Alább a helyszín írjátok be a Wazze-be már most:

• Panoráma Sportközpont: Budapest, Kolozsvári Tamás utca 11.

// regisztráció a zsűrisátornál, öltöző és büfé az emeleten //

EMLÉKEZTETŐÜL

A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban érvényes igazolással rendelkező játékosok:

futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3, (magyarán az nem játszhat, aki pályára lépett vagy nevezve volt a 2019-es szezonban felnőtt Csapatban)

Aki ezt a szabályt megszegi, annak Csapatát azonnal kizárjuk a tornáról, a vétkes játékost egy évre eltiltjuk a kaminokupa rendezvényeitől, csapata pedig három hónapig nem nevezhet be általunk szervezett tornára!

Vannak ÚJ CSAPATOK a láthatáron? Az Európaszállító Kft Ligába keresünk még 2 AMATŐR CSAPATOT! Pénteki bajnokság a Soroksári Úton! Ti mit csináltok pénteken az átmelózott hét után? Mi kispályázunk! Infók ITT! Nevezz be vasárnap és AJÁNDÉKOT KAPSZ!

A LEGFONTOSABB TUDNIVALÓK

#a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

#érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.
Várunk Benneteket a RENDEZŐI SÁTORNÁL

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra! Utólag játékost beírni, szerepeltetni nem lehet!

LEBONYOLÍTÁS

A benevezett Csapatokat 4 fős csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett és a 4 legjobb harmadik kerül az egyenes kieséses részbe, a legjobb 16 közé.

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

Rájátszás: a továbbjutó 16 csapat egy előre megadott séma alapján egyenes kieséses rendszerben folytatja egészen a döntőig

KIKET ÉS HOGYAN DÍJAZUNK?

I.hely: AMATŐR VÁNDORSERLEG + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + labda + meglepetés + 10 db adidas Estro mez a Football Factortól
II.hely: Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + labda
III.hely: Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + labda
IV. hely: Kupa + Oklevél + labda

KÜLÖNDÍJAK? Természetesen most is vannak!

trófea + póló

A rendezvényen a csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.

„A”CSOPORT  – 10.00. – „A”  pálya – közelebbi kispálya – 2*10 perc

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

ABC (Bp), Ultimate Team (Bp), Szpcdse (Cegléd), Viva la Dózsa (Bp)

12.05. Ultimate Team – Szpcdse

A csoportokból az első két helyezett és a négy legjobb harmadik jut tovább.

„B”CSOPORT 10.00. – „B” pálya – távolabbi kispálya – 2*10 perc

Angyalföld (Bp), Old Times (Pesterzsébet), Lovehunter (Mezőkövesd), Lufthansa (Nagykőrös)

„D”CSOPORT  10.00. – „D” pálya – nagypálya közelebbi jobb – 2*10 perc

Feláldozhatók (Bp), Hendikep (Miskolc), Zavaralabda (Érd), Bojtár FC (Kunszentmiklós)

„E”CSOPORT  – 10.00. – „E” pálya – nagypálya távolabbi bal –  2*10 perc

Vademberek (Bp), Young Boys (Lajosmizse), Futottak Még (Tárnok), Proenzo (Bp)

„F”CSOPORT  – 10.00. – „F” pálya – nagypálya távolabbi jobb – 2*10 perc

Árpád FC (Cegléd), Sasok FC (Bp), K1 (Bp), Hajas (Bp)

12.05. Sasok FC – K1

Hé, ő még ott nem nevezett be a SORI LIGÁBA!!!
És Te? INFÓK ITT!

Rájátszás menetrend

14.40. az OPEN CUP VILLÁMTORNA EREDMÉNYHIRDETÉSE

Lebonyolítás:

Játékszabályok:

A játéktér: 6 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: 2*10 perc

Cipők: terem (IC)-, illetve műfüves (TF) cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: #5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat (sérülés vagy bármi más okból) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést (lapot vagy kiállítást), ellenben a szabadrúgás vagy büntető megítélendő!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor maximum 5 perc várakozási idő van (csak amennyiben nincsenek meg legalább 5+1-en). A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.