43 Csapatos a szombati torna
SORSOLÁS ITT

Champions League Qualifikation - Auslosung

„A”CSOPORT – „A” pálya 8.00.

Hegyvidék SE ( Bp ), Palacsinta FC ( Bp ), Májmedence ( Bp ), VII. ker ( Bp ),

Budapest Timberwolves ( Bp )

 

Mérkőzések:

8.00. Hegyvidék SE – Palacsinta FC

8.25. Májmedence – VII. ker

8.50. Budapest Timberwolves – Hegyvidék SE

9.15. Palacsinta FC – Májmedence

9.40. VII. ker – Budapest Timberwolves

10.05. Hegyvidék SE – Májmedence

10.30. Palacsinta FC – VII. ker

10.55. Budapest Timberwolves – Májmedence

11.20. Hegyvidék SE – VII. ker

11.45. Palacsinta FC – Budapest Timberwolves

 

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább, és az „A” és „B” csoport jobb 4. helyezettje.

——————————————II——————————————-

 

„B”CSOPORT – „B” pálya 8.00.

Liget SE ( Bp ), Pázmány Yellow Sox ( Bp ), Cefre ( Bp ),

Esélyünk SE (Gyöngyös), Tibi Team ( Bp )

 

Mérkőzések:

8.00. Liget SE – Pázmány Yellow Sox

8.25. Cefre – Esélyünk SE

8.50. Tibi Team – Liget SE

9.15. Pázmány Yellow Sox – Cefre

9.40. Esélyünk SE – Tibi Team

10.05. Liget SE – Cefre

10.30. Pázmány Yellow Sox – Esélyünk SE

10.55. Tibi Team – Cefre

11.20. Liget SE – Esélyünk SE

11.45. Pázmány Yellow Sox – Tibi Team

 

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább, és az „A” és „B” csoport jobb 4. helyezettje.

——————————————II——————————————-

 

„C”CSOPORT – „C” pálya 9.00.

 Fenegyerekek ( Bp ), Lami Team ( Bp ), Ghibli ( Bp ), MLTC All Stars ( Bp ),

IPA Budapest ( Bp )

 

Mérkőzések:

9.00. Fenegyerekek – Lami Team

9.25. Ghibli – MLTC All Stars

9.50. IPA Budapest – Fenegyerekek

10.15. Lami Team – Ghibli

10.40. MLTC All Stars – IPA Budapest

11.05. Fenegyerekek – Ghibli

11.30. Lami Team – MLTC All Stars

11.55. IPA Budapest – Ghibli

12.20. Fenegyerekek – MLTC All Stars

12.45. Lami Team – IPA Budapest

 

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább, és a „C” és „D” csoport jobb 4. helyezettje.

——————————————II——————————————-

 

„D”CSOPORT – „D” pálya 9.00.

Atletico 07 Budapest FC ( Bp ), Eltendables ( Bp ), RKA ( Bp ),

Palota Force (Bp), Óbudaiak ( Bp )

 

Mérkőzések:

9.00. Atletico 07 Budapest FC – Eltendables

9.25. RKA – Palota Force

9.50. Óbudaiak – Atletico 07 Budapest FC

10.15. Eltendables – RKA

10.40. Palota Force – Óbudaiak

11.05. Atletico 07 Budapest FC – RKA

11.30. Eltendables – Palota Force

11.55. Óbudaiak – RKA

12.20. Atletico 07 Budapest FC – Palota Force

12.45. Eltendables – Óbudaiak

 

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább, és a „C” és „D” csoport jobb 4. helyezettje.

——————————————II——————————————-

 

„E”CSOPORT – „E” pálya 11.00. (2*15)

Rabel FC ( Tura ), Bíbortógás Fenevadak ( Bp ), AS Kóma ( Bp ), Csepel ( Bp )

 

Mérkőzések:

11.00. Rabel FC – Bíbortógás Fenevadak

11.35. AS Kóma – Csepel

12.10. Rabel FC – AS Kóma

12.45. Bíbortógás Fenevadak – Csepel

13.20. Rabel FC – Csepel

13.55. AS Kóma – Bíbortógás Fenevadak

 

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„F”CSOPORT – „F” pálya 11.00. (2*15)

Futottak Még ( Tárnok ), Panna ( Vác ), In Team ( Bp ),

SZP Asztalos Fanatic SE ( Dunaújváros )

 

Mérkőzések:

11.00. Futottak Még – Panna

11.35. In Team – SZP Asztalos Fanatic SE

12.10. Futottak Még – In Team

12.45. Panna – SZP Asztalos Fanatic SE

13.20. Futottak Még – SZP Asztalos Fanatic SE

13.55. In Team – Panna

 

Az 1. a 2. és a 3. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„G”CSOPORT – „A” pálya 12.10.

Chakarita ( Bp ), Szeszspanyol ( Újlengyel ), Kesze-Kusza Bt ( Győr ),

Rokkant Jók ( Tatabánya ), Giggs FC ( Bp )

 

Mérkőzések:

12.10. Chakarita – Szeszspanyol

12.35. Kesze-Kusza Bt – Rokkant Jók

13.00. Giggs FC – Chakarita

13.25. Szeszspanyol – Kesze-Kusza Bt

13.50. Rokkant Jók – Giggs FC

14.15. Chakarita – Kesze-Kusza Bt

14.40. Szeszspanyol – Rokkant Jók

14.40. Giggs FC – Kesze-Kusza Bt „E” pálya

15.05. Chakarita – Rokkant Jók

15.05. Szeszspanyol – Giggs FC „E” pálya

 

Az 1. a 2. a 3. és a 4. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„H”CSOPORT – „B” pálya 12.10.

Liget SC ( Érd ), Farkasvár SE ( Szentendre ), Milkhunter ( Cegléd ),

Utcai Vegyes ( Tatabánya ), Zsugabubus ( Bp )

 

Mérkőzések:

12.10. Liget SC – Farkasvár SE

12.35. Milkhunter – Utcai Vegyes

13.00. Zsugabubus – Liget SC

13.25. Farkasvár SE – Milkhunter

13.50. Utcai Vegyes – Zsugabubus

14.15. Liget SC – Milkhunter

14.40. Farkasvár SE – Utcai Vegyes

14.40. Zsugabubus – Milkhunter „F” pálya

15.05. Liget SC – Utcai Vegyes

15.05. Farkasvár SE – Zsugabubus „F” pálya

 

Az 1. a 2. a 3. és a 4. jut tovább.

——————————————II——————————————-

 

„I”CSOPORT – „C” és D” pálya felváltva több szünettel13.10.

Mátrex PFC ( Gyöngyös ), Royals Team ( Érd ), Elverton ( Üllő ),

Legends ( Bp ), Banánhéj ( Bp )

 

Mérkőzések:

13.10. Mátrex PFC – Royals Team

13.10. Elverton – Legends

13.40. Banánhéj – Mátrex PFC

13.40. Royals Team – Elverton

14.10. Legends – Banánhéj

14.10. Mátrex PFC – Elverton

14.40. Royals Team – Legends

14.40. Banánhéj – Elverton

15.10. Mátrex PFC – Legends

15.10. Royals Team – Banánhéj

 

Az 1. a 2. és a 3. és a 4. jut tovább.

——————————————II——————————————-

stickyRájátszás – 32-es „főtábla” egyenes kieséses rendszer:

 

A legjobb 16 közé kerülésért:

15.30.

1.) „A” pálya D1 – AB4

2.) „B” pálya G2 – C3

3.) „E” pálya E1 – CD4

4.) „F” pálya F2 – B3

 

15.55.

5.) „A” pálya A1 – G3

6.) „B” pálya I1 – F3

7.) „C” pálya B1 – H3

8.) „D” pálya I2 – E3

9.) „E” pálya C1 – I3

10.) „F” pálya H2 – D3

 

16.20.

11.) „A” pálya F1 – G4

12.) „B” pálya E2 – A3

13.) „C” pálya G1 – H4

14.) „D” pálya D2 – A2

15.) „E” pálya H1 – I4

16.) „F” pálya C2 – B2

 

Nyolcaddöntők

16.45.

17.) „A” pálya 1.) – 2.)

18.) „B” pálya 3.) – 4.)

19.) „C” pálya 5.) – 6.)

20.) „D” pálya 7.) – 8.)

 

17.10.

21.) „A” pálya 9.) – 10.)

22.) „B” pálya 11.) – 12.)

23.) „C” pálya 13.) – 14.)

24.) „D” pálya 15.) – 16.)

 

Negyeddöntők:

17.45.

25.) „A” pálya 17.) – 18.)

26.) „B” pálya 19.) – 20.)

27.) „C” pálya 21.) – 22.)

28.) „D” pálya 23.) – 24.)

 

Elődöntők:

18.10.

29.) „A” pálya 25.) – 26.)

30.) „B” pálya 27.) – 28.)

 

18.35.

Bronzmérkőzés:

31.) „B” pálya

 

Döntő

32.) „A” pálya

 

19.00. A SUMMER FEST BUDAPEST EREDMÉNYHIRDETÉSE

 

Következő tornánk: TE OTT LESZEL???

topfootball Amatőr Augusztus20 facebook