Nemzetközi lett a budapesti Mikulás Kupa

Negyven csapatosra terveztük, de a Ti nagyszerű hozzáállásotoknak köszönhetően végül 48 csapat részvételével rendeztük meg az idei Labdakert Mikulás kupánkat és még így is volt 5 csapat akik lemaradtak…

A mezőny egy híján fele Budapestről érkezett, a többiek Gyálról, Vecsésről, Veszprémből, Ceglédről, Százhalombattáról és egy-egy csapattal képviselte magát Szigethalom, Bernecebaráti, Abony, Kecskemét, Monor, Esztergom, Jászkarajenő, Lajosmizse, Kakasd.

A torna nemzetközi lett, hiszen a vajdasági Papa Pub Temerin is úgy gondolta, hogy szerencsét próbál nálunk,

ami sikerült is, hiszen bejutottak a legjobb négy csapat közé, de haladjunk időrendben…


A vajdasági Papa Pub Temerin csapata. További képek FLICKR ALBUMUNKBAN!

Az első csoportkörben százszázalékos teljesítményt nyújtott a Mátyásföld, akik 18 rúgott gól mellett egyet sem kaptak (!) Mellettük a Hungarikum jutott a rájátszásba. Mindkét csapat bejutott a legjobb tizenkettő közé is, előbbi a Futottak Még ellen nyert, utóbbi a Nikoflexet búcsúztatta büntetőkkel. A másik sátorban a százhalombattai Kinizsi FC és a Street Kids nyerte meg saját csoportját és az esélyeknek megfelelően a be is jutottak a TOP 12-be!

A második csoportkört ’E’ csoportját magabiztosan hozták Odin Fiai, ugyanez igaz a veszprémi Non-Stopra is. Tornagyőzelemre is esélyes kerettel érkezett a ceglédi Árpád FC és annak rendje és módja szerint meg is nyerték csoportjukat Baracsi Attiláék. A ki-ki meccsen is egy árpádos dominált, ám Fülöp Csaba teljesen érthetetlen okokból ezúttal a szintén ceglédi Astrát erősítette és ha már ezt tette játékával és góljával kiejtette az Árpád Fc-t…Megnyerte csoportját a rendületlenül fejlődő Partizán Beokád és apróságokon múlott, hogy nem jutottak a 12-be Szász Dávidék.

A délutáni négy kvartettből a Déli FC, a Papa Pub, az ALU-ZSO Fater és a Térkő Center került a rájátszásba, miközben olyan csapatok búcsúztak, mint a Szépségben Meghalni vagy épp a Genesis. A rájátszásba jutó 12 csapat négy darab három csapatos csoportba került.

Az I. csoportot magabiztosan kapott gól nélkül nyerték Odin Fiai és jutottak az elődöntőbe. A II csoportban négy pont is elég volt a Papa Pub-nak az elődöntőhöz, akárcsak a IV. csoportban a Street Kidsnek. Az elődöntő negyedik tagja a kakasdi Térkő Center lett, aki a Non Stop és a Kinizsi csapatát is legyőzték.

Odin Fiai továbbra is kirobbanó formában játszottak, 3-0-s győzelemmel kerültek a döntőbe, a másik ágon a Street Kids büntetőkkel verte a vajdaságiakat.  A bronzérmet végül a Térkő Center szerezte meg. A döntőben hiába szerzett vezetést a Street Kids Dunai András vezetésével a Marvelesek fordítani tudtak, és összességében megérdemelten hódították el a kupát.

GRATULÁLUNK!!!


„A”CSOPORT  – 8.00. – ’A’ pálya

Hungarikum (Budapest, IFI),

Mátyásföld (Budapest),

Van Sör Maradunk (Budapest),

Testvériség ETÉD (Budapest),

8.00. Hungarikum – Mátyásföld 0-2

8.25. Van Sör Maradunk – Testvériség ETÉD 2-1

Hungarikum – Van Sör Maradunk 5-2

Mátyásföld – Testvériség ETÉD 9-0

Hungarikum – Testvériség ETÉD 5-0

Mátyásföld – Van Sör Maradunk 7-0

A csoport végeredménye:

„A”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Mátyásföld

3

3

0

0

18-0

9

2

Hungarikum

3

2

0

1

10-4

6

3

Van Sör Maradunk

3

1

0

2

4-13

3

4

Testvériség ETÉD

3

0

0

3

1-16

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

10.10. 1. A1 – B2 ’A’ pálya Mátyásföld – Futottak Még 5-0


„B”CSOPORT  – 8.00. – ’B’ pálya

Tündérkert FC (Budapest, IFI),

FC Kuschelig (Budapest),

Nikoflex (Budapest),

Futottak Még (Tárnok),

8.00. Tündérkert FC – FC Kuschelig 1-1

8.25. Nikoflex – Futottak Még 1-0

Tündérkert FC – Nikoflex 0-5

FC Kuschelig – Futottak Még 0-2

Tündérkert FC – Futottak Még 2-6

FC Kuschelig – Nikoflex 1-4

A csoport végeredménye:

„B”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Nikoflex

3

3

0

0

10-1

9

2

Futottak Még

3

2

0

1

8-3

6

3

FC Kuschelig

3

0

1

2

2-7

1

4

Tündérkert FC

3

0

1

2

3-12

1

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

10.10. 2. B1 – A2 ’B’ pálya Nikoflex – Hungarikum 1-1 (1-2)


„C”CSOPORT  – 8.00. – ’C’ pálya

FC Szilágyi (Budapest, IFI),

Bamba Marha FC (Budapest),

Nekünk Mind1 (Tatabánya),

Kinizsi FC (Szászhalombatta),

8.00. FC Szilágyi – Bamba Marha FC 0-0

8.25. Nekünk Mind1 – Kinizsi FC 1-2

FC Szilágyi – Nekünk Mind1 2-2

Bamba Marha FC – Kinizsi FC 0-5

FC Szilágyi – Kinizsi FC 3-1

Bamba Marha FC – Nekünk Mind1 3-4

A csoport végeredménye:

„C”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Kinizsi FC

3

2

0

1

8-4

6

2

FC Szilágyi

3

1

2

0

5-3

5

3

Nekünk Mind1

3

1

1

1

7-7

4

4

Bamba Marha FC

3

0

1

2

3-9

1

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

10.10. 3. C1 – D2 ’C’ pálya Kinizsi FC – Új Sthell  4-1


„D”CSOPORT  – 8.00. –’D’ pálya

Tesómszék (Budapest, IFI),

Nyócegy (Budapest),

Street Kids (Budapest),

Új Sthell (Budapest),

8.00. Tesómszék – Nyócegy 0-5

8.25. Street Kids – Új Sthell 2-2

Tesómszék – Street Kids 1-10

Nyócegy – Új Sthell 2-2

Tesómszék – Új Sthell 0-5

Nyócegy – Street Kids 2-2

A csoport végeredménye:

„D”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Street Kids

3

1

2

0

14-5

5

2

Új Sthell

3

1

2

0

9-4

5

3

Nyócegy

3

1

2

0

9-4

5

4

Tesómszék

3

0

0

3

1-20

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

10.10. 4. D1 – C2 ’D’ pálya Street Kids – FC Szilágyi  6-2


„E”CSOPORT  – 10.35. – ’A’ pálya

Semmiképp SE (Budapest, IFI),

Ultimate Team (Budapest),

Big Team FC Szerda (Gyál),

Odin Fiai (Budapest),

10.35. Semmiképp SE – Ultimate Team1-3

11.00. Big Team FC Szerda – Odin Fiai 0-4

Semmiképp SE – Big Team FC Szerda 1-1

Ultimate Team – Odin Fiai 2-2

Semmiképp SE – Odin Fiai 1-8

Ultimate Team – Big Team FC Szerda 2-0

A csoport végeredménye:

„E”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Odin Fiai

3

2

1

0

13-2

7

2

Ultimate Team

3

2

1

0

7-3

7

3

Big Team FC Szerda

3

0

1

2

1-7

1

4

Semmiképp SE

3

0

1

2

3-12

1

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

12.45. 5. E1 – F2 ’A’ pálya  Odin Fiai – Aston Kanál  7-1


„F”CSOPORT  – 10.35. – ’B’ pálya

Aston Kanál FC (Budapest, IFI),

Zavaralabda (Érd),

Partizán Beokád (Budapest),

Bp Bulls FC (Budapest),

10.35. Aston Kanál FC – Zavaralabda 2-0

11.00. Partizán Beokád – Bp Bulls FC 2-0

Aston Kanál FC – Partizán Beokád 0-3

Zavaralabda – Bp Bulls FC 4-1

Aston Kanál FC – Bp Bulls FC 4-1

Zavaralabda – Partizán Beokád 2-2

A csoport végeredménye:

„F”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Partizán Beokád

3

2

1

0

7-2

7

2

Aston Kanál FC

3

2

0

1

6-4

6

3

Zavaralabda

3

1

1

1

6-5

4

4

Bp Bulls FC

3

0

0

3

2-10

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

12.45. 6. F1 – E2 ’B’ pálya  Partizán Beokád – Ultimate Team  0-2


„G”CSOPORT  – 10.35. – ’C’ pálya

No Sansz (Budapest),

Bakterok (Szigethalom),

Non Stop (Veszprém),

Astra (Cegléd),

10.35. No Sansz – Bakterok 2-0

11.00. Non Stop – Astra 5-0

No Sansz – Non Stop 0-6

Bakterok – Astra 4-5

No Sansz – Astra 1-7

Bakterok – Non Stop 1-6

A csoport végeredménye:

„G”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Non Stop

3

3

0

0

17-1

9

2

Astra

3

2

0

1

12-10

6

3

No Sansz

3

1

0

2

3-13

3

4

Bakterok

3

0

0

3

5-13

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

12.45. 7. G1 – H2 ’C’ pálya  Non Stop – KSZJ  3-0


„H”CSOPORT  – 10.35. –’D’ pálya

Árpád FC (Cegléd),

#nemvágommivan (Bernecebaráti),

KSZJ (Budapest),

All-In (Abony),

10.35. Árpád FC – #nemvágommivan 2-0

11.00. KSZJ – All-In 3-0

Árpád FC – KSZJ 1-0

#nemvágommivan – All-In 1-3

Árpád FC – All-In 1-1

#nemvágommivan – KSZJ 0-5

A csoport végeredménye:

„H”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Árpád FC

3

2

1

0

4-1

7

2

KSZJ

3

2

0

1

8-1

6

3

All-In

3

1

1

1

4-5

4

4

#nemvágommivan

3

0

0

3

1-10

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

12.45. 8. H1 – G2 ’D’ pálya Árpád FC – Astra  2-2 (2-3)


„I”CSOPORT  – 13.10. – ’A’ pálya

Málnakeverők (Veszprém, IFI),

Cimbik (Gyál),

Cucu FC (Kecskemét),

Déli FC (Budapest),

13.10. Málnakeverők – Cimbik 3-1

13.35.. Cucu FC – Déli FC 0-1

Málnakeverők – Cucu FC 5-2

Cimbik – Déli FC 1-1

Málnakeverők – Déli FC 0-3

Cimbik – Cucu FC 5-4

A csoport végeredménye:

„I”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Déli FC

3

2

1

0

5-1

7

2

Málnakeverők

3

2

0

1

8-6

6

3

Cimbik

3

1

1

1

7-8

4

4

Cucu FC

3

0

0

3

6-11

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

15.20. 9. I1 – J2 ’A’ pálya Déli FC – Szakramentó  1-1 (4-3)


„J”CSOPORT  – 13.10. – ’B’ pálya

Szakramento (Monor, IFI),

Kontra (Esztergom),

Papa Pub Temerin (Szerbia, Vajdaság),

Pom Pom (Budapest),

13.10. Szakramento – Kontra 2-2

13.35. Papa Pub Temerin – Pom Pom 2-0

Szakramento – Papa Pub Temerin 0-2

Kontra – Pom Pom 0-0

Szakramento – Pom Pom 3-0

Kontra – Papa Pub Temerin 1-2

A csoport végeredménye:

„J”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Papa Pub Temerin

3

3

0

0

6-1

9

2

Szakramento

3

1

1

1

5-4

4

3

Kontra

3

0

2

1

3-4

2

4

Pom Pom

3

0

1

2

0-5

1

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

15.20. 10. J1 – I2 ’B’ pálya Papa Pub Temerin – Mélnakeverők 2-0


„K”CSOPORT  – 13.10. – ’C’ pálya

Biai Srácok (Biatorbágy, IFI),

JSC (Jászkarajenő),

Szépségben Meghalni (Pilisvörösvár),

Genesis (Vecsés),

13.10. Biai Srácok – JSC 0-3

13.35. Szépségben Meghalni – Genesis 2-1

Biai Srácok – Szépségben Meghalni 0-7

JSC – Genesis 0-3

Biai Srácok – Genesis 1-10

JSC – Szépségben Meghalni 0-0

A csoport végeredménye:

„K”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

Szépségben Meghalni

3

2

1

0

9-1

7

2

Genesis

3

2

0

1

14-3

6

3

JSC

3

1

1

1

3-3

4

4

Biai Srácok

3

0

0

3

1-20

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

15.20. 11. K1 – L2 ’C’ pálya Szépségben Meghalni – Térkő Center 0-3


„L”CSOPORT  – 13.10. –’D’ pálya

Sérültek Egyesülete (Tóalmás, IFI),

GSM Doki (Lajosmizse),

ALU-ZSO Fater (Szászhalombatta),

Térkő Center (Kakasd),

13.10. Sérültek Egyesülete – GSM Doki 0-2

13.35.. ALU-ZSO Fater – Térkő Center 3-0

Sérültek Egyesülete – ALU-ZSO Fater 0-10

GSM Doki – Térkő Center 1-7

Sérültek Egyesülete – Térkő Center 1-4

GSM Doki – ALU-ZSO Fater 1-6

A csoport végeredménye:

„L”

csapat

m

gy

d

v

gk

p

1

ALU-ZSO Fater

3

3

0

0

19-1

9

2

Térkő Center

3

2

0

1

11-5

6

3

GSM Doki

3

1

0

2

4-13

3

4

Sérültek Egyesülete

3

0

0

3

1-16

0

Az 1. és a 2. jut tovább és egyből keresztbe játszik az alábbiak szerint:

15.20. 12. L1 – K2 ’D’ pálya ALU-ZSO Fater – Genesis  4-1


EGY JÓ ÉVZÁRÓ TORNA? NANÁ HOGY LESZ! GYERTEK EL TI IS! JELENTKEZÉS ITT: http://www.kaminokupa.hu/lizakupa/


RÁJÁTSZÁS

A csapatok a csoportmérkőzések után egyből ’keresztbejátszanak’, ami után összesen 12 csapat jut a középdöntőkbe. Itt a csapatok 4 db 3 fő csoportban folytatják, ahonnan a csoportelsők jutnak az elődöntőkbe.

  1. csoport: 1, 5, 9 győztesei Mátyásföld, Odin Fiai, Déli FC

  2. csoport: 2, 6, 10 győztesei Hungarikum, Ultimate Team , Papa Pub

  3. csoport: 3, 7, 11 győztesei Kinizsi, Non Stop, Térkő Center

  4. csoport: 4, 8, 12 győztesei Street Kids, Astra , ALU-ZSO Fater

 

Mérkőzések

1.csoport – ’A’ pálya 

15.45. 1 – 5 győztesei között   Mátyásföld – Odin Fiai 0-4

16.10. 5 – 9 győztesei között    Odin Fiai- Déli FC 1-0

16.35. 9 – 1 győztesei között   Déli FC – Mátyásföld 1-3

2.csoport – ’B’ pálya 

15.45. 2 – 6 győztesei között    Hungarikum – Ultimate Team 1-2

16.10. 6 – 10 győztesei között  Ultimate Team – Papa Pub Temerin 0-2

16.35. 10 – 2 győztesei között  Papa Pub Temerin – Hungarikum 1-1

3.csoport – ’C’ pálya – első sátor jobb oldalt – 2*10 perc

15.45. 3 – 7 győztesei között  Kinizsi – Non Stop 1-2

16.10. 7 – 11 győztesei között Non Stop – Térkő Center 0-1

16.35. 11 – 3 győztesei között Térkő Center – Kinizsi 4-2

4.csoport – ’D’ pálya – első sátor bal oldalt – 2*10 perc

15.45. 4 – 8 győztesei között Street Kids – Astra 0-0

16.10. 8 – 12 győztesei között Astra – ALU-ZSO Fater 0-7

16.35. 12 – 4 győztesei között ALU-ZSO Fater – Street Kids 1-4

 

Elődöntők

17.00. I. – III. ’A’ pálya   Odin Fiai  – Térkő Center 3-0

17.00. II. – IV.  Papa Pub Temerin – Street Kids  0-0 (1-2)

Bronzmérkőzés

Térkő Center – Papa Pub Temerin  3-1

 

17.25. a Labdakert Mikulás Kupa döntője

Odin Fiai – Street Kids  2-1


NO MEG PERSZE ÚJÉV KUPA IS LESZ A LABDAKERTBEN… JANUÁR 08. ÍRJÁTOK FEL VAGY JELENTKEZZETEK BE ITT:  http://www.kaminokupa.hu/labdakertujev/


Különdíjasok

Torna játékosa : Dunai András

Gólkirály :  Gerhárdt Ádám

Torna kapusa : Ádám Dániel

 

Végeredmény

IV.helyezett : Papa Pub Temerin

III.helyezett : Térkő Center

II.helyetzett : Street Kids

I.helyezett : Odin Fiai

 

A 2021-es Labdakert Mikulás kupa legjobb góllövői:

12 gólos:
Gerhardt Ádám (Street Kids)

10 gólos:
Dunai András (Odin Fiai)
Schile Bende (Mátyásföld)

7 gólos:
Illés Róbert (Papa Pub)
Appl Kristóf (Odin Fiai)
Fülöp Csaba (Astra)
Nurcsik Martin (Non Stop)