# PESTI BAJNOKSÁG
# pénteki játéknap
# START: november 26.

November 26-án rajtol a 2021-2022-es téli SORI LIGA. Sok szeretettel várjuk régi- és új csapatok jelentkezését is Budapest egyetlen 4 osztályos, kieséses-feljutásos küzdelemsorozatába!

A kép nem illusztráció, igen ez volt a Sori Liga legutóbbi díjasasztala!!! Remélem Nektek is tudunk adni valamit 🙂

TUDNIVALÓK

○ amennyiben szerepeltetek az őszi bajnokságban és fociznátok télen is, kérem jelentkezzetek az alábbi linken
○ amennyiben új csapat vagytok, kérlek jelentkezzetek az alábbi linken:

Kérdés esetén hívjatok minket bizalommal: +36205510049

#START: 11.26. péntek
18.00.-23.00. között
#HELYSZÍNE: Labdakert Sportklub,
1095 Bp, Soroksári út 79.
#PÁLYÁK 4 db kézilabdapálya méretű, vonalas pályák 3*2-es kapukkal.

Nevezési Határidő: 11.19. péntek 18.00.

# Férficsapatok: 99.000. Ft/csapat.

Részlet fizetés lehetséges, előleg 30.000. Ft.

A bajnokság nevezési díját van lehetőség részletekben fizetni, de az a csapat, aki a nevezési határidőig (11.19.) egyben rendezi a nevezési díjat automatikusan egy labda formájában jutalomban részesül és osztályonként az első három benevező Csapat  fix kezdési időpontot is kaphat…
FONTOS! Osztályonként csak az első három csapat időpontkérését tudjuk teljesíteni befizetési sorrendben!

# Egy csapatban a bajnokság során korlátlan játékos nevezése lehetséges
# Játékrendszer, alapfelállás 5+1
# Egy játékos csak egy csapatban szerepelhet, átjátszani más osztályba nem lehetséges.
# Nevezési határidő: 2021. november 19.
# A bajnokság terveink szerint négy osztállyal indul. Az 1., a 2. és a 3. osztályba bárki játszhat, viszont a 4. osztály AMATŐR OSZTÁLY itt nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban a 2021-es sztendőben játszó játékosok: Futsal NB1 és NB2, nagypálya NB1, NB2 és NB3, TOPLiga játékosok.

Hobbycsapatok, bérlő- és baráti csapatok előnyben!

ÚJDONSÁG! A 2021-es őszi szezon immár 4 osztállyal indul.

JELENTKEZÉS

down-arrow-icon

TERVEZETT LEBONYOLÍTÁS:

Négy osztály, osztályonként 11-12 csapattal, körmérkőzéses rendszerben.

ÚJ CSAPATOK

Automatikusan a negyedik osztályban indulnak, kivéve, ha korábbi kaminokupa bajnokok vagy kupagyőztesek, illetve ha keretük ezt nem teszi lehetővé. Ebben az esetben is osztályozó mérkőzés dönthet!

FIGYELEM! A negyedik osztály AMATŐR OSZTÁLY, itt nem szerepelhetnek futsal NB1 és NB2-es valamint nagypálya NB-s játékosok és TOPLiga játékosok! A 2021-es esztendőt szezont nézzük. Amennyiben valaki ‘mégis’ szerepel(t), úgy azt a meccset automatikusan az ellenfél kapja meg, akár utólag is.

FŐDÍJ, az első osztály győztesének

egy garnitúra választható adidas sportfelszerelés (12 db mez, választható színben, méretben, feliratozva ) + adidas kapusmez az 11TeamSportstól