36 Csapatos a szombati megmérettetés! Itt a SORSOLÁS:

Kattints, és nézd meg hogy juthatsz el a pályára 🙂

sticky

EMLÉKEZTETŐÜL:

A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban érvényes igazolással rendelkező játékosok:

futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3, (magyarán az nem játszhat, akiknek érvényes igazolása van, pályára lépett vagy nevezve volt a 2014-2015-ös szezonban! )

Aki ezt a szabályt megszegi, annak Csapatát azonnal kizárjuk a tornáról, a vétkes játékost egy évre eltiltjuk a kaminokupa rendezvényeitől, csapata pedig három hónapig nem nevezhet be általunk szervezett tornára!

Egyéb rendelkezések:

• a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.
  • a sportpályán parkolójegyet kell vennetek a beparkoláshoz. Az ára 180 Ft, ami a büfében lefogyasztható. Aki nem szeretne benn megállni, annak a sportpályán kívül is vannak parkolóhelyek!
  • érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával. Várunk Benneteket!
  • Öltözés, büfé: a központi épületben a bejárat mellett jobbra!
  • Pályák: „A”, „B”, „E”, „F” , „G” , csoport az első sátorban
    „C”, „D”, ’H’ és ’I’ csoport a hátsó sátorban.

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek Benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a továbbjutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett valamint a 6 legjobb 3. helyezett , összesen 24 Csapat jut a rájátszásba, innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik és a bronzmeccsel valamint a döntővel fejeződik be!
Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három (vagy több) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

Pizza King Újévi Amatőr Torna honlap2

CSOPORTBEOSZTÁSOK, MENETREND

„A”CSOPORT9.00. – „A” pálya ( az első sátorban )

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

MIG – Legends

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „A”, „B” és „C” csoportok összevetésében a két legjobb 3. helyezettje jut a rájátszásba.

——————————————II——————————————-

B”CSOPORT9.00. – „B” pálya ( az első sátorban )

Los Amigos – Majonéz

„C”CSOPORT9.00. – „C” pálya ( a hátsó sátorban )

Angry Csillagok – UTE

„D”CSOPORT9.00. – „D” pálya ( a hátsó sátorban )

SZRG.hu – Finax

Az 1. és a 2. helyezett valamint a „D”, „H”, „I” csoportok összevetésében a két legjobb 3. helyezettje jut a rájátszásba.

„E”CSOPORT11.10. – „A” és „B” pálya ( az első sátorban )

Etil Alakulat, DLC ( Szászhalombatta ), KVSC ( Kistarcsa ), BP Team

„F”CSOPORT11.35. – „A” és „B” pálya ( az első sátorban )

Bericap ( Székesfehérvár ), Wanted, Kaktusz ( Nagytarcsa ), Vegyi Gyümi

„G”CSOPORT12.00. – „A” és „B” pálya ( az első sátorban )

Antiszoc Brigád (Baj), Attya FC (Dunaharaszti), BSC FC, Wolfs Fc

Az „E”, „F” és „G” csoportok felváltva zajlanak az „A” és „B” pályákon. Először az „E” csoport négy Csapata játszik mindkét pályán, majd az „F” csoport, végül a „G” csoport és kezdődik előről!

„G” 14.10. Attya FC – BSC FC „B” pálya

Az 1. és a 2. helyezett valamint az „E”, „F” és „G” csoportok összevetésében a két legjobb 3. helyezettje jut a rájátszásba.

„H”CSOPORT11.10. – „C” pálya ( a hátsó sátorban )

Cafe Latte, Elit Alakulat (Ócsa), Nincs Mezünk FC, Kesze-Kusza BT (Győr)

Elit Alakulat – Nincs Mezünk FC

„I”CSOPORT11.10. „D” pálya ( a hátsó sátorban )

Rájátszás

Csoportonként az első két helyezett valamint a 6 legjobb 3. helyezett, összesen 24 Csapat jut a rájátszásba. A továbbjutott csoport harmadikok:

# ABC 1 :

# ABC 2 :

# DHI 1 :

# DHI 2 :

# EFG 1 :

# EFG 2 :

Értelemszerűen ABC 1 = az „A”, „B”, „C” csoportok összevetésében a legjobb 3. helyezett.

18.) 15.30. 11.) – 12.) mérkőzések győztesei között – elől „B” pálya

A legjobb 6 közé jutott Csapatok két 3 fős csoportban folytatják a következők szerint:

16.50. X1 – Y1 “D” pálya

17.15. a PIZZA KING ÚJÉVI AMATŐR torna EREDMÉNYHÍRDETÉSE!

Pizza King Újévi Amatőr Torna honlap3

Játékszabályok:

A játéktér: 4 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: 2*10 perc, a döntőben 2*12 perc

Cipők: terem-, illetve műfüves cipők.

Labda: 4-es és 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 5 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A labda játékba hozatala kézzel történik.

A labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a kapu melletti területen, a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.

Díjazás:

I.hely: AMATŐR VÁNDORSERLEG + a PIZZA KING különdíja 15.000. Ft értékben + Nike labda + egy garnitúra választható Nike vagy adidas sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva a topfootballtól ) + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
II.hely: a PIZZA KING különdíja 10.000. Ft értékben + Nike labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
III.hely: a PIZZA KING különdíja 5.000. Ft értékben + Nike labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél
IV. hely: Nike labda + Kupa + Oklevél