/csoportbeosztások, menetrend/

Ide gyertek: Siófok-Kiliti Sportpálya, 8611. Csárdaréti út 15.

kattints és nézd meg hol is van a pálya

EMLÉKEZTETŐÜL

a tornán nem szerepelhetnek a 2016-2017-es szezonban profi labdarúgói szerződéssel rendelkező játékosok! Illetve mivel a siófoki Piroska BALATON TOUR az Országos Minifutball Szuperliga része, azon csapatok és játékosaik, akik már bejutottak a július 29.-i Országos Döntőbe szintén nem szerepelhetek! Ezt ők tudják magukról, de azért infók ITT!

> a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik:
terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.
> érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával. FONTOS! Ez nem javasolt időpont, hanem a kötelező érkezés. Kérünk Benneteket, tiszteljétek meg egymást és a szervezőket azzal, hogy időben, átöltözve a pályán vagytok a mérkőzésetek kezdése előtt! Köszi 🙂

Várjuk a csapatvezetőket a RENDEZŐI SÁTORNÁL!schreiben_leichte_sprache-jpg

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra! Utólag játékost beírni, szerepeltetni nem lehet!

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett és a legjobb négy harmadik jut a legjobb 32 közé, ahol a torna egyenes kieséses rendszerben fejeződik be.

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

images

Díjazás:
I. helyezett: Kvalifikáció a július 29.-i Minifutball Szuperliga Országos Döntőjébe + Masita sportfelszerelés (mez+nadrág+sportszár 12 főre) + Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Masita labda + Watt energiaital + Piroska AJÁNDÉKCSOMAG

II. helyezett: Kvalifikáció a július 29.-i Minifutball Szuperliga Országos Döntőjébe + Masita sportfelszerelés (mez+nadrág+sportszár 12 főre) + Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Masita labda

III. helyezett: Trófea + Egyedi Érem + Oklevél + Masita labda

IV. helyezett: Trófea + Oklevél + Masita labda

Különdíjazásban részesül a mezőny legjobb játékosa, a legjobb kapus, a legtehetségesebb játékos, a legrutinosabb játékos, a döntő játékosa és a gólkirály.

A rendezvényen a csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.

unnamed (1)

„A”CSOPORT  – 8.00. – „A” /MÁLNA/ pálya 2*10

Érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Tóváros – IPA Budapest

Az 1.  és a 2. helyezett valamint az A B C D E csoportok legjobb harmadikja jut tovább a rájátszásba.

„C”CSOPORT  – 8.00. – „C” /NARANCS/ pálya 2*10

Tornádó (Dunakeszi), Skorpió United (Budapest), Ultimate Team (Budapest), AC Hullám (Budapest),

„D”CSOPORT  – 8.00. – „D” /KIWI-LIME/ pálya 2*10

Klinikák Gyógyszertár (Alsónémedi), Pörgőrúgás (Siófok), Ismokeking (Budapest), Csopak SC,

Asterix– Full-Tax

EGY HÉT MÚLVA BUDAPESTEN ZÁRJUK A SZEZONT, NEM IS AKÁRHOGYAN. KATTINTS A KÉPRE!

chupito

„F”CSOPORT  – 10.15 – „A” /MÁLNA/ pálya 2*10

Drink Bt. (Baja), Itt is 6 ott is 6 (Tolna), CF Napajiri (Sopron), Gépállat (Budapest)

Itt is 6 ott is 6– CF Napajiri

Az 1.  és a 2. helyezett valamint az F GH I J csoportok legjobb harmadikja jut tovább a rájátszásba.

„G”CSOPORT  – 10.15. – „B” /CSERESZNYE/ pálya 2*10

Árpádföld SE (Budapest), Dream Team (Szentes), Bogyiszlói aznaposok (Tolna-Mözs), Újpalota FC (Budapest)

„H”CSOPORT  – 10.15. – „C” /NARANCS / pálya 2*10

Kifli (Budapest), Extázis (Tatabánya), TPS Csiga (Budapest), FC Altató (Nyíregyháza)

„I”CSOPORT  – 10.15. – „D” /KIWI-LIME/ pálya 2*10

FHSZ (Ráckeve), #maxegysör (Budapest), SZP-Asztalos SE (Dunaújváros), Barca Classics (Budapest)

„J”CSOPORT  – 10.15. – „E” /ALMA/ pálya 2*10

Brazil (Kölesd), Dunabiztos Micro (Dunaújváros), Sosi Team (Budapest), Bokafamiliors(Tatabánya)

„K”CSOPORT  – 12.30. – „A” /ALMA/ pálya 2*10

Kispest (Budapest), 50 Minutes FC (Budapest), Mezőhegyes, NO (Székesfehérvár)

Mérkőzések:

12.30. Kispest – 50 Minutes FC

12.55. Mezőhegyes – NO

Kispest – Mezőhegyes

50 Minutes FC– NO

Kispest – NO

50 Minutes FC– Mezőhegyes

Az 1.  és a 2. helyezett valamint a K L M N csoportok két legjobb harmadikja jut tovább a rájátszásba.

„L”CSOPORT  – 12.30. – „B” /CSERESZNYE/ pálya 2*10

Masterplast (Székesfehérvár), Darius (Budapest), Zsoldos FC (Kecskemét), Szigetszentmiklós BE4PRO

„M”CSOPORT  – 12.30. – „C” /NARANCS/ pálya 2*10

Mates Team (Budapest), Dark Horse (Budapest), “Mdesign – a személyre szóló ajándék” (Siófok), Nagyszőlős (Ukrajna)

Mérkőzések:

12.30. Mates Team – Dark Horse

12.55. “Mdesign – a személyre szóló ajándék” – Nagyszőlős

Mates Team – “Mdesign – a személyre szóló ajándék”

Dark Horse– Nagyszőlős

Mates Team – Nagyszőlős

Dark Horse– “Mdesign – a személyre szóló ajándék”

„N”CSOPORT  – 12.30. – „D” /KIWI-LIME/ pálya 2*10

Szigetszentmiklós Artifex, TABA (Bátonyterenye), Build&Job Kft. (Szolnok), Cannabis Energy Drink (Cegléd)

Mérkőzések:

12.30. Szigetszentmiklós Artifex – TABA

12.55. Build&Job Kft. – Cannabis Energy Drink

Szigetszentmiklós Artifex – Build&Job Kft.

Játékszabályok:

A tornán nem szerepelhetnek a 2016-2017-es szezonban profi labdarúgói szerződéssel rendelkező játékosok! Illetve mivel a siófoki Piroska BALATON TOUR az Országos Minifutball Szuperliga része, azon csapatok és játékosaik, akik már bejutottak a július 29.-i Országos Döntőbe szintén nem szerepelhetek! Ezt ők tudják magukról, de azért infók ITT!

A játéktér: 5 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: a csoportmérkőzések alatt: 2*10 perc, a rájátszásban 2*12 perc

Cipők: terem (IC)-, illetve műfüves (TF) cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A  büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.