Új név a Sára-kupa vándorserlegén!

KÖSZÖNJÜK, HOGY ELJÖTTETEK!
A Sára Kupa a Kaminokupa Sport Kft egyik legrégebbi versenye, a 16. kiírást szerveztük meg az elmúlt hétvégén és ugye egy elmaradt a Covid miatt… A versenynek először a csömöri sportcsarnok adott otthont 2006-ban és egészen a 9. tornáig – amit a Viktor Security nyert meg – itt mérkőztek meg a mezőny legjobb csapatai a legendás serlegért. A 10. állomás Budaörsön a ‘kék iskolában’ zajlott le és 2016-ban költöztünk át a Törökbálinti Arénába, ez a 7. verseny, ahol két győztes is avatunk, ahol külön mezőnyben kapnak helyet az amatőrök és a ‘profik’. Ti mondtátok, a sok remek torna között ez az egyik legjobb ‘ötletünk’ az extra helyszín sokat dob a latba, mi pedig nem győzünk hálálkodni Nektek, hogy ennyien akartok jönni, mostmár évről-évre rendszeresen! KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNJÜK!!! Csodásak vagytok!

– Pinkóczi Tibor, alapító, Kaminokupa Sport KFT

Tizenhét csapat gondolta úgy, hogy megküzd a Sára-kupa nyílt ágának végső bajnoki címéért. Erős mezőny gyűlt össze, hiszen indult az idei Minifoci magyar bajnok Ecece, a címvédő Bauart, a nyugat-magyarországi bajnok Chicago, a Sori ligát idén többször megnyerő Szilasi és Barátai, az október 23-ándöntőző Maxim Zrt. és The Private Rooftop.

Sajnos egy csapat szó nélkül nem érkezett meg… Hogy miért írjuk ezt le? Mert ha időben kiderül, ha időben jelzitek, NEKÜNK vagy a CSAPATKAPITÁNYNAK, akkor talán tudunk segíteni. Tornáinkra rendre többen jönnének, mint amennyi hely van, ha időben kiderül, hogy ‘mégsem’ vagytok, tud jönni más. FONTOS, hogy mindig időben megszervezzétek a csapatotok és egyből reagáljatok, ha valami közbejön! SEGÍTÜNK!

SZÖVEGES ÖSSZEFOGLALÓ

A csoportküzdelmek nagyobb meglepetés nélkül lementek, mondhatni, hogy a papírformának megfelelően alakultak a küzdelmek. Az első csoportból a Szilasi és Barátai jutottak tovább elsőként kapott gól nélkül, második lett a Futottak Még.

A „B” jelű csoportban öt csapat küzdött a továbbjutó két helyért. A Maxim Zrt. három győzelemmel mellett egy döntetlennel nyerte az ötöst, második helyen a Sehol SE zárt, megelőzve a nyáron a Kelet-magyarországi döntőn is szereplő encsi Egnal Teamet.

A harmadik csoportból a The Private Rooftop hét pontot szerezve lépett tovább, megelőzve a két győzelmet szerző Chicagót. Az újjáalakuló SZPCDSE a harmadik helyen végzett.

Az kvartett a Minifoci bajnok és a címvédő remijével indult, végül mindkét csapat különösebb izgalom nélkül jutott a nyolcba. Első lett az EceceBandur, második a Bauart.

A negyeddöntőkből két csoportgyőztes és két második jutott az elődöntőbe. Időrendi sorrendben a Szilasi és Barátai kétszer szerezték meg a vezetést a Sehol SE ellen, a másodikra már nem volt válasz, így 2-1-el ért véget a találkozó. Gól nélküli rendes játékidő után hétméteresekkel jutott tovább Chicago a Maxim ellen. Egy szabadrúgás góllal verte 1-0-ra a Bauart a The Private Rooftopot. A legsimábban az Ecece-Bandur került a négy közé, akik 3-0-ra nyertek.

Hamar előnyben volt a Szilasi és Barátai, de gyorsan jött a válasz a Bauarttól. Ez után hiába adódott mindkét fél előtt lehetőség gólt szerezni maradt az 1-1. A heteseket Szilasiék rúgták jobban, így készülhettek a döntőre és biztossá vált, hogy elmarad címvédés. A másik találkozón folytatta remek sorozatát az Ecece, 2-0-ra nyertek és a fináléba jutottak, a Chicagónak maradt a bronzcsata.

A két „csalódott” csapat meccsén 2-0-ra nyert a Bauart.

A döntőben nagy küzdelmet és helyzeteket láthattunk, de gólt nem, így a hétméteresekre maradt a döntés. Azt mindenképpen meg kell jegyeznünk, hogy a torna kapusának választott Bohony Bálintnak öt mérkőzésen keresztül maradt érintetlen a hálója. A heteseket ismét hibátlanul rúgta a Szilasi és Barátai, az Ecece egyet rontott, ezzel új nyertese lett a 16. Sára kupa pénzdíjas ágának.

GRATULÁLUNK!

IRÁNY CEGLÉD – 1.000.000. Ft összdíjazással

A Ceglédi Sportkör , a Sportolj Velünk Cegléd, a Minifutball Szövetség és a kaminokupa.hu közös szervezésében! A helyszín Pest vármegye egyik legimpozánsabb létesítménye a Gál József Sportcsarnok, Cegléd ahol KÉT PÁLYÁN VÁRUNK EGYSZERRE BENNETEKET! IGEN, a létesítményen belül két pálya van, így egy pörgős lebonyolítású rendezvényre invitálunk mindenkit!

A rendezvényre senior (40+) és ‘nyílt’ kategóriában várjuk a nevezéseket!

0

Az 1.  és a 2. helyezett tovább a rájátszásba.

0

MIKULÁS KUPA – Találkozunk 2 hét múlva ugyanitt? Csak amatőr kategóriában! IDE KATTINTS!

20.10. 1 – 3. győztesei között

Szilasi és Barátai – Bauart 2002 1-1 (4-3)

20.35. 2 – 4. győztesei között

Chicago – ECECE-Bandur 0-2

Bronzmérkőzés

21.00.  Bauart 2002 – Chicago 2-0

Döntő

21.30.  Szilasi és Barátai – ECECE-Bandur 0-0 (3-1)

16.SÁRA KUPA 👉 Helyezettjeink és különdíjasaink az alábbi nyereményekkel gazdagodnak 👉 #egyeditrófea a Papp Serlegtől, sportfelszerelések, labdák a Totallsport.com-tól, fogyasztás a WINNERS Sports Pub-ban,  #egyedisípcsontvédő Király Zsolttól, 60.000.Ft-os @budaors.mozgasklinika jóvoltából, 20.000.Ft-os Focifan utalvány, @gutiklima pálinka, 5000 Ft-os Booster AJÁNDÉKUTALVÁNY ‼️ KÖSZÖNJÜK ❤️

A 16. Sára Kupa pénzdíjas ágának végeredménye:

1. Szilasi és Barátai (Budapest)

2. ECECE-Bandur (Budapest)

3. Bauart 2002 (Győr)

4. Chicago (Budapest)

A 16. Sára Kupa különdíjasai:

#tornakapusa: Bohony Bálint (ECECE-Bandur)

#gólkirály: Jáger Roland (Szilasi és Barátai)

#tornajátékosa: Fischer Zsigmond (ECECE-Bandur)

A 16. Sára Kupa legjobb góllövői:

6 gólos: Jáger Roland (Szilasi és Barátai)

5 gólos: Fischer Zsigmond (ECECE-Bandur)

4 gólos: Dunai András (Bauart 2002)

“Az első dolog ami eszembe jut ezzel a vasárnappal kapcsolatban az a büszkeség, nagyon büszke vagyok a fiúkra! Természetesen úgy érkeztünk a kupára, hogy szeretnénk megnyerni és ehhez sikerült elég erős keretet összeraknom! Talán csak Kiss Gabó szerdai nagypályán elszenvedett súlyos sérülése okozott kisebb fejfájást, itt is minél gyorsabb gyógyulást kívánok neki, nagyon várjuk vissza! A csoportkört magabiztosan hoztuk, majd a négy közé jutásért szoros meccsen sikerült nyernünk. Az elődöntőben és a fináléban is kiemelkedő tudású csapatot sikerült legyőznünk, köszönhetően annak, hogy “fejben” rendben voltunk.
Gratulálok Jáger Roli gólkirályi címéhez! Végezetül annyi, hogy óriási dolognak tartom, hogy a kispályás labdarúgás halhatatlanjai – Bakó, Mates Team, Viktor Security – mellett a mi csapatunk neve is ott szerepel mostantól Sára kupa vándorserlegén! Köszönjük!” – Szilasi Milán, csapatvezető, Szilasi és Barátai

JÖN! JÖN! JÖN! JELENTKEZZ MOST ITT!

Érdemes már most benevezni a december 30.-i 8. Liza Kupára, hiszen a mostani kupáról sokan lemaradtak azok közül, akik a végére hagyták a benevezést!