Ide kattintva elérhető a MENETREND

 kattints és nézd meg hol is van a pálya


kaminokupa.hu a kispályás foci szakértője

EMLÉKEZTETŐÜL:

A tornán nem szerepelhetnek a következő bajnokságokban érvényes igazolással rendelkező játékosok:

futsal NB1, nagypálya NB1, NB2, NB3, (magyarán az nem játszhat, akiknek érvényes igazolása van, pályára lépett vagy nevezve volt a 2015-ös évben)

Aki ezt a szabályt megszegi, annak Csapatát azonnal kizárjuk a tornáról, a vétkes játékost egy évre eltiltjuk a kaminokupa rendezvényeitől, csapata pedig három hónapig nem nevezhet be általunk szervezett tornára!

Egyéb rendelkezések:

  • a tornán stoplis cipőben játszani nem lehet, a megengedett lábbelik: terem (IC) ill. hernyótalpas (TF) cipők.

  • érkezés, az első mérkőzésetek előtt fél órával. Várunk Benneteket a ZSŰRIASZTALNÁL

A tornán csak az első mérkőzés előtt benevezett játékosok szerepelhetnek, így, kérlek benneteket MINDENKIT írjatok rá a Nevezési Lapra!


Lebonyolítás:

A benevezett Csapatokat 4 fős csoportokba sorsoltuk, ahol körmérkőzéses rendszerben döntik el a továbbjutó helyezések sorsát.
Továbbjutás: csoportonként az első két helyezett és két legjobb 3. jut a rájátszásba, innentől a torna egyenes kieséses rendszerben folytatódik és a bronzmeccsel valamint a döntővel fejeződik be!
Helyezések eldöntése: Győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont
Pontegyenlőség esetén – több Csapat azonos pontszáma esetén is – az egymás elleni eredmények döntenek. Három vagy több Csapat azonos pontszáma esetén – mini tabella alapján – csak a három ( vagy több ) Csapat egymás elleni eredménye a mérvadó. Ha minden egyezik, akkor az abszolút gólkülönbség rangsorol.



„A”CSOPORT – kezdés: 8.00. „A” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Angyalföld, CS B, Ittak Még, In Team FC(Héreg)

 

Mérkőzések:

8.00. Angyalföld- CSB

8.25. Ittak Még – In Team FC

Angyalföld – Ittak Még

CSB – In Team FC

Angyalföld – In Team FC

CSB – Ittak Még

 

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.


 

„B”CSOPORT – kezdés: 8.00. „B” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Letámadás, Smile, Hollywood, Focibarátok

 

Mérkőzések:

8.00. Letámadás – Smile

8.25. Hollywood – Focibarátok

Letámadás – Hollywood

Smile – Focibarátok

Letámadás – Focibarátok

Smile – Hollywood

 

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.


 

„C”CSOPORT – kezdés: 10.10. „A” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Gépállat, Sztip10 (Pomáz), Wanted, Ibiden FC (Dunavarsány)

 

Mérkőzések:

10.10. Gépállat – Sztrip10

10.35. Wanted – Ibiden FC

Gépállat – Wanted

Sztrip 10 – Ibiden FC

Gépállat – Ibiden FC

Sztrip 10 – Wanted

 

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.


 

„D”CSOPORT – kezdés: 10.10. „B” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Street Kids, Rabel (Galgamente), Óbudaiak, Másnaposok

 

Mérkőzések:

10.10. Street Kids – Rabel

10.35. Óbudaiak – Másnaposok

Street Kids – Óbudaiak

Rabel – Másnaposok

Street Kids – Másnaposok

Rabel – Óbudaiak

 

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.


 

„E”CSOPORT – kezdés: 12.20. „A” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Árpád FC (Cegléd), Futottak Még (Tárnok), TPS Csiga, Albán Focisuli

 

Mérkőzések:

12.20. Árpád FC – Futottak Még

12.45. TPS Csiga – Albán Focisuli

Árpád FC – TPS Csiga

Futottak Még – Albán Focisuli

Árpád FC – Albán Focisuli

Futottak Még – TPSCsiga

 

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.


 

„F”CSOPORT – kezdés: 12.20. „B” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

D-Team (Tököl), Pizza King (Csepel),
Deportivo Nyakonruglak
(Tápiószőlős), Buda

 

Mérkőzések:

12.20. Pizza King – D-Team

12.45. Deportivo Nyakonruglak – Buda

Pizza King – Deportivo Nyakonruglak

D-Team – Buda

Pizza King – Buda

D-Team – Deportivo Nyakonruglak

 

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.


„G”CSOPORT – kezdés: 14.30 „B” pálya

Javasolt érkezés az első mérkőzésetek előtt fél órával.
A csapatvezetőt várjuk a zsűri asztalnál a regisztrációhoz!

Antiszoc Brigád (Baj), Asterix (Érd),
PWC Hungária
, Instabil

 

Mérkőzések:

14.30. Antiszoc Brigád-Asterix

14.55. PWC Hungária-Instabil

Antiszoc Brigád-PWC Hungária

Asterix-Instabil

Antiszoc Brigád-Instabil

PWC Hungária-Asterix

 

Az 1. és a 2. helyezett jut a rájátszásba.


 

Rájátszás – Nyolcaddöntő

 

„A” pálya

14.30 A1-B2 (1)

14.55 C1-D2 (2)

15.20 A2-B1 (3)

15.45 C2-D1 (4)

16.10 E1-ABCD legjobb 3. (5)

16.35 F1-G2 (6)

17.00 G1-EFG legjobb 3. (7)

„B” pálya
17.00 E2-F2 (8)

Negyeddöntő

17.25

„A” Pálya   1.-5.  9.)

„B” Pálya   2.-6.  10.)

17.50

„A” Pálya   3.-7.  11.)

„B” Pálya   4.-8.  12.)


Elődöntők

18.15 „A” Pálya 9.-10.                                                „B” Pálya 11.-12.

        

Döntő „B” Pálya                                               Bronzmérkőzés „A” Pálya