kattints és nézd meg hol is van a pálya

pizzaking

U19-es verseny

EMLÉKEZTETŐÜL:

Az U19-es tornán részt vehet minden olyan csapat, ahol csak 1998. január 1. után született játékosok szerepelnek. Az U19-esek ezúttal az október 23-i Tape Care Cup tapasztalatait figyelembe véve külön mezőnyben szerepelnek és csak egymás ellen játszanak, de a győztes csapat bejut a felnőttek versenyébe is! Figyelem, az U19-es tornán ezúttal nincs más megkötés, bárki játszhat, akik életkorban beleillik a mezőnybe!

• a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

• érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával.

Várunk Benneteket az első sátorban a RENDEZŐI SÁTORNÁL

A sportpályán parkolójegyet kell vennetek a beparkoláshoz. Az ára 180 Ft, ami a büfében lefogyasztható. Aki nem szeretne benn megállni, annak a sportpályán kívül is vannak parkolóhelyek!

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra! Utólag játékost beírni, szerepeltetni nem lehet!schreiben_leichte_sprache-jpg

U19 lebonyolítás:

A benevezett 13 csapatot 4 fős és 5 csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett az „A”-„B” csoport jobb harmadikja, valamint a „C” csoport harmadikja jut a rájátszásba, innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik és a bronz meccsel valamint a döntővel fejeződik be!

Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.

Az U19-es mezőny díjazása

I.hely: IFI VÁNDORSERLEG + Nike labda +  Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + meglepetés + Pizza King csomag
II.hely: Nike labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + Pizza King csomag
III.hely: Nike labda + Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + Pizza King csomag
IV. hely: Nike labda + Kupa + Oklevél

TUDTÁTOK? Az U19-es verseny az Országos Minifutball Szövetséggel közöse szervezve zajlik. Ki tudja,még az is lehet, hogy figyel valaki???

homepage-top

KÜLÖNDÍJAK
○ a torna játékosa ○ a torna kapusa ○ gólkirály
kaminokupa.hu ajándékcsomag + trófea

A rendezvényen a csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.

„A”CSOPORT  – 8.00. – „A” pálya 2*10 – első sátor

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

MLSZ All Stars – Ecser SE

A csoportból az első két helyezett és az „A”-„B” jobb harmadikja jut tovább.

„B”CSOPORT  – 8.00. – „B” pálya 2*10 – első sátor

Szerb Antal Gimnázium (Bp.), Ikarus (Bp.), Szintetikus LA (Gyál), Buszpark (Tápiószecső)

„C”CSOPORT  – 8.00. – „C” és „D” pálya  2*10 – hátsó sátor

Saller 04 (Bp.), LK Bulls (Bp.), Waldorf (Gödöllő), FC Nyerőmű (Bölcske), Beast FC (Bp)

9.40. LK Bulls – Beast FC „D”

A csoportból az első három helyezettje jut tovább.

U19 RÁJÁTSZÁS – első sátor

kepkivagas

11.50. A Pizza King Újév Kupa U19-es EREDMÉNYHIRDETÉSE

Az U19-es győztes automatikusan továbbjut a délutáni felnőtt versenybe

FELNŐTT VERSENY

A felnőtt tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban érvényes igazolással rendelkező játékosok:

futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3, (magyarán az nem játszhat, aki pályára lépett vagy nevezve volt a 2016-2017-es szezonban felnőtt Csapatban )

Aki ezt a szabályt megszegi, annak Csapatát azonnal kizárjuk a tornáról, a vétkes játékost egy évre eltiltjuk a kaminokupa rendezvényeitől, csapata pedig három hónapig nem nevezhet be általunk szervezett tornára!

Egyéb rendelkezések:

• a sportpályán parkolójegyet kell vennetek a beparkoláshoz. Az ára 180 Ft, ami a büfében lefogyasztható. Aki nem szeretne benn megállni, annak a sportpályán kívül is vannak parkolóhelyek!

Várunk Benneteket a RENDEZŐI SÁTORNÁL!

Öltözés, büfé: a központi épületben a bejárat mellett jobbra! schreiben_leichte_sprache-jpg

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!

Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős  csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a tovább jutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett jut a rájátszásba, innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik és a bronz meccsel valamint a döntővel fejeződik be!

Fődíj:
egy garnitúra választható Nike sportfelszerelés (10 db mez, választható színben, méretben, feliratozva a Sportprint Kft-től )

park-vi

A felnőtt mezőny díjazása:

I.hely: AMATŐR VÁNDORSERLEG + Nike labda +  Kupa + Egyedi Érem + Oklevél + meglepetés + Pizza King csomag

2

A csapatokról profi csapatképek és akciófotók készülnek.

„D”CSOPORT  – 10.10. – „C” pálya 2*10- hátsó sátor

Van Sör Maradunk (Bp.), Óbuda FC (Bp.), No Name (Bp.), Déli FC (Bp.)

10.10. Van Sör Maradunk – Óbuda FC

10.35. No Name – Déli FC

Van Sör Maradunk – No Name

Óbuda FC – Déli FC

Van Sör Maradunk – Déli FC

Óbuda FC – No Name

A csoportból az első két helyezett jut tovább.

Pizza King – Legendás Állatok

Jövőhéten is kupázunk!!! Kattints a képre és jelentkezz be még ma!

50min5_v2

„F”CSOPORT  – 11.50. – „A” pálya 2*10 – első sátor

Zavaralabda (Érd), Futottak Még (Tárnok), Kan-Odssz (Bp.)

„K”CSOPORT  – 14.00. – „A” pálya 2*10

Másnaposok (Bp.), Wanted (Bp.), Meglepetés (Bp.), Csiki-Csuki (Bp.)

Játékszabályok:

A játéktér: 4 db kézilabda pálya méretű, műfüves pálya, 3×2-es kapukkal.

Játékidő: 2*10 perc, a döntőben 2*12 perc

Cipők: terem-, illetve műfüves cipők.

Labda: 5-ös méretű, normál foci labda, amelyet a csapatok hozzanak magukkal. Mindig a sorsolásnál elöl álló Csapatnak kell biztosítania a labdát.

Játékrendszer: 5+1. A mérkőzés megkezdéséhez egy csapatból min. 4 játékos (melyből egy kapus) szükséges.

Ha egy csapat létszáma 4 fő alá csökken a mérkőzést be kell szüntetni és a vétlen csapat számára kell jóváírni! Ha egy csapat ( sérülés vagy bármi más okból ) nem tud kiállni az utolsó csoportmérkőzésére annak eredményét az összes korábbi eredménnyel együtt ( 3 ponttal és 5-0-s gólkülönbséggel ) az ellenfelek javára írjuk jóvá!

Egy játékos csak egy csapatban játszhat!

Az oldalról való játékba hozást a vonalról vagy a vonalon kívülről kell lábbal elvégezni. Az ellenfélnek 3 métert szabadon kell hagyni!

Becsúszó szerelés nem engedélyezett, ebben az esetben közvetlen szabadrúgás jár.

Az alapvonalat elhagyott labdát csak a kapus hozhatja játékba. A  labda játékba hozatala kézzel történik.

A  labda akkor kerül szabályosan játékba, ha a büntetőterületet elhagyja.

A kapus minden esetben átdobhatja a labdát a felezővonalon, viszont gólt nem dobhat, csak rúghat.

Ha a kapusról az alapvonalon túlra kerül a labda, a mérkőzés szöglettel folytatódik.

Hazaadás a nagypályás szabályoknak megfelelően történik.

A játékos cserék a kapu melletti területen, a cserezónában történnek.

A játékvezetők sárga, illetve piros lapokat alkalmaznak. A kiállítás időtartama 2 perc, vagy végleges. A véglegesen kiállított játékos helyett 5 perc elteltével egy másik játékos játszhat tovább.

A végleg kiállított játékos automatikusan nem játszhat a soron következő mérkőzésen, de a versenybizottság az eset súlyosságától függően hosszabb, esetleg végleges eltiltást is kiszabhat.

A  büntető rúgás a kaputól 7 méterre történik.

Szabadrúgás elvégzésénél – a labdás játékos kérésére – az ellenfél bármely játékosa 5 m-re állhat. Abban az esetben viszont, ha az ellenfél bármely játékosa szándékosan akadályozza a gyors végrehajtást, a játékvezető sárga lappal figyelmeztethet.

Ha a kapus a büntetőterületen kívül szándékosan kézzel ér a labdához, 2 perces kiállítást von maga után. Ha mezőnyjátékos kézzel hárít a büntetőterületen belül, 2 perces kiállítást von maga után. Nem szándékos kezezés nem von maga után büntetést!

Egyenes kieséses rendszerű kupatalálkozón döntetlen esetén 3-3 büntető rúgás dönti el a találkozó végkimenetelét. Ha a 3 rúgás után nincs döntés, akkor már azoknak kell rúgnia, akik még nem lőttek hetest.

Óvást az adott mérkőzést követő 5 percen belül lehet leadni írásban 5000 Ft egyidejű befizetése mellett. A versenybizottság (2 rendező + játékvezető) döntése ellen további fellebbezésnek helye nincs. Az óvási díjat akkor sem kapja vissza a csapat, ha az óvásnak a versenybizottság helyt adott.

A rendezvényen a kaminokupáról Fegyelmi vétség miatt eltiltott játékos nem szerepelhet!

Mérkőzés előtt, alatt és után a játékvezetőt, ellenfelének játékosát, vezetőit tettlegesen bántalmazó, önmagáról megfeledkező, botrányt okozó labdarúgót és csapatát a versenybizottság azonnal kizárja a további küzdelmekből.

A csapatokra az első csoport mérkőzésre való megjelenéskor 5 perc várakozási idő van. A további mérkőzéseknél várakozási idő nincs.