  – 8.00. – Hátsó Sátor – „D”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Ismokeking (Bp), Black Ram (Bp), Varsány All Stars (Bp), JAG (Monor),

Mérkőzések:

8.00. Ismokeking – Black Ram

8.25. Varsány All Stars – JAG

Ismokeking – Varsány All Stars

Black Ram – JAG

Ismokeking – JAG

Black Ram – Varsány All Stars

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

10.15. C1 – D2 ‘C’ pálya (3)

10.15. D1 – C2 ‘D’ pálya (4)


 A következő megmérettetés! Kattints a képre és informálódj most!


„E”CSOPORT  – 10.40. – Első Sátor – „A”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Brókerarcok (Bp), Ágyúsok (Albertirsa), Alibi (Oroszlány), Lovehunter (Mezőkövesd),

Mérkőzések:

10.40. Brókerarcok – Ágyúsok

11.05. Alibi – Lovehunter

Brókerarcok – Alibi

Ágyúsok – Lovehunter

Brókerarcok – Lovehunter

Ágyúsok – Alibi

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

12.55. E1 – F2 ‘A’ pálya (5)

12.55. F1 – E2 ‘B’ pálya (6)


 

„F”CSOPORT  – 10.40. – Első Sátor – „B”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Szén (Bp), Banya FC (Vác), Golden Boys (Bp), Vadorzók (Székesfehérvár),

Mérkőzések:

10.40. Szén – Banya FC

11.05. Golden Boys – Vadorzók

Szén – Golden Boys

Banya FC – Vadorzók

Szén – Vadorzók

Banya FC – Golden Boys

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

12.55. E1 – F2 ‘A’ pálya (5)

12.55. F1 – E2 ‘B’ pálya (6)


 

„G”CSOPORT  – 10.40. – Hátsó Sátor – „C”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Tökmindegy (Bp), Bajót (Bajót), Kalafa SE (Szár), Mates Team (Bp),

Mérkőzések:

10.40. Tökmindegy – Bajót

11.05. Kalafa SE – Mates Team

Tökmindegy – Kalafa SE

Bajót – Mates Team

Tökmindegy – Mates Team

Bajót – Kalafa SE

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

12.55. G1 – H2 ‘C’ pálya (7)

12.55. H1 – G2 ‘D’ pálya (8)


 

„H”CSOPORT  – 10.40. – Hátsó Sátor – „D”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Padlógáz (Esztergom), Brazilok (Oroszlány), Szupernyomik (Mezőtúr), Háló Gundel (Bp),

Mérkőzések:

10.40. Padlógáz – Brazilok

11.05. Szupernyomik – Háló Gundel

Padlógáz – Szupernyomik

Brazilok – Háló Gundel

Padlógáz – Háló Gundel

Brazilok – Szupernyomik

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

12.55. G1 – H2 ‘C’ pálya (7)

12.55. H1 – G2 ‘D’ pálya (8)


„I”CSOPORT  – 13.20. – Első Sátor – „A”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Tü&Pe Cukrászda (Kecskemét), Parkett&WPC (Szolnok), Sosi Team (Bp), Todor Pet Bau Team Kft.,

Mérkőzések:

13.20. Tü&Pe Cukrászda – Parkett&WFC

13.45. Sosi Team – Todor Pet Bau Team Kft.

Tü&Pe Cukrászda – Sosi Team

Parkett&WFC – Todor Pet Bau Team Kft.

Tü&Pe Cukrászda – Todor Pet Bau Team Kft.

Parkett&WFC – Sosi Team

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

15.35. I1 – J2 ‘A’ pálya (9)

15.35.J1 – I2 ‘B’ pálya (10)

 


Indul a TÉLI BAJNOKSÁG, gyertek Ti is!
Katt a képre a részletekért!!!


„J”CSOPORT  – 13.20. – Első Sátor – „B”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

RanaLEAROZÓK (Győr), Genszler FB Team (Tamási), Dirner-Siland (Kecskemét), #maxegysör,

Mérkőzések:

13.20. RanaLEAROZÓK – Genszler FB Team

13.45. Dirner-Siland – #maxegysör

RanaLEAROZÓK – Dirner-Siland

Genszler FB Team – #maxegysör

RanaLEAROZÓK – #maxegysör

Genszler FB Team – Dirner-Siland

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

15.35. I1 – J2 ‘A’ pálya (9)

15.35.J1 – I2 ‘B’ pálya (10)


„K”CSOPORT  – 13.20. – Hátsó Sátor – „C”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Rákosliget FC (Bp), Főnix (Jászszentandrás), Foci Suli (Lajosmizse), Time Gate Café (Dorog),

Mérkőzések:

13.20. Rákosliget FC – Főnix

13.45. Foci Suli – Time Gate Café

Rákosliget FC – Foci Suli

Főnix – Time Gate Café

Rákosliget FC – Time Gate Café

Főnix – Foci Suli

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

15.35. K1 – L2 ‘C’ pálya (11)

15.35. L1 – K2 ‘D’ pálya (12)


„L”CSOPORT  – 13.20. – Hátsó Sátor – „D”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Porta Utilis (Kecskemét), Enigma (Gyöngyös), Colombus Crew (Bp), Kartal SE 5+1 (Kartal),

Mérkőzések:

13.20. Porta Utilis – Enigma

13.45. Colombus Crew – Kartal SE 5+1

Porta Utilis – Colombus Crew

Enigma – Kartal SE 5+1

Porta Utilis – Kartal SE 5+1

Enigma – Colombus Crew

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

15.35. K1 – L2 ‘C’ pálya (11)

15.35. L1 – K2 ‘D’ pálya (12)


Akartok egy olyan tornát, ahova a legnagyobbak nem is jöhetnek? Hát ez lesz az. 12. SÁRA KUPA – AMATŐR ÁG


„M”CSOPORT  – 16.00. – Első Sátor – „A”  pálya 2*10

 

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Kutyaütők (Almásfüzitő-Kugli Csabáék), Csana és Halottai (Hatvan), Giorgo (Bp), Bauart 2002 (Győr),

Mérkőzések:

16.00. Kutyaütők – Csana és Halottai

16.25. Giorgo – Bauart 2002

Kutyaütők – Giorgo

Csana és Halottai – Bauart 2002

Kutyaütők – Bauart 2002

Csana és Halottai – Giorgo

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

18.15. M1 – N2 ‘A’ pálya (13)

18.15. N1 – M2 ‘B’ pálya (14)


 

„N”CSOPORT  – 16.00. – Első Sátor – „B”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Diamond Brothers (Nagykőrös), Bed Beach (Hatvan), Aston Kanál (Bp), Nynfas CO. (Bp),

Mérkőzések:

16.00. Diamond Brothers – Bed Beach

16.25. Aston Kanál – Nynfas CO.

Diamond Brothers – Aston Kanál

Bed Beach – Nynfas CO.

Diamond Brothers – Nynfas CO.

Bed Beach – Aston Kanál

 

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

18.15. M1 – N2 ‘A’ pálya (13)

18.15. N1 – M2 ‘B’ pálya (14)


„O”CSOPORT  – 16.00. – Hátsó Sátor – „C”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Panel Centrum (Debrecen), Sote mix (Bp), Árpád FC (Bp), Meggidó (Bp)

Mérkőzések:

16.00. Panel Centrum – Sote mix

16.25. Árpád FC – Meggidó

Panel Centrum – Árpád FC

Sote mix – Meggidó

Panel Centrum – Meggidó

Sote mix – Árpád FC

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

18.15. O1 – P2 ‘C’ pálya (15)

18.15. P1 – O2 ‘D’ pálya (16)


 

„P”CSOPORT  – 16.00. – Hátsó Sátor – „D”  pálya 2*10

Helyszín a Labdakert Sportklub

Labdakert Sportklub –  Budapest 1095 Soroksári út 79-91.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Bicske (Bicske), Findzsa FC (Egerszólát), BallaBAU sro (Cigánd), ECECE-Energofish (Óbuda),

Mérkőzések:

16.00. Bicske – Findzsa FC

16.25. BallaBAU sro – ECECE-Energofish

Bicske – BallaBAU sro

Findzsa FC – ECECE-Energofish

Bicske – ECECE-Energofish

Findzsa FC – BallaBAU sro

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

18.15. O1 – P2 ‘C’ pálya (15)

18.15. P1 – O2 ‘D’ pálya (16)


 

 

PANORÁMA SPORTKÖZPONT

 

 

 

„IFI 1.”CSOPORT  – 9.30. – „A”  pálya 1*15

Helyszín a Panoráma Sportközpont

Panoráma Sportközpont – Budapest 1023 Kolozsvári Tamás u. 11.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Deportivó Nyakonrúglak (Bp), Latabárok (Bp), Solymári Gépállat All Star (Solymár), Biatorbágy SE (Biatorbágy), Mates U18 (Bp)

Mérkőzések:

9.30. Deportivó Nyakonrúglak – Latabárok

9.50. Solymári Gépállat All Star – Biatorbágy SE

10.10. Mates U18. – Deportivó Nyakonrúglak

Latabárok – Solymári Gépállat All Star

Biatorbágy SE – Mates U18

Deportivó Nyakonrúglak – Solymári Gépállat All Star

Latabárok – Biatorbágy SE

Mates U18. – Solymári Gépállat All Star

Deportivó Nyakonrúglak – Biatorbágy SE

Latabárok – Mates U18

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

12.15. „Ifi 1. csoport”1 – „Ifi 2.csoport”2 ‘A’ pálya (IFI1)

12.15. „Ifi 2.csoport”1 – „Ifi 1. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI2)


„IFI 2.”CSOPORT  – 9.30. – „B”  pálya 1*15

Helyszín a Panoráma Sportközpont

Panoráma Sportközpont – Budapest 1023 Kolozsvári Tamás u. 11.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Forget the Heroes (Bp), Irdatlan FC (Bp), Flikk Flakk (Pilisszentiván), Arany Fácán (Bp), Rákosligeti Sasfiókák (Bp)

Mérkőzések:

9.30. Forget the Heroes – Irdatlan FC

9.50. Flikk Flakk – Arany Fácán

10.10. Rákosligeti Sasfiókák. – Forget the Heroes

Irdatlan FC – Flikk Flakk

Arany Fácán – Rákosligeti Sasfiókák

Forget the Heroes – Flikk Flakk

Irdatlan FC – Arany Fácán

Rákosligeti Sasfiókák. – Flikk Flakk

Forget the Heroes – Arany Fácán

Irdatlan FC – Rákosligeti Sasfiókák

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

12.15. „Ifi 1. csoport”1 – „Ifi 2.csoport”2 ‘A’ pálya (IFI1)

12.15. „Ifi 2.csoport”1 – „Ifi 1. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI2)


„IFI 3.”CSOPORT  – 12.40. – „A” pálya 2*10

Helyszín a Panoráma Sportközpont

Panoráma Sportközpont – Budapest 1023 Kolozsvári Tamás u. 11.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Elit FC (Nagytarcsa), Vörös Ördögök (Szigetcsép), Liget FC (Érd), Buszpark (Tápiószecső),

Mérkőzések:

12.40. Elit FC – Vörös Ördögök

13.05. Liget FC – Buszpark

Elit FC – Liget FC

Vörös Ördögök – Buszpark

Elit FC – Buszpark

Vörös Ördögök – Liget FC

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

14.55. „Ifi 3. csoport”1 – „Ifi 4.csoport”2 ‘A’ pálya (IFI3)

14.55. „Ifi 4.csoport”1 – „Ifi 3. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI4)


„IFI 4.”CSOPORT  – 12.40. – „B” pálya 2*10

Helyszín a Panoráma Sportközpont

Panoráma Sportközpont – Budapest 1023 Kolozsvári Tamás u. 11.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Újhartyán SE (Újhartyán), Aranycsapat (Érd), Gold Team (Kecskemét), Svábok (Vértessomló),

Mérkőzések:

12.40. Újhartyán SE – Aranycsapat

13.05. Gold Team – Svábok

Újhartyán SE – Gold Team

Aranycsapat – Svábok

Újhartyán SE – Svábok

Aranycsapat – Gold Team

 

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

14.55. „Ifi 3. csoport”1 – „Ifi 4.csoport”2 ‘A’ pálya (IFI3)

14.55. „Ifi 4.csoport”1 – „Ifi 3. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI4)


„IFI 5.”CSOPORT  – 15.20. – „A” pálya 2*10

Helyszín a Panoráma Sportközpont

Panoráma Sportközpont – Budapest 1023 Kolozsvári Tamás u. 11.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Alfi Pékség (Mezőtúr), NUSE (Nagykovácsi), Lestaktika (Szolnok), Mátyás Pálinkaház (Kiskőrös),

Mérkőzések:

15.20. Alfi Pékség – NUSE

15.45. Lestaktika – Mátyás Pálinkaház

Alfi Pékség – Lestaktika

NUSE – Mátyás Pálinkaház

Alfi Pékség – Mátyás Pálinkaház

NUSE – Lestaktika

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

17.35. „Ifi 5. csoport”1 – „Ifi 6.csoport”2 ‘A’ pálya (IFI5)

17.35. „Ifi 6. csoport”1 – „Ifi 5. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI6)


„IFI 6.”CSOPORT  – 15.20. – „B” pálya 2*10

Helyszín a Panoráma Sportközpont

Panoráma Sportközpont – Budapest 1023 Kolozsvári Tamás u. 11.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Lufthansa (Nagykőrös), E5Vös (Budapest), Lázadók KSE (Szalaszend), Enese SC (Győr),

Mérkőzések:

15.20. Lufthansa – E5Vös

15.45. Lázadók KSE – Enese SC

Lufthansa – Lázadók KSE

E5Vös – Enese SC

Lufthansa – Enese SC

E5Vös – Lázadók KSE

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

17.35. „Ifi 5. csoport”1 – „Ifi 6.csoport”2 ‘A’ pálya (IFI5)

17.35. „Ifi 6. csoport”1 – „Ifi 5. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI6)


 

 

 

Marczibányi Sportcentrum

 

 

„IFI 7.”CSOPORT  – 8.00. – „A” pálya 1*15

Helyszín a Marczibányi Sportcentrum

Marczibányi Sportcentrum – Budapest 1022 Marczibányi tér 16.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Csak elöl FC (Bp), Podma Koli (Bp), CSAPAT (Bp), PPS (Bp), Mad Dogs Up (Budaörs)

Mérkőzések:

8.00. Csak elöl FC – Pedro Koli

8.20. CSAPAT – PPS

8.40. Mad Dogs Up. – Csak elöl FC

Pedro Koli – CSAPAT

PPS – Mad Dogs Up

Csak elöl FC – CSAPAT

Pedro Koli – PPS

Mad Dogs Up. – CSAPAT

Csak elöl FC – PPS

Pedro Koli – Mad Dogs Up

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

10.50. „Ifi 7. csoport”1 – „Ifi 8. csoport”2 ‘A’ pálya (IFI7)

10.50. „Ifi 8. csoport”1 – „Ifi 7. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI8)


„IFI 8.”CSOPORT  – 8.00. – „B” pálya 1*15

Helyszín a Marczibányi Sportcentrum

Marczibányi Sportcentrum – Budapest 1022 Marczibányi tér 16.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Traktorok SE (Bp), Zöld Dréer (Bp), Budafok All Stars (Bp), Budaörsi Tanoda FC (Bp), Kuschelig (Bp)

Mérkőzések:

8.00. Traktorok SE – Zöld Dréer

8.20. Budafok All Stars – Budaörsi Tanoda FC

8.40. Kuschelig. – Traktorok SE

Zöld Dréer – Budafok All Stars

Budaörsi Tanoda FC – Kuschelig

Traktorok SE – Budafok All Stars

Zöld Dréer – Budaörsi Tanoda FC

Kuschelig. – Budafok All Stars

Traktorok SE – Budaörsi Tanoda FC

Zöld Dréer – Kuschelig

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

10.50. „Ifi 7. csoport”1 – „Ifi 8. csoport”2 ‘A’ pálya (IFI7)

10.50. „Ifi 8. csoport”1 – „Ifi 7. csoport”2 ‘B’ pálya (IFI8)


„Q.”CSOPORT  – 11.15. – „A” pálya 1*15

Helyszín a Marczibányi Sportcentrum

Marczibányi Sportcentrum – Budapest 1022 Marczibányi tér 16.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Asterix SC (Érd), Kispályások (Bp), BSC FC (Bp), Trafik (Nagytarcsa), Street Kids (Bp)

Mérkőzések:

11.15. Asterix SC – Kispályások

11.35. BSC FC – Trafik

11.55. Street Kids. – Asterix SC

Kispályások – BSC FC

Trafik – Street Kids

Asterix SC – BSC FC

Kispályások – Trafik

Street Kids – BSC FC

Asterix SC – Trafik

Kispályások – Street Kids

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

14.05. Q1 – R2 ‘A’ pálya (17)

14.05. R1 – Q2 ‘B’ pálya (18)


„R”CSOPORT  – 11.15. – „B” pálya 1*15

Helyszín a Marczibányi Sportcentrum

Marczibányi Sportcentrum – Budapest 1022 Marczibányi tér 16.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

No Grazie (Bp), Itt a csécs (Felsőpakony), Békás Grund (Bp), Tóalmás SK II (Tóalmás), Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül (Bp)

Mérkőzések:

11.15. No Grazie – Itt a csécs

11.35. Békás Grund – Tóalmás SK II

11.55. Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül. – No Grazie

Itt a csécs – Békás Grund

Tóalmás SK II – Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül

No Grazie – Békás Grund

Itt a csécs – Tóalmás SK II

Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül – Békás Grund

No Grazie – Tóalmás SK II

Itt a csécs – Nincs 1 Tüdő 4 Tüdő Nélkül

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

14.05. Q1 – R2 ‘A’ pálya (17)

14.05. R1 – Q2 ‘B’ pálya (18)


Indul a téli bajnokság a MARCZIBÁNYI TÉREN IS! Jöttök? Gyertek! Ne felejtsetek el időben benevezni, csak 7 szabad hely van!


„S”CSOPORT  – 14.40. – „A” pálya 1*15

Helyszín a Marczibányi Sportcentrum

Marczibányi Sportcentrum – Budapest 1022 Marczibányi tér 16.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Odin Fiai (Bp), Zagyvaszántó Söregylet (Zagyvaszántó), Unique (Mohács), Thanos katonái (Vecsés), Angyalföld (Bp)

Mérkőzések:

 

14.40. Odin Fiai – Zagyvaszántó Söregylet

15.00. Unique – Thanos katonái

15.20. Angyalföld – Odin Fiai

Zagyvaszántó Söregylet – Unique

Thanos katonái – Angyalföld

Odin Fiai – Unique

Zagyvaszántó Söregylet – Thanos katonái

Angyalföld – Unique

Odin Fiai – Thanos katonái

Zagyvaszántó Söregylet – Angyalföld

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

17.30. S1 – T2 ‘A’ pálya (19)

17.30. T1 – S2 ‘B’ pálya (20)


„T”CSOPORT  – 14.40. – „B” pálya 1*15

Helyszín a Marczibányi Sportcentrum

Marczibányi Sportcentrum – Budapest 1022 Marczibányi tér 16.

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Botlik Bt. (Dabas), Befu (Balassagyarmat), Drink Team (Győr), Kutyaütők (Székesfehérvár-Márta Ferenc), Kex Autósiskola (Hatvan)

Mérkőzések:

14.40. Botlik Bt. – Befu

15.00. Drink Team – Kutyaütők

15.20. Kex Autósiskola. – Botlik Bt.

Befu – Drink Team

Kutyaütők – Kex Autósiskola

Botlik Bt. – Drink Team

Befu – Kutyaütők

Kex Autósiskola. – Drink Team

Botlik Bt. – Kutyaütők

Befu – Kex Autósiskola

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba és egyből ‘keresztbejátszanak’:

17.30. S1 – T2 ‘A’ pálya (19)

17.30. T1 – S2 ‘B’ pálya (20)


RÁJÁTSZÁS – az alábbi menetrend alapján végig a Soroksári úton!!!

22.50. az október 23-i kaminokupa ünnepélyes eredményhirdetése


Ha a fenti táblázatba szerepelni fogtok, vagyis bekerültök a legjobbak közé az október 23-i kaminokupán, akkor ott a helyetek az alábbi versenyen is:

12. SÁRA KUPA – PÉNZDÍJAS ÁG!


Játékszabályok:

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős és 5 csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett jut a rájátszásba, a csoportok után egyből ’keresztbe játszanak’ majd a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik egyészen a legjobb 6 csapatig. Itt a csapatok két csoportba kerülnek, majd a megadott séma alapján a bronz meccsel és a döntővel fejezik be a tornát!

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

A játéktér: 8 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: 5 fős csoportokban 1*15 perc, 4 fős csoportokban és a rájátszásban 2*10 perc, a döntőben 2*12 perc

Cipők: terem (IC)-, illetve műfüves (TF) cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat (sérülés vagy bármi más okból) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A  büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést (lapot vagy kiállítást), ellenben a szabadrúgás vagy büntető megítélendő!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor maximum 5 perc várakozási idő van (csak amennyiben nincsenek meg legalább 5+1-en). A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.